Strona 19 z 21 PierwszyPierwszy ... 91718192021 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 207

Wątek: E38 750i 5.4 V12 EDC DSC DSP TV NAVI WEBASTO

  1. #181
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,382
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Wypasik całkiem całkiem... :)
    Ale jak widzę niebieskie skóry to mi się 125p w wersji sanitarka przypomina :(
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  2. #182
    www.foto-km.com Vip Awatar extino
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    652
    BMW
    BMW E32 740i V8 M62 1992 SHADOWLINE/E38 750i V12 M73 1999 / E65 745i V8 2002
    Skąd
    Poland
    No i efekt poślizgu i przywalenia bokiem auta po jego dwóch pełnych obrotach na ulicy przy wychodzeniu z zakrętu tydzień temu w piątek 07-09-2012 - dziś auto już jest zrobione ale felgi wymienione na inne bo niezabardzo było co zbierać z włoskich ANTERA














    Spis z naprawy :
    Urwane 2 śruby przy próbie odkręcenia na feldze z drugiej strony
    Wymiana sanek z kompletem wachaczy, piast i zwrotnicy
    Przekładka mostu i pół osi do sanek
    Przekładka tarcz hamulcowych i zacisków hamulcowych
    Naprawa hamulaca ręcznego
    Wymiana baku paliwa 95L bo cieknął ciurkiem po tym zabiegu poślizgu
    Wymiana alufelg 4 sztuk
    Wynmiana gumowych węży paliwowych na nowe wszystkich
    Opony na tył TOYO para
    Wymiana plastikowego nadkola
    Impregnacja wyszlifowanej blachy która zakrywa plastikowe nadkole
    Ostatnio edytowane przez extino ; 16-09-2012 o 11:58

  3. #183
    Vip Vip Awatar NoVy
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    495
    BMW
    Było : E38 2.8 iA/ Było : E32 4.0 V8/ Obecnie : ///M3 e46
    Skąd
    Wrocek City / Southampton
    To żeś poleciał dobrze że tylko tak się skończyło choc szkody spore ;/
    Wieśniactwo to stan umysłu nie miejsce zamieszkania .........

  4. #184
    www.foto-km.com Vip Awatar extino
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    652
    BMW
    BMW E32 740i V8 M62 1992 SHADOWLINE/E38 750i V12 M73 1999 / E65 745i V8 2002
    Skąd
    Poland
    Cytat Zamieszczone przez NoVy Zobacz posta
    To żeś poleciał dobrze że tylko tak się skończyło choc szkody spore ;/

















    Ostatnio edytowane przez extino ; 16-09-2012 o 12:21

  5. #185
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Mam nadzieje że po tych naprawach samochód nie odczuje skutków kontuzji i bedzie taki jak przedtem

  6. #186
    www.foto-km.com Vip Awatar extino
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    652
    BMW
    BMW E32 740i V8 M62 1992 SHADOWLINE/E38 750i V12 M73 1999 / E65 745i V8 2002
    Skąd
    Poland
    Jest taki jak przedtem, sań nie trza było wymieniać na dobrą sprawę po mierzeniu i porównywaniu ich z dwoma innymi ale wolałem to zrobić dla świętego spokoju ,skrzywiła się zwrotnica, wachacze górne prawy meytalowy nieznacznie i lewy aluminiowy.

    auto naprawione po testach już w różnych warunkach i pomiarach itp. szczególnie zwróciłem uwagę na dsc teraz działa lepiej niż wcześniej no i wymiana czujników abs, na dniach będą orginalne bo chwilowo są używki, nie wykluczone że poprzez wadliwie działający czujnik doszło to tego jak i olej na samym zakręcie z jakiegoś tira wylany plus nieco padąło więc recepta jak znalazł się zrobiła na drifta.
    Ostatnio edytowane przez extino ; 16-09-2012 o 12:28

  7. #187
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    No to dobrze Ale okoliczności były nagłe i nie przewidywalne że nie udało się uniknąć tego uncydentu? Ja dużo ćwiczę poślizgi a w zimę cały czas jeżdzę w poślizgu więc żaden nie kontrolowany nie może wystąpić ponieważ ja jadę cały czas swoim poślizgiem dlatego ludzie nie lubią ze mną w zimę jeździć. Jakiś miesiąc temu po deszczu wchodziłem w zakręt e32 nie wiem co mi odpaliło ale postanowiłem dać do kickdowna zrobiłem obrót o 360 stopni ale unikając dotknięcia krawężnika odpowiednie ruchy kierownicą i manipulacja pedałem gazu uratowały borbety. Może warto jest poćwiczyć czasem może się przydać do całkowitego uniknięcia kolizji albo przynajmniej do zmniejszenia ewentualnych skutków.

  8. #188
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Cytat Zamieszczone przez ManiacDrifting Zobacz posta
    No to dobrze Ale okoliczności były nagłe i nie przewidywalne że nie udało się uniknąć tego uncydentu? Ja dużo ćwiczę poślizgi a w zimę cały czas jeżdzę w poślizgu więc żaden nie kontrolowany nie może wystąpić ponieważ ja jadę cały czas swoim poślizgiem dlatego ludzie nie lubią ze mną w zimę jeździć. Jakiś miesiąc temu po deszczu wchodziłem w zakręt e32 nie wiem co mi odpaliło ale postanowiłem dać do kickdowna zrobiłem obrót o 360 stopni ale unikając dotknięcia krawężnika odpowiednie ruchy kierownicą i manipulacja pedałem gazu uratowały borbety. Może warto jest poćwiczyć czasem może się przydać do całkowitego uniknięcia kolizji albo przynajmniej do zmniejszenia ewentualnych skutków.

    A potem Cie mama obudziła ,albo skończyła sie trawa:D

    Kaczy litości naprawdę

  9. #189
    www.foto-km.com Vip Awatar extino
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    652
    BMW
    BMW E32 740i V8 M62 1992 SHADOWLINE/E38 750i V12 M73 1999 / E65 745i V8 2002
    Skąd
    Poland
    Cytat Zamieszczone przez ManiacDrifting Zobacz posta
    No to dobrze Ale okoliczności były nagłe i nie przewidywalne że nie udało się uniknąć tego uncydentu? Ja dużo ćwiczę poślizgi a w zimę cały czas jeżdzę w poślizgu więc żaden nie kontrolowany nie może wystąpić ponieważ ja jadę cały czas swoim poślizgiem dlatego ludzie nie lubią ze mną w zimę jeździć. Jakiś miesiąc temu po deszczu wchodziłem w zakręt e32 nie wiem co mi odpaliło ale postanowiłem dać do kickdowna zrobiłem obrót o 360 stopni ale unikając dotknięcia krawężnika odpowiednie ruchy kierownicą i manipulacja pedałem gazu uratowały borbety. Może warto jest poćwiczyć czasem może się przydać do całkowitego uniknięcia kolizji albo przynajmniej do zmniejszenia ewentualnych skutków.

    Nie zabardzo sie dało chodziło jeszcze o to aby nie przywalić bokiem auta w inne na pasie obok i auto na moim pasie jadące z przodu więc wylądowanie na poboczu bylo najlepszą opcją i raczej najmniej inwazyjną niż przywalić w inne auto i potem praktycznie malować swoje całe, klepać spawać itp., pozatym e32 ma ręczny tradycyjny e38 nie no i e32 jest lżejsza od dopakowanej mojej e38, pozatym e32 do driftu się nadaje e38 już nie zabardzo. Dodatkowo zobacz iż wszystko się rozegrało na bardzo małym odcinku drogi tuż u krańca zakrętu.

  10. #190
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez tequila1909 Zobacz posta
    Wypasik całkiem całkiem... :)
    Ale jak widzę niebieskie skóry to mi się 125p w wersji sanitarka przypomina :(


    Hmmm coś słabo z pamięcią .... :p

    Orginalnie to była pistacja (zieleń)...
    :D

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •