Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: peugeot 406 coupe wasze zdanie?:)

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar e4r5t
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    395
    BMW
    e38 3.0 v8 aut.
    Skąd
    wrocław

    peugeot 406 coupe wasze zdanie?:)

    witam, wiem , wiem, że to forum bmw, miałem zamiar kupić e38, ale dowiedziałem się od was, że spore kosztu utrzymania więc odpuszczam:) podoba mi się jeszcze auto 406 coupe taka sportowa limuzyna:) chciałbym poznać wasze zdanie na temat tego modelu, czy ktoś miał z nim do czynienia lub ma kogoś kto takie autko posiadał, również chodzi mi o awaryjność i części, silnik jaki planuje do 3.0 194km lub 2.0 136:) oczywiście wszystko w LPG;)

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar matraks
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    522
    BMW
    2011 BMW 328i xDrive e92, 2007 Mitsubishi Endeavor
    Skąd
    Chicago/Bydgoszcz
    Kolego boisz sie kosztow w e38 a chcesz sobie kupic 406? I to w dodatku z silnikiem 3,0. Z tego co sie orientuje, to czesci do Peugeot do najtanszych nie naleza.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Guner
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    244
    BMW
    Audi A8 d3, 2003; BMW X5 3,0D 13'
    Skąd
    Lublin
    moj znajomy ma z silnikiem 3,o i jeszce dwa bmw e36 cabrio i x3 3,o d, co do peugeota nie mial zadnych nigdy uwag, kupil nie wymeczony i samochodzik bardzo ladnie sie tzryma...ladna skora w srodku, z napraw tylko rzeczy eksploatacyjne, jest to samochos z odsyc miekkim zawieszeniem np. w porowaniu do trojki bmw wiec nie jest to typowy sztywny sportowiec, r
    aczej samochod bulwarowy nie dajacy jakiejs duzeej przyjemnosci z jazdy...samohod jest ladnie wykonczony i ma ladna linie, nie starzejaca sie....

  4. #4
    Vip Vip Awatar avecezarave
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    1,614
    BMW
    E32 740iL `93
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Blog
    27
    Fakt dobre auto ale do BMW serii 7 nie ma żadnego porównania. :-)

  5. #5
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Stylistycznie piękny samochód ,faktycznie sie nie starzeje ,nie jezdziłem ,ale wiem ,ze silnik 3,0 jest w nim mało awaryjny :) Jak dla mnie wystaczy włozyc fajne koło i auto mega :)

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    136
    BMW
    s280 w140
    Skąd
    UK
    czesc mialem 160konna 306 rzecz jasna nie byla to 406 coupe jesli chodzi o wykonanie ale koszt czesci
    bardzo nie odbiegaly od marki bmw a komfort i prowadzenie na korzysc bmw.
    We francuzach jest belka skretna koszt jej regeneracjii wraz z osprzetem to ok. 1500zl - wiem bo robiłem
    za ta kwote zrobisz wielowahaczowe zawieszenie w bmw na markowych czesciach. poza tym slaba elektryka,
    sasiad ma sedana 406 i ciagle rzuca miesem :] fakt linia 406 coupe przyciaga oko i nie starzeje sie ale to za malo bym tym jezdzic:)

  7. #7
    Vip Vip Awatar avecezarave
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    1,614
    BMW
    E32 740iL `93
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Blog
    27
    Felga felgą u nas była fajnie pomalowana i efekt był całkiem całkiem + bananowe skóry oczywiście :-)

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar e4r5t
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    395
    BMW
    e38 3.0 v8 aut.
    Skąd
    wrocław
    nie musi być to 3.0, zadowoli mnie pewnie też i 2.0:) jak sobie porównywałem części e38 a 406coupe na allegro, to do peugota są tańsze i to o wiele:)
    wiem, że nie można porównywać tego auta do seri 7:) to jest mała sportowa limuzyna coupe, a e38 potężny czołg limuzynowy:D

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    136
    BMW
    s280 w140
    Skąd
    UK
    Jeśli auto podoba się, części z allegro są tanie to nie ma nad czym się zastanawiac.
    Ja powiedziałem dośc markom francuskim, włoskim i japońskim.
    Jak jezdzic to tylko starszymi dobrymi niemcami z przed ok. 8 - 15 lat.
    Są BMW, Mercedesy, Audi i wozy drabiniaste.

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar brunoz
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    1,682
    BMW
    E38 740iA
    Skąd
    Katowice
    Blog
    11
    Drakula, jestem tego samego zdania.
    Nein! Mein Schnitzel!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •