Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Auto gaśnie w trakcie jazdy błędy inpa

  1. #11
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,436
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Więc tak, przejżałem całą instalację z tego bezpiecznika jest tak że z bezpiecznika leci kabel pod fotel pasażera tam łączy się z dwoma których jeden leci do przekaźnika za schowkiem i on właśnie miał nadpalone styki w środku i myślałem że on więc kupiłem nowy. Drugi przewód leci do sterownika silnika, niestety po wymianie przekaźnika auto nie zgasło mi podczas jazdy ale nie mogę odpalić po zgaszeniu, wyskakują komunikaty i lipa, więc zamówiłem czujnik wałka rozrządu w serwisie zobaczymy, ma przyjść do tygodnia czasu bo nie ma go w polsce (dziwne, żecz eksploatacyjna) mam nadzieje że to będzie to.
    Aaa, sprawdzałem napięcia w chwili gdy występuje usterka i jest ok na bezpieczniku i kostce w której spotykają się przewody oraz przekaźniku więc to pewnie nie to.


    Kurcze nie jest dobrze, czujnik położenia wałka wymieniłem na nowy z serwisu i dalej to samo, gdzie szukać co robić, pomocy.
    Ostatnio edytowane przez lockbud ; 04-08-2011 o 14:59

  2. #12
    Vip Vip Awatar PrzemoS
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    536
    BMW
    e91 2005 m47 2.0 d
    Skąd
    Jastrzębie - Zdrój
    Hej, jakieś postępy ?
    Pozdrawiam, Przemos

  3. #13
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,436
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Auto naprawiłem, oczywiście okazała się taka pierdoła że szok, a mianowicie przekaźnik w skrzynce z bezpiecznikami który sugerował cursor a dziwnym trafem mi umknoł. Mało tego był sprawny tylko nie dociśnięty do wtyczki i czasem nie łączył czego efektem było to coopisałem powyżej. A więc gdyby ktoś potrzebował czujnik polożenia wałka rozrządu to mam (orginał bmw), dziękuje wszystkim zainteresowanym ża podpowiedzi pozdrawiam :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) ;) :) :) :) tyle radości :)

  4. #14
    Vip Vip Awatar PrzemoS
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    536
    BMW
    e91 2005 m47 2.0 d
    Skąd
    Jastrzębie - Zdrój
    JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ale się cieszę !! NO to widzimy się w sobotę następną !!!!

    PS. I ponownie szacuneczek dla Cursora !
    Pozdrawiam, Przemos

  5. #15
    Robert, też się cieszę, jak miło że to już po wszystkim ;D.

  6. #16
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Taka pierdółka a potrafi do białej gorączki doprowadzić. Przerabiałem podobny problem w kadecie GSi, ale tam jest problem z nadpalaniem ścieżek wewnątrz przekaźnika ;)
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  7. #17
    Vip Vip Awatar blubas
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    292
    BMW
    728i M52 96r LandRenzoOmegas
    Skąd
    Chełmek
    trzeba to opić :]:]:]

  8. #18
    Vip Vip Awatar PrzemoS
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    536
    BMW
    e91 2005 m47 2.0 d
    Skąd
    Jastrzębie - Zdrój
    Ale mamy okazję !! hehe tylko na to czekaliśmy :))))) co nie, Mati ?
    Pozdrawiam, Przemos

  9. #19
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,436
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Hehe panowie już to opiłem w piątek, bo auto naprawiłem już w piątek tylko że nie widziałem klawiatury z pod stołu i dla tego napisałem dobre nowiny dopiero w sobotę :) :) :). Dziś mała traska do Inwałdu (parku miniatur) i wszystko ok, a co do opijania to ponoć tego nigdy za dużo, będzie się mniej psuł :) :) :) oj do soboty i muszę się wpisać w odpowiednim dziale :) :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •