Strona 22 z 22 PierwszyPierwszy ... 12202122
Pokaż wyniki od 211 do 217 z 217

Wątek: [e38] 725 TDS

  1. #211
    Cytat Zamieszczone przez Loszka
    Wspaniały samochód i świetne modyfikacje. Masz może fotorelacje z prac nad podświetlaniem klamek wewnątrz?? Planuję taki modzik ;)
    Dzięki ;)

    Nie robiłem fotorelacji. Na temat licht pakietu jest cały wątek (a nawet dwa wątki) autorstwa Analota. Poszukaj... ;)

  2. #212
    Początkujący Użytkownik Awatar Loszka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    81
    BMW
    e65 735i 2002
    Skąd
    Suwałki
    Cytat Zamieszczone przez tuczi77
    Loszka, jakbyś poszukał a nie chciał wszystko na tacy to byś znalazł ;)

    http://forum.7er.pl/zrob-to-sam-inst...ematy-vf53.htm
    OJ wiem wiem, że to jest na forum:). Chodziło mi o fotki z prac sylwka, a raczej o umieszczenie w innym miejscu diodek:) Mimo wszystko dzieki za link

  3. #213
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    886
    BMW
    BMW E38 740 1994r
    Skąd
    okolice Kalisza
    Fotki- fotkami ( wspaniałe ) ,ale byłyby gorsze, gdyby auto nie byłoby utrzymane w tak znakomitej formie - tak więc gratuluję ;)
    I tak z czystej ciekawości zapytam co użyłeś do polerki ? Czyżby Meguiar's ???
    Pozdrawiam serdecznie :papa:

  4. #214
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Nie ma co,robi wrażenie :) Wizualnie bardzo mi się podoba ;) Szkoda że nie ma mocniejszego silnika...Ale,jak się ma bazę zawsze SWAP można zrobić

  5. #215
    Cytat Zamieszczone przez martin81
    I tak z czystej ciekawości zapytam co użyłeś do polerki ? Czyżby Meguiar's ???
    Farecla G3 i potem jakieś mleczko. Na razie zająłem się tylko najgorszymi rysami. Z czasem chcę całość wyprowadzić na "lustereczko" ;)
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda
    Szkoda że nie ma mocniejszego silnika...
    Oj tam ;) :D

  6. #216
    Początkujący Użytkownik Awatar Loszka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    81
    BMW
    e65 735i 2002
    Skąd
    Suwałki
    :) też myślałem nad silniczkiem 4,4. Jednak po dwuch latach walki z ciągłymi problemami po swapie z 2.3 na 2.2 turbo w mojej audi coupe najzwyczajniej sie boję ;)

  7. #217
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    886
    BMW
    BMW E38 740 1994r
    Skąd
    okolice Kalisza
    Farecla G3 i potem jakieś mleczko. Na razie zająłem się tylko najgorszymi rysami. Z czasem chcę całość wyprowadzić na "lustereczko" ;)

    Hmmm...skoro auto ma być zrobione na lustro (w dosłownym tego słowa znaczeniu :D ) radziłbym Ci Panie kolego zamienić Farekle na dwa ''złote środki '' z gamy Mirror Glaze wspomnianej wcześniej firmy MEGUIAR'S a mianowicie;
    1.M105 Ultra Cut Compound (na głębsze rysy )
    2.M205 Ultra Finishing Polish (politura -nadaje naprawdę głębi lakierowi-poza tym usuwa koliste drobne ryski po polerowaniu,a co najlepsze ,to to że woda nie trzyma się lakieru)

    O ile się nie mylę mamy takie same lakiery ( navarraviollet metalic ) -ja już użyłem tych kosmetyków i tak jak modelu auta ,tak i kosmetyków samochodowych nie zamienie na żadne inne -warto -dobra rada dla wszystkich ;)
    Czekam na kolejne mody i foty, a w razie czego służę radą ;)
    Pozdro :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •