Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Rozszyfrowanie schematu 3 strefy klimatyzacji

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar dOOm_PL
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    455
    BMW
    740iA individual;) / e36 Coupe
    Skąd
    Przemyśl

    Rozszyfrowanie schematu 3 strefy klimatyzacji

    Witam

    Mam gigantyczną prośbe do osób które znają sie troche na elektroniće i schematach...
    Kupiłem jakiś czas temu 3 strefe klimy z "kompletna wiązka klimatyzacji" a dostałem coś takiego(załącznik nr1)
    Do tego dostałem jakies 5 cm przewodów z klimatornica z 9 kablami uciętymi byle jak i byle gdzie...
    Brakowało mi malej wtyczki do klimatronika( ktora dorobie z e36)

    Ale to najmniejszy problem otóż nie potrafie sobie poradzić z rozszyfrowaniem schematów które znalazłem...
    Zdjęcie numer 3 to zozpiska pinów z niebieskiej wtyczki z mojego klimatronika (cała wiązke jestem w stanie dorobić tylko pytanie do czego...)
    Kolejne 3 zdjęcia to schematy z wds tylko nie mam pojęcia co oznaczaja te cyfry i litery...
    Kilka rzeczy rozszyfrowałem i wydaje mi się że:
    1 prądowy + ?????????????
    2 masa ????????????
    3 NIE MAM BLADEGO POJĘCIA co to takiego sygnał wyłączania i "general module" !!!!!!!!!!!!!!!
    4 prądowy + ?????????????
    5 idzie do czujnika temperatury (tego malego do ktorego nie dostalem wiązki) pin1(na tej malej wtyczce)
    6 idzie do czujnika temperatury (tego malego do ktorego nie dostalem wiązki) pin3(na tej malej wtyczce)
    7 nie używany
    8 nie używany
    9 CO TO TAKIEGO "k-bus"????????????!!!!!
    10 TEN dluuuuugi czarny kabel- domyślam się, że idzie do wiatraka klimatyzacji (na 1 zdjęciu gdzie jest "?")
    11 od podświetlenia?? Ale GDZIE GO PODPIĄĆ????!!!!
    12 nie używany

    Ogólnie pare rzeczy rozszyfrowałem ale nie mam BLADEGO POJECIA DO KAD IDZIE PIN 3 oraz 9 i 11...
    2 pytanie dlaczego jest 2 kable prądowe? do kąd idzie przewód 1 i 4?
    Ostatnio edytowane przez dOOm_PL ; 31-07-2011 o 10:50
    Jade wolno ale ciagle przed toba:)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •