Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Witam, BMW 728

  1. #11
    Banned
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    35
    BMW
    E38 728i 1996
    Skąd
    Olsztyn / Wrocław
    Cześć, mimo że dużo się działo, to dawno nie pisałem. Głównie forum przeglądam, rzadziej się udzielam. W Beemce zaszło trochę zmian. Widzę, że ostatni post był napisany prawie dwa lata temu - instalacja została ogarnięta. Mimo, że to sekwencja, to starego typu. W planach jest zmiana przodu instalacji na Staga. W skrócie postaram się napisać co zostało robione. Najpierw pojawił się problem z czujnikami położenia wału i wałka. Wymienione zostały tarcze i klocki. Przez te 2 lata została zrobiona właściwie cała zawiecha. Auto dostało nowy lakier, wskoczyło na 16-calowe felgi, odłączyłem ringi. Zdarzały się też mniejsze przygody, ale chyba szkoda czasu żeby je opisywać. BMW aktualnie stoi w warsztacie, niestety trzeba było oddać głowicę do regeneracji.
    Teraz może trochę ogólnych refleksji ;). Siódemkę kupiłem w wieku 20 lat na swój pierwszy samochód. Nie żałuję tego kroku. Podchodzę do tego samochodu może zbyt emocjonalnie, staram się by był w jak najlepszym stanie. Bywają gorsze i lepsze chwile, ale "miłość nie ocenia" :). Jest to też wysoko wyznaczona poprzeczka, nie chcę już przesiadać się do auta niższej klasy. Pasuje mi charakter tego samochodu. Podsumowując, radość z jazdy czy posiadania wynagradza koszty i zjedzone nerwy związane z eksploatacją 7'ki. Nikt nie mówił, że będzie łatwo - tylko, że będzie warto ;). Pozdrawiam i zamieszczam aktualne zdjęcia (nie mam talentu do fotografowania).



    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us

    + ekskluzywne foto z drugim sprzętem - wagonem tramwajowym ;]


    Uploaded with ImageShack.us
    Ostatnio edytowane przez Admiral ; 31-05-2013 o 15:51

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar S1 POLAK
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    220
    BMW
    Było e36 320is,e46 320i ,jest e38 735i automat ;)
    Skąd
    735i z Hildesheim-Niemcy,Ja z Cięciny-Powiat Żywiecki
    Blog
    7
    Witam witam;) Powodzenia w darzeniu do doskonałości;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •