Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Witam, BMW 728

  1. #1
    Banned
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    35
    BMW
    E38 728i 1996
    Skąd
    Olsztyn / Wrocław

    Witam, BMW 728

    Witam, jestem nowy. Kupiłem BMW 728 od użytkownika "extino" . Na pewno mnóstwo zdjęć znajdziecie w Jego poprzednim temacie. Siódemka póki co jest w takim stanie, w jakim ją kupiłem :) . Sukcesywnie będę starał się doprowadzać ją do baardzo dobrej formy. Jak na razie auto wróciło od gazownika, ponieważ gaz niespecjalnie działał. Została zregenerowana listwa, wymienione filtry, jakieś czujki. Jednak najprawdopodobniej sterownik jest do wymiany, jutro coś z tym będę robił. Póki co na benzynie nie ma jakiejś wielkiej tragedii ;) . Postaram się w tym tygodniu podspawać wydech, założyć osłony na silnik, ale to raczej drobnostki. Na pewno będę wymieniał tarcze z przodu, bo te są pęknięte. W planach jest pomalowanie jej całej, zobaczymy czy czas i pieniądze pozwolą. Jestem jednak dobrej myśli. Zdjęcia niestety mało ciekawe (bardziej poglądowe), ale innych na razie nie mam. Pozdrawiam z Olsztyna.















    [/URL]

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    63
    BMW
    E32
    Skąd
    Z STAD
    Witam na forum

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,806
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Skoczów
    Powitać serdecznie :)

  4. #4
    www.foto-km.com Vip Awatar extino
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    652
    BMW
    BMW E32 740i V8 M62 1992 SHADOWLINE/E38 750i V12 M73 1999 / E65 745i V8 2002
    Skąd
    Poland
    Witamy kolegę. Doprowadzaj furkę do igiełki bo kosmetyki jej trzeba. Zapraszamy w przyszłym roku na VII zlot klubu.

    Wcześniejsze fotki auta w tym temacie

    http://7er.pl/showthread.php/14785-B...-728i-1996-ASC
    Ostatnio edytowane przez extino ; 05-08-2011 o 09:32

  5. #5
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    Witam

    koniecznie załóż ORI znaczek na klapę :]
    Pewność na każdym kilometrze ...

  6. #6
    www.foto-km.com Vip Awatar extino
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    652
    BMW
    BMW E32 740i V8 M62 1992 SHADOWLINE/E38 750i V12 M73 1999 / E65 745i V8 2002
    Skąd
    Poland
    Jak ją kupywałem nie miała znaczka na klapie wogóle. A jak usówać ten znaczek 735 to rozcienczalnikiem ekstrakcyjnym i szmatka delikatnie i powoli czasochłonne ale efekt ani śladu. A jak przyklejać już znaczek 728i to tylko na taśmę firmy 3M 1-2mm grubości klejącą dwustronną bo nie odpadnie po czasie (myjnia itp.).
    Cytat Zamieszczone przez sennapowieka Zobacz posta
    Witam

    koniecznie załóż ORI znaczek na klapę :]

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar brunoz
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    1,682
    BMW
    E38 740iA
    Skąd
    Katowice
    Blog
    11
    extino, co tam nabroiłeś w tej 728, że ma popękane tarcze i walnięty komputer?
    Nein! Mein Schnitzel!

  8. #8
    www.foto-km.com Vip Awatar extino
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    652
    BMW
    BMW E32 740i V8 M62 1992 SHADOWLINE/E38 750i V12 M73 1999 / E65 745i V8 2002
    Skąd
    Poland

    Cool

    Nic w hamulcach nie robiłem i w zawieszeniu o czym klient wie a komputer od gazu jest dobry tylko OMVLi kiepsko zamontowany przez warsztat no mazurach z 4 lata temu jak to wynikało z papierów i zabardzo nikt nie serwisował instalacji LPG od nowości może gąsior by coś więcej na temat LPG powiedział w tej kwestii ale jak ja auto sprzedawałem to bez LPG, LPG na życzenie klienta podłączyłem przy nim na poczekaniu spowrotem pod silnik i nie dawałem mu gwarancji na to ze LPG będzie działać. Osobiście wole paliwo dlatego LPG po remoncie silnika nie było wogule podłanczane pod silnik, wcześniech gaz chodził ale chodził bo chodził w reanimacje gazu sie nie bawiłem tylko wylotka LPG była po remoncie silnika.
    Cytat Zamieszczone przez brunoz Zobacz posta
    extino, co tam nabroiłeś w tej 728, że ma popękane tarcze i walnięty komputer?
    Jeśli chodzi o czujniki to po podłączeniu gazu komputer wyżucał błąd czujnika reduktora gazu i przerywał autokalibrację.

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar artur240786
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    257
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Bieruń
    witam pozdrawiam heh powodzenia w dzialaniach :)
    moje bmw e38

  10. #10
    Banned
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    35
    BMW
    E38 728i 1996
    Skąd
    Olsztyn / Wrocław
    Co do instalacji, gazownik stwierdził, że komputer raz łapie, raz nie łapie, resetuje się, więc najprawdopodobniej jest je*nięty. Znalazłem już inny, we wtorek lub środę dojdzie do mnie, także myślę, że nie będzie z tym większych problemów. W ostateczności wstawi się nową sekwencję. Zawieszenie i hamulce - tak jak mówi extino, miałem świadomość, że nie było robione. Jeździć jeszcze można, ale wiadomo, że lepiej nie kusić losu i trzeba się za to zabrać. Lepiej wcześniej niż później ;) .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •