Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 103

Wątek: Spot Warszawa 29.03.08

  1. #21
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    No cóż... wczoraj wszystko było na nie... chłopaki mimo starań nic nie zdziałali ale pakowanie się w miasto zawsze się tak kończy. Po prostu mamy nauczkę na przyszłość, że zloty i spoty trzeba organizować gdzieś na boku z dala od całego ruchu miejskiego... ;)

    Foty wsadzę jutro jeszcze jestem w Wawie...

    Mimo wszystkich niedogodności jestem pod wrażeniem frekwencji ja naliczyłem 40 sztuk... :D
    Frekwencja przerosła oczekiwania wszystkich i to też przyczyniło się do późniejszych problemów ale i tak było warto !
    Dzięki wszystkim za miło spędzony czas (choć sporą jego część pochłonęło bezsensowne zwiedzanie Wawki... zakorkowanej i chyba nie lubiącej takich kolumn... ;) ) następny spot warszawski trzeba pod tym kontem bardziej przemyśleć.
    No i na koniec prośba nie ma co krytykować wszyscy chcieli dobrze...
    Dreams from Dreams - 7er...

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Prezes
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    166
    BMW
    E65 745i,E91,E39,E30
    Skąd
    WPR
    Cytat Zamieszczone przez Pablo_gl
    No i na koniec prośba nie ma co krytykować wszyscy chcieli dobrze...
    krytyka jest nieunikniona i potrzebna... jakoś musimy wyciągać wnioski ;)
    pozdrawiam
    Prezes

    Moja flota: •Czarna & •eMka & •Kalinka & •Malutka

  3. #23
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    a ja powiem tak, niewidze sensu spotu 1 dniowego, naprawe co do za frajda przyjechac popatrzec i odjechac, przynajmniej 1 nocka aby sie dobrze zapoznac :P a nastepna sprawa to przykladowo spot w WAWIE niemusi byc w same warszawie, ogolnie opomysl na spot w centrum polski wydaje mi sie super bo sami widzicie ile osob przyjechalo, poprostu kazdy ma blizej, a co do samego spotu to spot warszawa niemusi sie odbywac w samym centrum warszawy, mozna znalesc sobie mala miejscowos w poblizu warszawy, zalozyc krotkie spodenki ;D rozpalic grila i poogladac autka z piwkiem w reku a nocleg miec na smieszne pieniadze, przynajmniej ja tak sie lubie bawic

  4. #24
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Panie i Panowie,
    Na początek dzięki wszystkim za przybycie. Ilość zgromadzonych aut przerosła najbardziej optymistyczne oczekiwania o 33% (!). :)

    Było mi bardzo miło poznać na żywo osoby znane dotąd jedynie jako nicki z Forum.
    Szczególne wyrazy uznania ode mnie dla Pań - ja bym nie wytrzymał całego dnia w SPA z masażem i kosmetyczką :hah:

    Żałuję, że nie ze wszystkimi miałem okazję pogadać tyle ile bym chciał, a nawet nie wszystkich poznać.
    Szkoda też, że z 40 samochodów na początku do restauracji dotarło 26...
    __________

    Odnośnie uwag krytycznych - choć może nie zaliczałem się do najściślejszego grona Organizatorów - chciałbym napisać kilka słów odpowiedzi:

    1. pierwsza rzecz: pogoda. Uważam że gdyby spot miał identyczny przebieg przy dzisiejszym słońcu, irytacja byłaby o połowę mniejsza. Na to niestety nikt nie miał wpływu - żyjemy w takim klimacie, i akurat w dniu spotu mieliśmy pecha.

    2. pomysł z Pałacem Kultury narodził się, ponieważ pewna grupa z Południa miała na to sporą zajawkę :) Niestety, tego że akurat odbywały się tam Targi Czegośtam i że cały - zwykle pustawy - parking będzie zawalony - nikt nie przewidział.

    3. na spocie w Zabrzu nie byłem, ale wydaje mi się że porównanie jest trochę chybione. Warszawa to jednak dużo większe miasto - z czego wynikają po pierwsze większe odległości do przejechania, po drugie niestety większe korki. Tu po prostu tak się jeździ na co dzień...

    Jak dla mnie grunt żeby wyciągnąć wnioski na przyszłość. Z rzeczy które mi się nasuwają:

    1. sama Warszawa - jako centralny punkt Polski - jest bardzo dobrym miejscem na spotkania - czego dowodzi wczorajsza frekwencja. Natomiast faktycznie zrezygnowałbym ze zwiedzania wątpliwych "atrakcji" w stylu Pałac Kultury czy Zamek Królewski, czy w ogóle cokolwiek w centrum miasta.

    2. dobry pomysł to obrzeża Warszawy - po pierwsze żeby nie przedzierać się przez miasto, po drugie żeby był parking gdzie można postawić auta w rzędzie (kilku rzędach) obok siebie, bez przetykania "postronnymi" - jak miało to miejsce na Pl. Teatralnym.

    3. warto zaplanować lepiej miejscówkę do zdjęć, upewnić się czy jest tam luźno, czy nie ma zakazu wjazdu, jaka jest nawierzchnia, itp. Wczorajsza sesja w rozmiękłym błocie była totalną improwizacją. Dodam że podczas ustaleń organizacyjnych było kilka chyba niezłych propozycji, niestety odpadły w eliminacjach.

    4. mój osobisty postulat - zwracajmy następnym razem większą uwagę na nawierzchnię... Wczorajszy hotel był bardzo sympatyczny, jednak parking przed nim przypominał poligon czołgowy O późnejszej sesji zdjęciowej - pisałem powyżej. Nasze auta nie przypominają chyba amerykańskich pickupów... ;)

    5. warto jeszcze pomyśleć o identyfikacji. Wypasem byłyby np. klubowe koszulki z indywidualnym nickiem na plecach, ale do czasu ustalenia logo, itp. - wystarczyłyby byle jakie plakietki/identyfikatory. Do tego - na czas zlotu - prosta naklejka z nickiem na szybę samochodu. Myślę że bardzo tego wczoraj brakowało.

    Reasumując - najfortunniej wczoraj byłoby chyba, gdyby główna część spotu (dopóki nie padało) odbyła się w na początkowym parkingu w Jankach ;D Warto wyciągnąć z tego wnioski następnym razem - bo mam nadzieję że takowy będzie, w niemniej licznym gronie :papa:
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  5. #25
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Jedna taka uwaga dla wszystkich.

    Pamiętajmy , że w Warszawie był spot (spot to spotkanie kilkugodzinne) a zlot jest kilkudniowy (picie , lans, wycieczki). Do tego w Warszawie pogoda niedopisała i korki zrobiły swoje ale z założenia nie było źle.

    Druga sprawa > będzie montowany klip ze spotu (były 2 kamery) jeżeli ktoś nie wyraża zgody na wizerunek proszę napisać do mnie PW.

    Trzecia sprawa > myślę, że jak Sebek wytrzeźwieje to udostępni serwer aby każdy mógł wrzucić fotki bo będzie profesionalna galeria na nowej stronie www (już niebawem)

    Dziękuje wszystkim za spotkanie > organizatorom również że podjeli się spotu na 40 autek :D
    Pić trzeba ! Jeść można !

  6. #26
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    W sumie to edit bo widze ze zdeklarowało sie 37 uczestników wiec itak ta niezdeklarowana nadwyzka która przybyła niewiele zmieniła co nie znaczy ze zle to swiadczy o braku zapowiedzi.. i z tego co czytam to za czesto robicie Panowie spoty ;) i zle sie do tego nastawiacie spot jest na parkingu gadka ogladanie i do domu a nie jazdy 4h po miescie hehehe chociaz nie ukrywam ze jazda w kolumnie jest najlepsza frajda przynajmniej dla mnie i w Gliwicach sie na m to udało ale gliwice maja inna specyfike od wawy..

    Pzdr

  7. #27
    7ka
    Gość
    panowie nie bylo mnie na spocie wiec nie chce zbytnio sie udzielac

    ale wlasciwie to byl spot a nie zlot!! bylo to wiele razy podkreslane!!

    poza tym warszawa jest wielkim miastem wiec przedostac sie stad tam jest czasami trudno..a byla to sobota...

    pogoda sie spartoczyla i tyle...wiadomo przy dobrej pogodzie jest inaczej...

    wiem napewno ze chlopaki z wawy chcieli dobrze i kazdy chcial napewno z kazdym wymienic sie pogladami itp......



    mysle ze wlasnie wawa,lub inna czesc centralna polski jest dla kazdego bardzo dobrym punktem spotkan , zlotow...i wlasnie na tym trzeba sie skupic...

    glowa do gory ..niedlugo maj a w maju zlot :D

    :D

    zdjecia rewelka ;)

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez MiBhell
    chociaz nie ukrywam ze jazda w kolumnie jest najlepsza frajda przynajmniej dla mnie i w Gliwicach sie na m to udało ale gliwice maja inna specyfike od wawy..

    Pzdr
    Uwierz mi MiBhell jazda w Wawie w kolumnie (a raczej w korku 5 samochodów za poprzedzającym cię klubowiczem) nie była żadną przyjemnością ;D

    Tak jak pisałem, i tak było bardzo fajnie - bo spotkaliśmy się w dużej liczbie :)

  9. #29
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    78
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    DKK
    Dzieki wszystkim za spotkanie, mysle ze takie koszulki z nickami z forum sa dobrym pomyslem, bylem poraz pierwszy na spocie i musze powiedziec ze troche trudno bylo mi okreslic kto jest z klubu a kto jest tylko przypadkowym przechodniem :/ spot jak dla mnie byl super, szkoda tylko ze na Placu Teatralnym jeden "huligan" przetracil mi siodemke drzwiami ;):D no i w polowie drogi do restauracji musialem zawrocic :( ale i tak nie zaluje ze przyjechalem. pozdrawiam wszystkich

  10. #30
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Witam
    Pare słów z mojej strony .
    Nie będe siebie ,ani innych tłumaczył.Spot miał i był zorganizowany dla Nas wszystkich więc pomysleliśmy o atrakcjach ... Niestety wiele czynników zebrało się do kupy i wyszło to co wyszło... Pogoda nie pozwoliła nawet na normalą rozmowę ... Jednak i tak Mi osbiście się podobało zawsze coś nowego :D

    Jeśli ktoś się czuje urażony tym co zastał Przepraszam ...

    Daje nam to nauczke na kolejne spoty .Miło było ujzeć tyle aut w jednym miejscu
    :D
    Pozdrawiam Anatol ;D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •