Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Wątek: [ AV/navi] Transmiter FM

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sławomir
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    318
    BMW
    2x V12
    Skąd
    Śląsk
    Miałem ten transmiter i w ogóle dziwi mnie opinia, że jakość jak na CD, skoro fale radiowe jeśli dobrze myślę, to mają ograniczenie pasma i nigdy jakości CD nie da się osiągnąć. Wg mnie taka opinia wynikać może że słabej jakości głośników, lub po prostu niezwracania na to uwagi, nie każdy słyszy tak samo. Osobiście miałem i kasetę z kabelkiem do mp3 i transmiter, i obu się pozbyłem.
    Podarunki od bezdomnego: E32 V12 + G12 V12

  2. #22
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    Tez posiadalem taki sprzet , nawet dalem za niego ponad 300 zl na polskie i jeszcze mozna niby w nim filmy ogladac. Nie wiem jak to mozliwe na 2calach :) . Wywalilem to tak szybko jak kupilem , to sie nadaje tylko dla kogos kto nie przywiazuje uwagi do jakosci sluchanej przez siebie muzyki.

  3. #23
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    143
    BMW
    bmw e-38 740 11/1999
    Skąd
    Bolesławiec
    Ja tam w te transmitery to nie bardzo tak :(
    Sam wole ze zmieniarki leciec bo za drogą mam muzyke w aucie żeby to na koniec jakąś szmirą zepsuć ;D
    Jedynym dodatkiem jest kabel (jack) podpięty z przodu do monitora chodzi o sygnał m cz(tape ) z laptopa jak np ogladam filmy czy klipy ;)
    M POWER;)

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BRABUS
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    864
    BMW
    E32 735iL & Espace4 & K1200RS ;)
    Skąd
    Mwek
    oczywiscie ze transmiter FM nie zachwyca jakoscia, a juz na pewno nie w BMW, gdzie elektronika ma sporo zaklocen, uzywalem takiego za 150 zl, po czym po 3 dniach go oddalem. Teraz mam komorke Nokie N79, ktora ma wbudowany transmiter i jesli juz musze uzywam tego, bo niestety moja 7er to taka bida, ze nawet w zmieniarke jej nie wyposazyli ;)
    http://7er.pl/signaturepics/sigpic2642_1.gif

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik Awatar lionix
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    618
    BMW
    728 E38
    Skąd
    Łdz
    Moja tak samo heh

    Więc muszę używać transmitera, nie ma opcji

    Szału nie ma ale gra ;p

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BRABUS
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    864
    BMW
    E32 735iL & Espace4 & K1200RS ;)
    Skąd
    Mwek
    ja wrzucilem na probe inne radio, z mp3, ale jest mega roznica w dzwieku - radia bmw sa tragiczne :P
    http://7er.pl/signaturepics/sigpic2642_1.gif

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik Awatar lionix
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    618
    BMW
    728 E38
    Skąd
    Łdz
    A co z głośnikami? Coś mi się wydaje że sama zmiana radia niewiele da ;(

    Co do różnicy to u mnie na pewno by była odczuwalna, jako że słucham radia (radio lub transmiter) i wiadomo, porównania z płytą\kartą SD nie ma ;)

    Założył bym inne radio, ale baardzo cenię sobie sterownie z kierownicy, (już pomijam nawet wygląd to to bym przeżył, ori wygląda po prostu lepiej :) ) i to niestety dyskwalifikuje wszystkie nowości ;/
    Do tego dochodzą różne przejściówki itp ;p

  8. #28
    Banned
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    35
    BMW
    E38 728i 1996
    Skąd
    Olsztyn / Wrocław
    Może odkopię temat. Widzę tutaj różne opinie na temat transmiterów, jednak przeważają te negatywne. Sam też miałem nienajlepsze doświadczenia z tym sprzętem - głównie chodziło o słabą jakość dźwięku. Może przez te pięć lat jest jakieś urządzenie, które możecie polecić? Mam inne auto z radiem na kasety + dołożoną zmieniarką CD, która też działa na zasadzie transmitera. Jakość jest gorsza niż stacji radiowych. Myślałem o kasecie, którą można podpiąć pod odtwarzacz mp3, ale podejrzewam że jakość będzie podobna. Widzę, że pojawiło się trochę nowych transmiterów - w granicach 100-150 zł. Macie doświadczenia, możecie coś polecić? Technika idzie do przodu, może coś się zmieniło przez ten czas :). Wymiana radia nie wchodzi w grę.

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    106
    BMW
    e38 730d
    Skąd
    Warszawa
    ja używam jakiegoś transmitera za ~50zł, mam go już około roku i nie mogę powiedzieć złego słowa. szału nie ma, to oczywiste, ale też nie mam powodów do narzekania, bo jakość nie jest zła, aż dziwne

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    216
    BMW
    e38 730d
    Skąd
    Racibórz
    nie ma szans - każdy transmiter jest do d...y i koniec. jeden mniej drugi bardziej. ale wszystkie do d..y

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •