Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: półosie e38 740i m62

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar rj_
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    30
    BMW
    e38 740
    Skąd
    pomorze

    półosie e38 740i m62

    Panowie mam pytanie,może banalne ale wolę się upewnić.Czy półosie są lewe i prawe czy obie są takie same i zamienne?Większość sprzedawców na allegro dzieli na lewe i prawe i zgłupiałem, a muszę wymienić jedną i nie chcę strzelić gafy.Z góry dzięki za pomoc.

  2. #2
    (pre) Neo Katechu Men Vip Awatar hatecraft
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,088
    BMW
    735i - E38 FL Aut.
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    7
    Według RealOEM półosie mają ten sam numer części. Zajrzyj tam, wpisz końcówkę swojego VINu i sprawdź czy były 2 różne.

    W anglikach występują inne półosie i z tym trzeba uważać - jak kupujesz, sprawdź, czy średnica flanszy od strony dyfra jest ta sama.
    Skrzynie automatyczne się zużywają! Przy przebiegu 200 kkm nie oczekujcie bezawaryjnej pracy...

    Kiedy ludzie przestają wierzyć w Boga, to nie jest tak, że w nic nie wierzą, ale wierzą w cokolwiek.
    G. K. Chesterton

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar brunoz
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    1,682
    BMW
    E38 740iA
    Skąd
    Katowice
    Blog
    11
    Cytat Zamieszczone przez hatecraft Zobacz posta
    W anglikach występują inne półosie i z tym trzeba uważać - jak kupujesz, sprawdź, czy średnica flanszy od strony dyfra jest ta sama.
    Z tego co widzę, nie tylko półosie są inne w anglikach. Ktoś ostatnio pisał o tym, że silnik ma inaczej niektóre fragmenty..
    Niezła kaszanka z tymi Wyspiarzami.
    Nein! Mein Schnitzel!

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar rj_
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    30
    BMW
    e38 740
    Skąd
    pomorze
    Sprawdziłem.Realoem mówi ,że czy anglik,czy usa ,czy europa półosie te same.Rozgraniczenie jest na zwykłe i auta z krótszym przełożeniem (np. wersja m-sport),wtedy jest większa średnica flanszy i średnica samej półosie jest większa o 4mm.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •