Strona 11 z 22 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 217

Wątek: [e38] 725 TDS

  1. #101
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    613
    BMW
    730 D E38
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Kurde super te Twoje modyfikacje :) Jestem pod wrażeniem :D
    Only E38

  2. #102
    Lift trwa ...
    Piknie wyszło ;)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  3. #103
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Podnośnik na razie leży luzem, bo nie pasuje kształt osłony na akumulator pod nowy podnośnik ;D
    widze, że mamy ten sam problem ;D
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  4. #104
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Kurde, w swoim '00 740i nie mam połowy tego wypasu co ten TDS... Super modyfikacje i czekam na następne. :)
    Ciekawe co na to Anatol... ;D
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  5. #105
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Tadeusz się pięknie prezenci w realu (nie w sklepie.... ;D ) :D .... Ja na to od poniedziałku biorę wolne ............

  6. #106
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    130
    Tadzio mega wypasiony i coraz ładniejszy :D
    "Old School Style"

  7. #107
    Kluczem modyfikacji TaDeuSza są przesłanki nacechowane przydatnością na codzień takiego bajeru. Stąd servotronic, elektrycznie regulowana kolumna kierownicza, bi-xenon. Kolejne kryterium to "bo mam już większość gratów i szkoda, żeby leżały" - pamięć fotela pasażera. Następne kieruje się zasadą "bo bardzo mi się podoba" - nakładki na progi, listewki w drewnie na słupki, podświetlane klamki, poliftowy grill i tylne lampy, sidemarkery i światła do jazdy w dzień, skórzane fotele z pamięcią i podgrzewaniem, szklany szyber.... Idąc powyższymi tropami TaDeuSz nigdy nie dostanie ori nawigacji ani telefonu bo nie widzę sensu ładowania w te bajery kasy. Nie zmienię także lamp na poliftowe, bo: jest to dość kosztowna modyfikacja i nie będzie pasować do koloru nadwozia mojego auta (może się mylę, ale mam lampy w dobrym stanie i zmiana ich nic właściwie by nie wniosła). TaDeuSz nie dostanie także skórzanej deski rozdzielczej, bo oryginalne tworzywo bardzo mi odpowiada i bije na głowę to, co mają do zaoferowania nowe auta, nawet wyższej klasy. Zatem można przyjąć, że zakres możliwych modyfikacji został radykalnie zawężony, ale jeszcze nie wyczerpany :D

    Zobaczymy, jak się sprawy rozwiną... Tymczasem czekam na relacje z walki Anatola ze "sreberkiem", bo wygląda, że teraz tam będzie się działo :D

  8. #108
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    popieram sylwek, jak np tez niezakladam navi bo zwykle MIO za 300zl jest lepsze, ale jest jedna rzecz ktorą juz mam i bede montowal.....

  9. #109
    No i jest kolejny malutki bajerek - Automatyczne światła.



    Przy obowiązku jazdy na światłach przez całą dobę gadget wydaje się lekko bez sensu, ale wg mnie tak nie jest. Mam uruchomione światła do jazdy dziennej, które w myśl znowelizowanych przepisów są jak najbardziej legalne. Ponieważ w drodze do pracy przejeżdżam tunelem, tam trzeba przełączać się na światła mijania (o czym często zapominałem). Teraz pamięta o tym automat. Urządzenie działa bardzo pewnie, nie przełączając świateł bez sensu przy byle zacienieniu.

    To co dla mnie najistotniejsze w takich modyfikacjach, całość została wykonana wyłącznie z oryginalnych komponentów (moduły z BMW e39 - ostatnia produkcja).

  10. #110
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    435
    BMW
    E38 728iA
    Skąd
    Kargowa/Berlin
    Piękny gadżet!! Zazdroszczę :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •