Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 57

Wątek: Bluetooth nie łączy się z telefonem w e65.

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków

    Bluetooth nie łączy się z telefonem w e65.

    Witam
    Mam E65 po FL, chce się połączyć przez bluetooth z moim telefonem ale nie da się. W ustawieniach włączam bluetooth, następnie daję mu "pairing" ale nic. Zarówno mój telefon nie wykrywa auta jak i auto telefonu. Telefon to HTC Touch Pro. Wiecie może w czym problem?
    Pozdrawiam

  2. #2
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,298
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Zapewne z softem bluetooth'a w aucie.
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Jednak nie. Poczekałem dość dłuższą chwilę - w końcu się odnalazło. Robiłem to w trakcie jazdy, może miał wpływ na to włączony silnik, ale wątpię. Miałem potem jeszcze problem bo telefon wymagał kodu dostępu aby połączyć się z samochodem. Na szczęście wziąłem książkę serwisową, w niej była jakaś kartka, wszystko po niemiecku ale po angielsku było napisane: bluetooth passkey. Odnalazłem tam cztery cyfry, wstukałem w telefon i to było akurat to.
    Aha i jeszcze jedno pytanko: czy ta usługa ogranicza się tylko do wstukiwania numeru z tej wysuwanej klawiatury i odbierania połączeń guzikiem na kierownicy?
    Czy można np. wyświetlić na ekranie jakoś kontakty lub jeszcze coś innego

    pozdrawiam

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Replay 1999
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    122
    BMW
    E65 740i
    Skąd
    Warszawa/Skierniewice
    Jeśli bluetooth w telefonie jest pełni kompatybilny z tym w samochodzie to na ekranie będziesz miał również książkę telefoniczną.Obojętne czy to przed czy poliftowe auto. Na stronie BMW polska jest zakładka z listą telefonów kompatybilnych z systemami stosowanymi w BMW. Jeśli telefon jest na liście jako kompatybilny ,ale brak jest książki telefonicznej na monitorze lub są jakieś inne mankamenty to konieczny jest update oprogramowania sterownika zestawu głośnomówiącego.
    Ostatnio edytowane przez Replay 1999 ; 12-09-2011 o 21:16

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar DjAxel
    Dołączył
    Oct 2016
    Posty
    102
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    Chorzów
    Blog
    2
    Cytat Zamieszczone przez euro_tuned Zobacz posta
    Jednak nie. Poczekałem dość dłuższą chwilę - w końcu się odnalazło. Robiłem to w trakcie jazdy, może miał wpływ na to włączony silnik, ale wątpię. Miałem potem jeszcze problem bo telefon wymagał kodu dostępu aby połączyć się z samochodem. Na szczęście wziąłem książkę serwisową, w niej była jakaś kartka, wszystko po niemiecku ale po angielsku było napisane: bluetooth passkey. Odnalazłem tam cztery cyfry, wstukałem w telefon i to było akurat to.
    Aha i jeszcze jedno pytanko: czy ta usługa ogranicza się tylko do wstukiwania numeru z tej wysuwanej klawiatury i odbierania połączeń guzikiem na kierownicy?
    Czy można np. wyświetlić na ekranie jakoś kontakty lub jeszcze coś innego

    pozdrawiam
    Witam Pamiętasz może ten kod czterech cyfr ?

  6. #6
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,298
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    W przedlifcie można było mieć książkę telefoniczną na wyświetlaczy I'drive.
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    A po lifcie już nie?
    Dziwnie..

  8. #8
    7er Freak Awatar Greg38
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,298
    BMW
    F02 750LxD E65 745i Prins VSI E38 740i Prins VSI
    Skąd
    DE/PL
    Blog
    18
    problem polega na tym, iz telefony ida do przodu a sterownik bluetooth nie. Czesto pomaga update sterownia bluetooth w aucie.
    Pozdr.

    Greg38

    UWAGA! Pomagam poprzez forum a nie PW lub GG! Masz pytanie - załóż temat i prześlij link a postaram się odpowiedzieć!




    http://7er.pl
    http://bmw.n-sacz.pl
    http://bmw-diag.pl
    http://obd-can.pl
    http://auto-diag.de

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Rozumiem, ale i tak dziwne. Macie pewność, że po FL się nie da? Czy może wiecie że przed FL na pewno się dało ;)

  10. #10
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,298
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Na pewno. Ale ja mówię o telefonie w aucie a nie swoim poprzez bluetooth.
    Może tutaj pomiędzy nami zaszła pomyłka.W przed lifcie jak włożyłem swoją kartę do telefonu w samochodzie to miałem pełną obsługę poprzez I'driva
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •