Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: mycie auta "na garazach"

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar lionix
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    618
    BMW
    728 E38
    Skąd
    Łdz

    mycie auta "na garazach"

    Witam

    Chciałbym się dowiedzieć jak to jest. Powiedzmy że chciałbym sobie umyć auto przed garażem, z wiaderka. U mnie jest tak, że mieszkam na peryferiach Łodzi, normalne blokowisko, na samym końcu osiedla są garaże, kiedyś była tam kostka, no ale został sam piach :) coś jak tutaj. Dookoła same krzaki, 300 metrów dalej najbliższy blok.

    Bo wiem że na parkingach, w rzekach, itp. to nie można, no a tutaj? Ktoś po straż może zadzwonić?

    Oczywiście jako dobry człowiek używał bym szamponów nie szkodzących środowisku :)

    Pewnie można zrobić partyzantkę i zamknąć się w garażu i myć, ale niestety za mało tam miejsca :D
    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez lionix ; 30-07-2011 o 17:25

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    Teoretycznie jakiś " kaktus" co całymi dniami siedzi w oknie to jak zgłosi to możesz mandat zarobić,musi woda spływać do studzienki i to też nie od deszczówki a do "szambowej", jakiś taki paragraf na to jest:)

    Sent from my Desire HD using Tapatalk

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar lionix
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    618
    BMW
    728 E38
    Skąd
    Łdz
    hehe nie no tam raczej nikt mnie nie wyczai, chyba że akurat do garażu przyjdzie bo nie widać z bloków :) wszystko zasłonięte, łądnie murek jest :)

    a sąsiedzi garażowi nie wiadomo jacy są ... :)

    tylko właśnie czy jest przepis na to....
    więc musi do studzienki, no tam nie ma nic takiego neistety ;/

  4. #4
    Vip Vip Awatar Wiesław
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1,784
    BMW
    E 38 740d
    Skąd
    Lubań
    mój 4 letni Adaś powiedział że musisz umyć samochód bo ma dużo bakterii i już

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar brunoz
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    1,682
    BMW
    E38 740iA
    Skąd
    Katowice
    Blog
    11
    po prostu wyjdź w deszczu i obleć auto gąbką z pianką. Resztę zrobi natura :-)
    A jak ktoś spyta skąd ta piana, to powiesz, że samochód ma wściekliznę i siępieni :D
    Nein! Mein Schnitzel!

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar darkman
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    331
    BMW
    E38
    Skąd
    dolnośląskie
    Cytat Zamieszczone przez lionix Zobacz posta
    Witam

    Chciałbym się dowiedzieć jak to jest. Powiedzmy że chciałbym sobie umyć auto przed garażem, z wiaderka. U mnie jest tak, że mieszkam na peryferiach Łodzi, normalne blokowisko, na samym końcu osiedla są garaże, kiedyś była tam kostka, no ale został sam piach :) coś jak tutaj. Dookoła same krzaki, 300 metrów dalej najbliższy blok.

    Bo wiem że na parkingach, w rzekach, itp. to nie można, no a tutaj? Ktoś po straż może zadzwonić?

    Oczywiście jako dobry człowiek używał bym szamponów nie szkodzących środowisku :)

    Pewnie można zrobić partyzantkę i zamknąć się w garażu i myć, ale niestety za mało tam miejsca :D
    pozdrawiam
    Mi sąsiad kiedyś strzelał z pośladów, że bla bla bla bla ;p potem już nigdy nie miał o nic pretensji ;>

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar lionix
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    618
    BMW
    728 E38
    Skąd
    Łdz
    Dobra to jak przestanie padać to robię szturm na siódmą z wiadrem i tyle. Bo mycie ręczne to szkoda piniendzy, latam z tą lancą przez 5 minut czy ile tam wrzuce, jakaś niby piana, szczotka a auto po myciu brudniejsze niż przed. Hehe

  8. #8
    Vip Vip Awatar ArekLand
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    747
    BMW
    E38 2.8i "Zender"
    Skąd
    Leszno
    nie Czaj się tylko Normalka u mnie Sąsiedzi myją auta na ulicy i wszystko w deszczową idzie i Nikt nie widzi problemu - choć mają podwórka, ale po co mieć mokrą trawkę heheheheh Kwestia podejścia do problemu.:jester:

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •