Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34

Wątek: [ elektronika] ANTYRADAR

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    74

    [ elektronika] ANTYRADAR

    Siemka! Mam w planie zamontowac sobie 2 antyradary! z przodu na fotoradary i z tylu na te nie oznakowane z kamerami!!! Czy ktos ma cos takiego? CZY TO W OGOLE BEDZIE DZIALC???

  2. #2
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Hahahah wizjoner :D nio bedzie jak najbardziej ! zrobi beeeeep i to bedzie znaczyc ze własnie zostałes zmierzony hahhahaha daruj sobie chłopie! wydasz kupe kasy bo na radar trzeba wyłozc 500zł a jesli miało by to działac jakkolwiek to i z 2000zł wydasz ;)a skutecznosc zadna praktycznie (tych tanich nie wiem jak z tymi drogimi ale czy jest sens?!) do tego mandat za uzywanie hehe ehh a ja nasi zaczna przechodzic na radary laserowe to co? A napewno zaczna? poza tym jest pare metod pomiaru jez w tej chwili..

    pozdrawiam i radze noge z gazu ;)

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    74
    No naj prosciej noge z gazu!!! Ale ja lubie
    ........... hi hi. Chodzi mi o to ze jest pelno tych karmnikow w ktorych powinny byc fotoradary a malo w ktorym sa! Wiec mozna by zasowac gdyby sie wiedzialo czy tam cos jest :D

  4. #4
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    No widzisz z tymi "karmnikami" jest dokładnie tak jak z ograniczeniami predkosci a własciwie skuteczniej bo kierowcy zwalniaja na ich widok wiec działaja :D a sa w miejscach niebezpiecznych.. zauwazyłes? Bo ja taka prawidłowosc zauwazyłem ;) Zawsze powtarzam ze ograniczenia sa po cos! i napewno nie po to zeby utrudniac zycie kierowcom!
    Ja tez lubie szybko jezdzic ale np autostradami bo powiedzmy ze sie oszukuje myslac ze warunki tam sa bardziej przewidywalne i kontrolowane.. staram sie myslec za kierownicą i myslec np po co w danym miejscu jest ograniczenie.. oczywiscie wiadomo ze moge filozofowac a sie np jutro rozpieprzyc ale.. staram sie nie ;)

    pzdr

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez MiBhell
    No widzisz z tymi "karmnikami" jest dokładnie tak jak z ograniczeniami predkosci a własciwie skuteczniej bo kierowcy zwalniaja na ich widok wiec działaja :D a sa w miejscach niebezpiecznych.. zauwazyłes? Bo ja taka prawidłowosc zauwazyłem ;) Zawsze powtarzam ze ograniczenia sa po cos! i napewno nie po to zeby utrudniac zycie kierowcom!
    Ja tez lubie szybko jezdzic ale np autostradami bo powiedzmy ze sie oszukuje myslac ze warunki tam sa bardziej przewidywalne i kontrolowane.. staram sie myslec za kierownicą i myslec np po co w danym miejscu jest ograniczenie.. oczywiscie wiadomo ze moge filozofowac a sie np jutro rozpieprzyc ale.. staram sie nie ;)

    pzdr
    Hmm ale na autostradzie te jest ograniczenie do 130 ........

    A jak zjeżdża sie do bramek od strony Krakowa do Katowic to stoi fotoradar na 50tce, gdzie wiekszość jeszcze jest rozpędzona, a nie pamietam aby w tym miejsu był kiedykolwiek wypadek, wiec chyba chodzi o kase......

  6. #6
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    blejd jz chcesz miec jakie takie szanse uniknieca mandatu to polecam CB i dobra natenka co do antyradarow to jest mase rodzajow takie jak ty piszesz to owszem sa ale kasy koszyuja kupe a skutecznosc hmmm
    musisz wiedziec jedno antyradar zadziala gdy policjant ma radar w rece i on dziala tzn wysyla wiazke jesli lezy na masce radiowozu i nie jest uzyty nie zadziala ci antyradar bo nie odbierze owej wiazki wazne jest tez z jakiej odleglosci on te wiazke wylapie bo jesli z 200 to chyba juz po ptokach przy 150/h prawda nie mowiac juz o tym ze one lapia dzialanie drzwi w markecie itp
    sam myslalem o zakupie ale takiego montowanego na szybe ale chyba naprawde nie ma sensu ze wzgledu na skutecznosc
    co do laserowych miernikow predkosci to antyradary ostrzegajace o nich tez sa ale jak dzialaja no to trzeba juz samemu sprawdzic ja nie wiem do konca ale raczej polecam cb
    pozdrawiam

  7. #7
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    miałem swego czasu antyradar i łapał nawet alarmy w banku ... oszaleć można było 1000 razy bardziej wolę CB ...

  8. #8
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Hmm ale na autostradzie te jest ograniczenie do 130 ........
    Aldiku pisze o niemieckiej autostradzie oczywiscie!.. buhehehe

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    74
    Tak Tak ograniczenia sa ok :razz: ale wedlug mnie to sa przestarzale i odnosza sie do polonezow i innych gratow! Z mojego doswiadczenia bmw mozna spokojnie do każdego ograniczenia dodac z przodu 1. ;) czyli tam gdzie jest 50 mozna 150 itd... no moze z paroma wyjatkami!!! W sumie to jestem za tym żeby dla 7er zrobili oddzielny kodeks drogowy :D :D :D .hi hi to by bylo cos!!! KTO JEST ZA? pozdro

  10. #10
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Blejd sadze ze jestes młody wiec niech Ci bedzie... ALE.. co Ty myslisz ze jak z..isz w tego poloneza przy 150km/h to nie pozabijasz w nim ludzi? dodatkowo myslisz ze masz 7er i to pozwoili Ci przezyc..

    szerokosci..

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •