Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Wątek: [ elektronika] ANTYRADAR

  1. #11
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    blejd , a ile ty masz lat?

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    74
    lat mam 31 a prawko od 17 roku zycia! A z tym polonezem mi o to chodzi ze on ma taka droge hamowania z 50 jak bmw ze 100. A do tego zero przyczepnosci!!! No i teraz juz tak nie szaleje jak kiedys! ale mimo to ciagle musze chodzic do katowic na te kursy zeby mi punkty odjeli :o DA SIE JEZDZIC SZYBKO I BEZPIECZNIE!!! tylko trzeba myslec i miec troche wyobrazni. Ale ograniczenia na naszych drogach to przesada, do tego stawiaja te radary tam gdzie naj wiecej kasy zarobia a nie tam gdzie sa potrzebne! Widziales kiedys fotoradar pod szkola?

  3. #13
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Blejd widze ze dyskusja z Toba jest do nieczego nie prowadzaca bo itak wiesz swoje.. obys sie kiedys nie przejechał na przyczepnosci Twojego BMW.. bniezycze Ci tego!

    Odpowiadajac na Twoje pytanie TAK widziałem radar przy szkole widziałem tam osobiscie wypadki, widziałem radar w miejsciu w którym widziałem 2 powazne wypadki najprawdopodobniej jeden smiertelny dodam ze widziałem je na własne oczy w jednym było za pózno na cokolwiek w drugim zatrzmałem sie (jako jeden z nielicznyc?!! a ruch jak cholera!) wypadek naprawde niebezpieczny koziłkowanie jdnego z aut.. itp niewazne zreszta.. dodam tylko ze to droga która gdzies dzisiaj na tym forum jeden z kolegów jak twierdzi, dojezdza z Bytomia do Zor w 5min ;) wiec to oczyms swiadczy.. ja bym jej szybciej niz 30min nie zrobił.. widziałem tez radar przed przejsciem dla pieszych i to nie jeden w takim miejscu.. Ja jezdze szybko ale tam gdzie moge i nie chgodze na kursy zbijajce punkty bo nie musze..

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    74
    Juz sie raz przejechalem, rok temu w zime, jak troche sniegu spadlo :razz: ale to bylo e39 ha ha. i wtedy jechalem 60 tak jak bylo dozwolone i pozamiatalo mnie na prostej drodze ot tak sobie. :shock: na drodze nie ma mocnych i wszystko moze sie zdarzyc!!! Ja mam po prostu pecha,moge sie wlec cala droge a i tak zawsze mnie gdzies lapna! PROSZE O DALSZE WSKAZOWKI I OPINIE CO DO ANTYRADAROW :D dzieki i pozdro

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    129
    BMW
    E38 740 d, F01 730 d
    Skąd
    Polska
    Cześć Panowie! Co do radzenia sobie z fotoradarami to słyszałem o śmiesznym i banalnym patencie, ale co najważniejsze skutecznym! Metoda "na liścia". Przyklejasz delikatnie jakimś klejem sporego liścia ( dla niezorientowanych z drzewa ) na przedniej tablicy rejestracyjnej tak aby zasłaniał ze dwa znaki z Twojej tablicy i to wszystko! Niech fotoradary pstrykają! A jak Cię zatrzymają do kontroli i zapytają co to, to rżniesz głupa, że coś mi się samo z wiatrem przykleiło.... podchodzisz i ściągasz liścia... Gość się chwalił, że sam sposób przetestował. Specjalnie jeździł trzy razy po 150 na ograniczeniu do 50, foty radar strzelał za każdym razem ( w nocy - błysk flesza ) pół roku temu i do tej pory nic mu nie przysłali!
    Antyradar liść - Polak potrafi!!!!
    Pozdro!
    Pozdrawiam!

  6. #16
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    a na naklejkę na szybie co nakleił ??

  7. #17
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Sorry, ale dla mnie metoda licha jak barszcz...

    Prosta kombinatoryka - ile jest 2-wyrazowych wariacji (z powtórzeniami) ze zbioru przykładowo 25 znaków? 625. W praktyce mniej - bo kolejność cyfr/liter w rejestracjach nie jest przydzielana całkowicie przypadkowo, tylko wg określonych schematów - więc wiele z tych 625 sekwencji będzie w ogóle niemożliwych.
    Dalej - ile z tych kilkuset numerów będzie należeć do BMW E38? Max kilka. Z tego jak np. 3 są srebrne a na focie widać ciemny - to krąg "podejrzanych" spokojnie może się zawęzić do 1 auta... ;D

    Słowem trzeba by było "zaliściować" ze 4 albo 5 znaków, co już może być trudniejsze do obronienia :hah: I nie zapomnieć o naklejce na szybie, bo z tego spokojnie też odczytują.

    PS. to że po .5 roku nic nie doszło o niczym nie świadczy - ja dostałem po roku bez kilku dni.
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  8. #18
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez Neuf
    a na naklejkę na szybie co nakleił ??
    Naklejeczke na szybke a dokladniej nr rej na niej elegancko powinno zaslaniac pioro wyczieraczki :D

    @michal_5000 twoja teoria zgadza sie w przypadku zasloniecia koncowych numerow rej- jesli ktos zasloni przod (tj. wojewodztwo/powiat) wtedy namierzyc auto jest bardzo trudno :]

    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Cytat Zamieszczone przez boss740i
    @michal_5000 twoja teoria zgadza sie w przypadku zasloniecia koncowych numerow rej- jesli ktos zasloni przod (tj. wojewodztwo/powiat) wtedy namierzyc auto jest bardzo trudno :]
    Nie no - wtedy to już moim zdaniem w ogóle banalnie... Ile jest wszystkich wyróżników powiatów? 100? 200? Więc jak "koniec" masz - to maksymalnie do tylu "początków" musisz to podpasować. Reszta jak wyżej - ile wśród nich będzie E38 takich jak na focie?
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  10. #20
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    Michał niestety gdy rejestracja jest niewyraźna tzn. np. nie ma jakiejś widocznej litery "zdjęcie" z automatu ląduje w koszu. Nikt się nie bawi w dochodzenia bo sprawa w sądzie i tak by upadła.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •