Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: [ AV/navi] Transmiter FM

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    89

    [ AV/navi] Transmiter FM

    Witka!!!Mialem juz wczesniej sie podzielic z wami moimi spostrzezeniami ale jakos nie mialem czasu(sory)!A wiec kupilem transmiter fm za 79 pln(transmiter+pilot +kabelek do mp3 i mp4).Podlacza sie go do gniazda zapalniczki wklada karte pamieci lub pendraiva (do 2 giga mozna tez podlaczyc zwykla mp3 po przez kabelek ktory jest w zestawie)z nagranymi utworami mp3,nastepnie ustawiamy w naszym radiu wolna fale:np 89,5 fm ,ustawiamy taka sama fale w transmiterze i wlaczamy play.
    Sluchajac muzyki nie ma roznicy miedzy CD, radiem ,a transmiterem.Dzwiek jest czysciutki jak w radiu czy cd,do tego w transmiterze mamy eqalizer gdzie mozemy wybrac barwe dzieku
    na JAZZ,ROCK,NORMAL,POP itd...
    Transmiter (akurat ja taki mam)jest lamany takze wchodzi pod wysuwany podlokietnik w naszych autkach.Ma wyswietlacz z funkcja informowania nas o tym jaki to utwor,ktory to z koleji utwor,na jakiej fali nadaje,czy to pop,jazz,rock,czy normal.
    Reasumujac:jest to bardzo dobry i tani sprzet mp3.Latwy w uzyciu,poreczny i nie wymagajacy wielkich nakladow finansowych.Naprawde polecam.Gwarancja jest na 12 miesiecy.
    Ps:sory ale nie mam fotek.jezeli ktos chce go dobrze obejrzec to tu:http://www.allegro.pl/item330570825_...w_12mc_29.html
    pozdro z WRC!!!
    MILEGO SLUCHANIA!!!! :D
    BMW !!!

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    45
    BMW
    e38 4.0 v8
    Skąd
    mazowieckie
    No jeżeli jakość jest jak z cd to chyba sobie zakupie, jednym ruchem ręki zabieram całą muzę do drugiego autka :D

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    moj kolega ma cos takiego i jak ustawilem czestotliwosc to slyszalem u siebie to czego on sluchal. myslalem nad czyms takim tylko u mnie jakos slabo gralo

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    tylko to jest troche meczace:( po wejsciu do auta trzeba wlaczyc transmiter, pozniej mp3/mp4 i dopiero ustawiac sobie muzyczke. a na sam koniec trzeba wszystko wylaczac:( troche tego duzo.

    a radio cyk pyk i po krzyku:)

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    31
    Dzięki Maro777 za wrażenia z testu, zaraz szukam podobnego urządzenia na allegro.

    Pozdrawiam

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar KAMELEONV
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    251
    BMW
    F01 730d Mpakiet
    Skąd
    Nakło n/n , Irlandia
    Miałem cos takiego i ja znowu nie polecam tego ja podłaczyłem słyszałem lekki szum, jakos nie byla taka idealna

  7. #7
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    ja mam taki bajerek i hmmm ... montaż tego - drażniący jak 10 razy w ciągu dnia to zrobisz ... no i mam zakłócenia od elektroniki .. przesuwam podłokietnik do przodu to szumi jak w lesie .. cofnę podłokietnik (z telefonem) i jest cisza znowu .... jakoś mnie to bardzo drażni ...

  8. #8
    I ja już ze trzy miechy z tym jeżdzę jak narazie OK pamięc 4GB za pamięć i transmiter w Media dałem 140 pln ;)
    Cеребряный бумер

    20'' inch ALPINA Wheels

    Moje Przywitaj sie ;D http://7er.pl/showthread.php/2460-e3...ighlight=Witam

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Witam. Dzisiaj miałem okazje u siebię przetestować transmiter , kupiony na allegro za 3 dychy z przesyłką.

    Co do montażu i demontażu to wygląda to tak, wsadzasz w gniazdo zapalniczki, ustawiasz częstotliwość (chwilka) i wciskasz play i słuchasz - tak jest za pierwszym razem potem tylko przekręcasz kluczyk (ten mój - b. popularny na allegro) odrazu się włącza na ostatnio słuchanej mp3 z ostatnio zapisanymi ustawieniami (częstotliwość, głośność itd.) - czyli wygodniej niż cd. (mp'trójki nie muszę włączać bo do transmitera mam wsadzoną kartę SD 2gb)
    Co do ergonomii to transmiter jest łamany i elegancko wchodzi pod podłokietnik.

    W zestawie jest transmiter, pilot, kabelek do mp3 i bateria w pilociku

    Co do jakości to nie widzę większych różnic co do cd, jakość ogranicza jedynie słabe nagłośnienie w e38

    Cena z przesyłką: śmieszna - 30zł
    Jakość towaru: super
    Polecam: Zdecydowanie

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    70
    BMW
    bez
    Skąd
    Tomaszów
    to mamy nowy Temat w temacie "Transmiter FM" ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •