Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: kontrolka ABS

  1. #11
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    ok jutro zadzwonie do niego i zapytam co i jak powolam sie na ElViSA i mysle ze bedzie ok bo to mnie juz draznij ciagle sie swieci paskudna i ni cholery nie mozna zrobic wiec jutro dzwonie i jak cos to napisze jakie usterki co i jak dziekuje pozdro

  2. #12
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Dzwoń do niego po 13 najwcześniej :) jak nie bedzie miał czujnika to sie odezwij chyba wiem kto moze miec taki ,pozdro

  3. #13
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    ELVISKU mowisz ze po 13 tak ok
    jak cos to dam ci cynk na priva co i jak nie wiem tylko ktory tyl czy przod ale mam wrazenie ze przod ale jak bede cos wiedzial to dam cynka

  4. #14
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Jutro jade do stolycy i raczej nie bede mial dostepu do kompa na pw napisalem Ci moja komóre

  5. #15
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    ok jak cos to zapisuje i dam cynka jak bede cosik wiedzial jeszcze raz dziekuje stary

  6. #16
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    NO I JASNOSC
    MAM WALNIETY CZUJNIK W TYLE PO LEWEJ STRONIE CHCIALEM TO USUNAC I USUNOLEM ALE ZNOW SIE PALI I KASA W BLOTO PYTALEM W ASO TO KOSZT SAMEGO CZUJNIKA 320 PLN I WYMIANA OD 70 PLN W ZWYZ W ZALEZNOSCI OD TRUDNOSCI DEMONTAZU CZYLI W PRAKTYCE 200PLN CZYLI OGOLEM KOLO 600 PLN NIE WIEM TYLKO CZY ISC W ORYGINAL I NOWKI CZY KUPIC JAKIS ZAMIENNIK JAK MOWICIE A MOZE KTOS MA DOJSCIE DO CZEGOS TANIEJ ALE TYLKO SPRAWNE I NAJLEPIEJ NOWE POZDRO

  7. #17
    Początkujący Użytkownik Awatar budek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    96
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO
    NO I JASNOSC
    MAM WALNIETY CZUJNIK W TYLE PO LEWEJ STRONIE CHCIALEM TO USUNAC I USUNOLEM ALE ZNOW SIE PALI I KASA W BLOTO PYTALEM W ASO TO KOSZT SAMEGO CZUJNIKA 320 PLN I WYMIANA OD 70 PLN W ZWYZ W ZALEZNOSCI OD TRUDNOSCI DEMONTAZU CZYLI W PRAKTYCE 200PLN CZYLI OGOLEM KOLO 600 PLN NIE WIEM TYLKO CZY ISC W ORYGINAL I NOWKI CZY KUPIC JAKIS ZAMIENNIK JAK MOWICIE A MOZE KTOS MA DOJSCIE DO CZEGOS TANIEJ ALE TYLKO SPRAWNE I NAJLEPIEJ NOWE POZDRO
    jakiś czas temu miałem podobny problem z czujnikem, kupiłem na allegro zamiennik ATE (nowy na przód) za 200, śmigał bez problemu, co prawda okazało sie potem, że to nie czujnik tylko sterownik ABS :( , więc czujnik niepotrzebnie kupiłem
    Kiedyś
    E39 523iA Touring,E38 740iA

  8. #18
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    a na kompie ci to wyszlo? bo mnie niby tez ale wlasnie boje sie zebym tego nie wymienil a blad bedzie nadal kurde ta elektronika jak ktos ma jakies pomysly to pisac prosze

  9. #19
    Vip Vip Awatar AdamBMW
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    602
    BMW
    BMW 740i Individual E38 98', BMW 745i E23 85'
    Skąd
    Warszawa
    Ja miałem taki problem nie raz i rozwiązuję go w ten sposób że podpinam komputer i odczytuje błąd jeżeli jest to np. czujnik prawy przód to zamieniam czujniki stronami, po przejechaniu jeżeli pojawi sie błąd podpinam ponownie i jezeli wychodzi że lewy przód to wiemy że padł czujnik, a jeżeli w dalszym ciągu prawy przód to sprawdzam instalację do sterownika ABS, jeżeli ta okazuje sie być dobra to wszystko wskazuje na sterownik bo nie miałem przypadku uszkodzenia pierścienia przy piaście.

  10. #20
    Początkujący Użytkownik Awatar budek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    96
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO
    a na kompie ci to wyszlo? bo mnie niby tez ale wlasnie boje sie zebym tego nie wymienil a blad bedzie nadal kurde ta elektronika jak ktos ma jakies pomysly to pisac prosze
    powinienś zrobić tak jak pisze AdamBMW, a wszystko będzie jasne
    Kiedyś
    E39 523iA Touring,E38 740iA

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •