Witka!!!Mialem juz wczesniej sie podzielic z wami moimi spostrzezeniami ale jakos nie mialem czasu(sory)!A wiec kupilem transmiter fm za 79 pln(transmiter+pilot +kabelek do mp3 i mp4).Podlacza sie go do gniazda zapalniczki wklada karte pamieci lub pendraiva (do 2 giga mozna tez podlaczyc zwykla mp3 po przez kabelek ktory jest w zestawie)z nagranymi utworami mp3,nastepnie ustawiamy w naszym radiu wolna fale:np 89,5 fm ,ustawiamy taka sama fale w transmiterze i wlaczamy play.
Sluchajac muzyki nie ma roznicy miedzy CD, radiem ,a transmiterem.Dzwiek jest czysciutki jak w radiu czy cd,do tego w transmiterze mamy eqalizer gdzie mozemy wybrac barwe dzieku
na JAZZ,ROCK,NORMAL,POP itd...
Transmiter (akurat ja taki mam)jest lamany takze wchodzi pod wysuwany podlokietnik w naszych autkach.Ma wyswietlacz z funkcja informowania nas o tym jaki to utwor,ktory to z koleji utwor,na jakiej fali nadaje,czy to pop,jazz,rock,czy normal.
Reasumujac:jest to bardzo dobry i tani sprzet mp3.Latwy w uzyciu,poreczny i nie wymagajacy wielkich nakladow finansowych.Naprawde polecam.Gwarancja jest na 12 miesiecy.
Ps:sory ale nie mam fotek.jezeli ktos chce go dobrze obejrzec to tu:http://www.allegro.pl/item330570825_...w_12mc_29.html
pozdro z WRC!!!
MILEGO SLUCHANIA!!!! :D