Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: [18] Jakie najlepsze opony do felg 18 calowych

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    48

    [18] Jakie najlepsze opony do felg 18 calowych

    Prosze poradzcie jakie najlepiej zakupic opony do felg 18 calowych o szerokosci 8,5cala. Myslalem o czyms szerokim z tylu i wezszym z przodu. Czy wszystkie opony powinny byc tego samego rozmiaru? Ostatnio jezdzilem na 17 calowych o rozmiarze 255 a ich szerokosc byla jedynie 7,5 cala. Moze teraz udalo by sie zalozyc cos szerszego? Z gory dziekuje. DC

  2. #2
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Kolego szukaj wszystko już było po kilkanaście razy. Ostatnie ostrzeżenie. ;D
    Dreams from Dreams - 7er...

  3. #3
    7ka
    Gość
    jest taka opcja szukaj...

    w dziale felgi opony sa podane rozmiary http://forum.7er.pl/opony-rozmiary-o...e38-vt2851.htm

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    48
    Przejrzalem wskazniki i tabele doboru opon.
    Moje watpliwosci to kwestia doboru szerokosci opony pod katem szerokosci felgi.
    Czy na 8,5 cala wloze opone 265 bo 275 to chyba juz w ogole nie mozliwe?
    Nie wiem skad te ostrzezenie - brzmi groznie (to tak jabym juz sobie wczesniej czyms zaszkodzil)...
    Z szacunkiem i powazaniem dla wszystkich forumpowiczow. DC

  5. #5
    7ka
    Gość
    po pierwsze po co ci taka opona??

    po drugie skoro masz tabele z rozmiarem opon to czemu szukasz jakis innych?? rownie dobrze mogles zapytac sie czy opona 295 wejdzie..

    nikt ci zadnego ostrzezenia nie dal itp..poprostu od paru dni jest mase bezsensownych pytan...

    specialnie zrobilem tabele rozmiarow opon... i tu nagle pytanie...czy opona 265 wejdzie... szkoda ze nie podales profilu opony ale to bez znaczenia.... jaka by nie byla to jest nie taka jak potrzeba..

    z powazaniem 7ka ;)

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    48
    Tak sie wlasnie stalo ze dzis u wulkanizatora probowali mi wepchnac opony 265, a ja nie znajac sie na temacie wstrzymalem sie od zakupu. A jak juz wspomnialem tabele sa bardzo pomocne lecz moja ciekawosc pyta o cos co w ow tabelach nie wspomniano - szerokosc opony dobierany do szerokosci felgi bo przeciez to oczywiste ze na 8,5 cala nie wloze opony 295. JaK juz pisalem wczesniej nie bylo najmniejszego problemu z zalozeniem na 7,5 cala opony 255 wiec wnioskowalem ze na 8,5 cal opona 265 powinna wejsc.
    Uwazam temat za zamkniety. DC

  7. #7
    7ka
    Gość
    tabele zrobilem stosujac sie do ori felg...malo jest takich ludzi co na 7,5J wkladaja 255...swoja droga gratulacje za pomysl 8/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •