witam. założyłem (wymieniłem) u siebie cały zestaw czyli monitor 16/9, nawigacja DVD, tuner TV. wszystko podłączyłem z pomocą jednego dodatkowego kabla, który musiałem dodatkowo podpiąć, ale... i tu mam pytanie , a mianowicie:
Czy na ekranie podczas słuchania radia, płyt, czy też kaset nie powinny się też wyświetlac informacje z komputera, czyli spalanie paliwa, kilometry i takie tam, tak jak to miałem na monitorze MK I, bo obecnie mam tylko w górnej części nazwę radia, a w dolnej datę i godzinę. nawigacja pokazana jest na całym ekranie i jest super, więc nie mam co do tego pytań. jednak to mnie zastanawia. może podczas przepinania pinów z jednego kabla na drugi (właściwie wtyczki) mogłem któryś pin nie dokońca włożyć. to jeszcze sprawdzę. może są jakieś ustawienia w MENU, chociarz tutaj patrzyłem i nic nie znalazłem. w ogóle to mam tzry wersje językowe polskie, angielskie i francuskie. w momencie ustawienia na język polski w monitorze to na zegarach pokazują się nazwy po niemiecku. Czy trzeba wczytać jakiś soft? mam ściągnięty nowy soft, ale czy on nie usunie mi polskiej wersji z monitora? pozdrawiam.