Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: kontrolka ABS

  1. #1
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City

    kontrolka ABS

    witam
    dzisiaj wracajac do domu zaswiecila mi sie zółta kontrolka ABS jest to kontrolka pod wskaznikiem temperatury po prawej stronie koloru zółtego mam zatem pytanie czy wiecie co oznacza bo nie mam instrukcji obslugi co sie uszkodzilo co naprawiac jakie koszty itp prosze o pomoc pozdro

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    120
    BMW
    740iA
    Skąd
    Płock-Drobin
    najprawdopodobniej poszedł ci któryś czujnik musisz jechac gdziec na kompa to ci powiedza który a koszt używki około 100 zł

  3. #3
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    A GDZIE TE CZUJNIKI SA?
    ILE MNIEJ WIECEJ KOSZT WYMIANY W ASO?

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    120
    BMW
    740iA
    Skąd
    Płock-Drobin
    czujniki masz przy kołach a dokładniej w piastach jak odkrecisz koło to zobaczysz kabelek i jak mówia po kabelku do czujnika :what:

  5. #5
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    HEY mam pytanie gdzie te czujniki mozna najtaniej zdiagnozowac ktory jest popsuty i gdzie to mozna najtaniej naprawic i jaki mniej wiecej koszt takiej zabawy bo u mnie swieci to juz caly czas i nawet nie gasnie. ten Piórkowski tez to zrobi czy od razu aso a moze zwykly feuvert da rade dajcie cynk co i jak bo zalamka

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    156
    Siema mam ten sam problem, tylko zaczyna mi sie palić jak dam popalic na sporcie i hamuje ostro a przy normalnie jezdzie cały dzień zejdzie i wszsytko spoko... :?
    Deutsche Bank

  7. #7
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    no ja wczoraj mialem ostre hamowanie i moze to od tego ale teraz juz ciagle sie swieci wiec wk...wia mnie to i chce sie tego pozbyc wiec jak cos to piszcie co i jak

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    233
    BMW
    e38, M62B44TU, 2000r
    Skąd
    Aachen
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO
    HEY mam pytanie gdzie te czujniki mozna najtaniej zdiagnozowac ktory jest popsuty i gdzie to mozna najtaniej naprawic i jaki mniej wiecej koszt takiej zabawy bo u mnie swieci to juz caly czas i nawet nie gasnie. ten Piórkowski tez to zrobi czy od razu aso a moze zwykly feuvert da rade dajcie cynk co i jak bo zalamka
    Najprościej jechać na kompa.
    Wg ETK, czujniki ABS przednie są inne niż tylne. Dodatkowo tylne są inne przed liftem niż po.
    Możesz kupić po jednym czujniku na oś, i wymieniać je po kolei. Z wymianą powinien dać sobie rade kto choć raz zmieniał koło w aucie i potrafi nakręcić budzik. Zdaje sie, że czujnik trzyma sie na jednej śrubie inbusowej.

    Czy rzeczywiście czujników nie można wymieniać między sobą? (przód/ tył). A może różnią sie tylko nieznacznie długością kabla? Można jakoś zdiagnozować wyjęty czujnik? Jest ktoś oblatany w tym temacie?

    Pozdro

  9. #9
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Witaj ,jedz do Tomka MODIKIEM Ci sprawdzi który to czujnik i moze bedzie nawet taki miał na miejscu ,a jak nie to Ci zalatwi. Pozdrawiam :)

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    293
    BMW
    F07 530D
    Skąd
    Bytom
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO
    HEY mam pytanie gdzie te czujniki mozna najtaniej zdiagnozowac ktory jest popsuty i gdzie to mozna najtaniej naprawic i jaki mniej wiecej koszt takiej zabawy bo u mnie swieci to juz caly czas i nawet nie gasnie. ten Piórkowski tez to zrobi czy od razu aso a moze zwykly feuvert da rade dajcie cynk co i jak bo zalamka
    Witam,pewnie, że Piórkowski Ci sprawdzi na miejscu i może naprawi, lecz aktualnie popsutego ma kompa, musisz dzwonić i pytać, pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •