Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 48

Wątek: Za co kochacie swoje E38, czyli jego mocne strony (dla równowagi o pięcie Achillesa)

  1. #31
    Początkujący Użytkownik Awatar Porschman
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    19
    BMW
    E34 525TDS
    Skąd
    Sosnowiec
    W E38 nie muszę cwaniaczkom z golfów, civiców i tym podobnym nic udowadniać...(w poprzednim aucie ciągle musiałem udowadniaż wyższość mojego 1.6 nad lanosami i tym podobnymi :sarcastic: co innego Audi !!! :ble:
    Kolejne zalety: Dźwięk V8, komfort jaki oferuję, cisza- niezależnie czy jadę 60 czy 160km/h.
    oraz... wzajemny szacunek kierowców BMW (szczególnie 7ek) :607:

    Zapomniałm dopisać... skoro jestes temacie paliwowym. Dzięki E38 bank w którym mam konto zwraca mi 3% kosztów wydanych na paliwo, w lipcu było to prawie 30zł. Kochane E38
    Ostatnio edytowane przez Porschman ; 09-08-2011 o 21:06

  2. #32
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Komfort, komfort i jeszcze raz komfort...
    Wady: jakie wady....
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

  3. #33
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tgracing
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    970
    BMW
    BMW E38 750iL '00 Cosmosswarz Shadowline, F11 535d xDrive '16, Ex. Mini R53 Cooper S '02 & E34 525i
    Skąd
    Szczecin, aktualnie: DE, Bodensee
    Cytat Zamieszczone przez tgracing Zobacz posta
    Zazdrość sąsiadów, znajomych i wszystkich innych - bezcenne:fans:
    Sam siebie zacytuję, bo to jest mistrzostwo świata. A poza tym ilość plusów jakie ma E38, może bez problemu zasłaniać ilość minusów. To nie "Miś" Stanisława Barei.
    "Nada pode me separar do amor de deus" Ayrton Senna da Silva (1960-1994)

  4. #34
    Doświadczony Użytkownik Awatar brunoz
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    1,682
    BMW
    E38 740iA
    Skąd
    Katowice
    Blog
    11
    Takie plusy dodatnie (jak w odpowiedziach) i plusy ujemne (np. możliwość/potrzeba pogrzebania sobie przy autku) :-D
    Nein! Mein Schnitzel!

  5. #35
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    z mocnych stron wymieniacie aspekty poprawiające zadowolenie jak, wygląd dźwięk, spojrzenia sąsiadów, a może skupicie się na części mechanicznej ? czyżby słabą strona E38 była mechanika i elektronika a mocną tylko wygląd i dźwięk :(

  6. #36
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    Cytat Zamieszczone przez J-B Zobacz posta
    z mocnych stron wymieniacie aspekty poprawiające zadowolenie jak, wygląd dźwięk, spojrzenia sąsiadów, a może skupicie się na części mechanicznej ? czyżby słabą strona E38 była mechanika i elektronika a mocną tylko wygląd i dźwięk :(
    napisz cos od siebie a nie wymyslasz i narzekasz... :) podziel sie znami swoimi wrazeniami :)...

  7. #37
    Zaawansowany Użytkownik Awatar adamowizna
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    185
    BMW
    e38 728i
    Skąd
    Trójmiasto
    kolego J-B zacznijmy od tego iż trzeba mieć w posiadaniu e38 aby pisać o wadach i zaletach. Ja osobiście mam ponad rok e 38 i to co uważałem za minus (zawieszenie- elementy szybko padały) to teraz uważam to za normalne zużycie elementów :) Elektryka nigdy mnie nie zawiodła ( z 5 razy przepalona żarówka postoju). Jeśli wychodzą jakieś poważne usterki to raczej wina użytkownika np. w piątek moje auto wróciło na lawecie bo połamało się łożysko pompy wody i zmieliło wentylator, spadł pasek itp. ale to moja wina bo od dawna jęczało :] ale już zrobione :D wracając do tematu to kocham to że ...... po prostu posiadam to auto :D
    Radośc z Jazdy :)

  8. #38
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Ten kto nie miał lub nie ma e38 i tak tego nie zrozumie. Elektryka chodzi bez zastrzeżeń a mechanicznie też nie ma się do czego przyczepić. Jak dbasz tak masz. Jak olewasz wymianę czegoś co ma luz w zawieszeniu to za chwilę będziesz jeździł rozklekotanym złomem a jak wymieniasz wszystko od razu jak jest do wymiany to cieszysz się przyjemnością z jazdy :D
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

  9. #39
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    Nie zrozumieliście mnie mnie :p (nie mam bmw ale będę miał,nie spieszę się z zakupem- wole poczekać ) ja nie piszę o jego wadach czy zaletach, również nic nie sugeruje, uważam że to super auto i do tego piękne, po prostu czytam forum i wasze posty, jako zwykły czytacz wywnioskowałem takie a nie inne zdanie (a w poprzednim poście nie postawiłem na końcu ?) Osobiście nie oceniam tego samochodu, poza wyglądem który jest WIELKIM PLUSEM.

  10. #40
    Doświadczony Użytkownik Awatar brunoz
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    1,682
    BMW
    E38 740iA
    Skąd
    Katowice
    Blog
    11
    J-B nie przejmuj się. Ważne, że jako przyszły posiadacz tego modelu JUŻ widzisz jego zalety i wiesz za co Ci się to autko podoba.
    Większość ludzi zanim nie kupi auta, nie wie z czym tak na serio ma do czynienia i przekonuje się dopiero po kilku(set) km.
    Nein! Mein Schnitzel!

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •