Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Wątek: [e38] Witam serdecznie, mam na imię Piotrek i zamierzam kupi

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sebol
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    251
    BMW
    e60
    Skąd
    Świetochłowice
    ja ci polecam swoje 750 lub od kuzyna w niemczech 728 jak masz pytanka to na PW

  2. #12
    Dzięki Wszystkim z pomoc!! Niestety 7.50 trochę się boje :-)) V12 napewno pięknie chodzi ale boje sie spalania:))), co do awaryjnosci to nie moze byc nic bardziej awaryjnego niż Skorupa :D .

  3. #13
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    TERWIN a moze ja bym byl zainteresowany a kolega kupi moze moje 728 i bo szukam czegos mocniejszego :D

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik Awatar Saillupus
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,473
    BMW
    e65 760i 2003r , X5 4.6iS 2002r
    Skąd
    Szczecin
    Blog
    6
    Ja z kolei będę Cie przekonywał do diesla
    3.0 jeżeli nie chcesz szaleć a 4.0 jak lubisz trochę pośmigać
    3.0 jest popularnym silnikiem we wszystkich modelach bmw więc nie ma problemu z częściami - a z drugiej strony chyba jeden z najmniej awaryjnych silników :)
    ja mam właśnie 730d i jak byś znalazł wersje individual to też możesz liczyć na wyposażenie którego nie powstydziło by się nawet 750 :)
    bez względu który motor wybierzesz, jeżeli będzie to samochód w dobrym stanie technicznym to będziesz z niego na pewno zadowolony i nie będziesz się chciał przesiąść do innego auta (więc ostrzegam jak e38 to miłość na całe życie :D)
    sąsiad przesiadł się z e38 740 do nowej 740 i tęskni za starą ;)
    pozdrawiam i życze udanych łowów ;)
    było e38 730d 1999r, e38 750i 2000r, e53 4.4i 2001r, e46 330Ci 2001r

  5. #15
    Kolejny raz wielkie dzięki, jutro jestem umówiony na jazdę 7.40 chyba full wypas, tak mi powiedział gość, zresztą dla mnie one wszystkie są full wypas. Mam nadzieje ze jak się przejadę to się "zakocham". Kolejna sprawa czy rocznik 99 może mieć 10 poduszek POW? I jak to sprawdzić gołym okiem, wiem że są napisy AIR BAB na siedzeniach i słupkach , ale gdzie reszta ( przód -2 , siedzenia 2, słupki 2 ) to daje 6 a gdzie reszta:))

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    293
    BMW
    F07 530D
    Skąd
    Bytom
    Cytat Zamieszczone przez piotrek7_40
    Kolejny raz wielkie dzięki, jutro jestem umówiony na jazdę 7.40 chyba full wypas, tak mi powiedział gość, zresztą dla mnie one wszystkie są full wypas. Mam nadzieje ze jak się przejadę to się "zakocham". Kolejna sprawa czy rocznik 99 może mieć 10 poduszek POW? I jak to sprawdzić gołym okiem, wiem że są napisy AIR BAB na siedzeniach i słupkach , ale gdzie reszta ( przód -2 , siedzenia 2, słupki 2 ) to daje 6 a gdzie reszta:))
    Witam - air bag jest we wszystkich drzwiach tj 4 + słupki przód i środkowe tj 4 + przód tj 2 = 10, a żeby sprawdzić czy są naprawdę musisz podłączyć pod kompa.
    Owocnego oglądania życzę, pozdrawiam

  7. #17
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    143
    BMW
    bmw e-38 740 11/1999
    Skąd
    Bolesławiec
    Witam :) Jeżeli chodzi o awaryjność to nie dygaj z fiordem dałeś rade to i brzy bumie se poradzisz :D .
    M POWER;)

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Hehe dokładnie :)

    Tylko się nie zakoc*** bo trupa kupisz :)

    A jeśli chodzi o silnik każdy jest dobry, moim zdaniem najlepiej jednak pomyśleć nad 2.8, 4.4 lub 3.0d. Dlatego, że 2.8 mało pali, 4.4 jest za to mocny. Natomiast 3.0 i 3.5 benzyna z racji 8 cylindrów dużo mniej nie spalą od 4.4 a są jednak słabsze. Ja żałuję, że nie znalazłem 4l no ale brałem to co było w najlepszym stanie i trafiło na 730i :) No a 3.0d wiadomo - diesel- moment obrotowy i przyzwoite spalanie. 740d pomijam z racji tego, że do 35tyś nie kupisz.

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sebol
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    251
    BMW
    e60
    Skąd
    Świetochłowice
    Cytat Zamieszczone przez piotrek7_40
    Dzięki Wszystkim z pomoc!! Niestety 7.50 trochę się boje :-)) V12 napewno pięknie chodzi ale boje sie spalania:))), co do awaryjnosci to nie moze byc nic bardziej awaryjnego niż Skorupa :D .
    nie wiem czy spalanie w granicach 16L to jakas porazka fakt V12 musi swoje spalic bez sciemy ale przyspieszenie itp bezcenne......

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    16l to moje 3l pali (po mieście) :D Panowie nie zaczynajmy, każdy może ściągnąć katalogowe dane i widać ile każdy pali jak na dłoni i można porównać. BMW ma tą zaletę, że przy sprawnym aucie dane się raczej pokrywają z rzeczywistością.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •