Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Pare pytań związanych z zakupem

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    87
    BMW
    540i E34
    Skąd
    Mroków

    Pare pytań związanych z zakupem

    Witam. Przymierzam się do zakupu E32 z automatyczną skrzynią i bogatym wyposażeniem oraz w naprawdę dobrym stanie i mozliwie bezkolizyjna budą . Interesował by mnie silnik b30m35 ze względu na swoja prostotę i tańsze serwisowanie. Chciałbym również mieć egzemplarz już po liftowy. I tu pierwsze moje pytanie:

    Czy 735 wychodziła już liftowana (szeroka nerka, klamki chrom itd...) czy tylko v8,v12?
    Czy wszystkie 7 maja check control?
    Czy ten 4 biegowi automat w 735 jest faktycznie ospały tak jak piszą?
    Na co zwracać uwagę przy zakupie?

    Mam nadzieje że to ten dział na tego typu pytania...

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    87
    BMW
    540i E34
    Skąd
    Mroków
    Panowie czy ktoś w końcu coś mi podpowie... Ta mi wpadła w oko, co o niej byście powiedzieli.

    http://otomoto.pl/bmw-735-C19853352.html

    Co waszym zdaniem jest lepszym wyborem R6 czy V8?

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    M30b30 i b35 były tylko na wąskiej nerce.W m30 trzeba zwrócić uwagę na wałek gdyż się lubi wycierać i słychać charakterystyczny klekot.Serwisowanie m60 jest napewno droższe bo to jest inna konstrukcja,chudraulika przy zaworach,więcej cylindrów itd,ale ja drugi raz bym chyba szukał m60b40, a co do skrzyni 4hp to rakieta to nie jest,szczególnie w mieście ale na trasie jest ok,a nie wiem czy m60 nie były tylko 5hp jeśli się mylę to poprawcie:)

    Sent from my Desire HD using Tapatalk

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    87
    BMW
    540i E34
    Skąd
    Mroków
    A czy te V-ki maja jakieś typowe dolegliwości, dość kosztowne w naprawie , które co jakiś czas występują czy też ich obsługa polega głównie na wymianie olei, świec itp.?

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Ta wygląda ladnie ale długo już wisi na alegro...
    Automat ospały? Pierwsze słysze w moich 2 e32 jest nadzwyczaj żwawy
    wałek się zużywa jak nie ma smarowania jeśli śróbka się np wykeci a one lubią się same luzować.
    Na co? W e32 czasem lecą progi jeśli chodzi o m30 to chyba tylko 3.5 ma równo chodzić i wprowadzać się do odcińki skrzynia wiadomo ma gładko zmieniać podstawowe rzeczy nie ma nic nadzwyczajnego na co trzeba zwracać szczegulną uwage.

  6. #6
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Oglądałem to auto jakies pół roku temu chyba ,wisi długo bo cena na poczatku była jak sie nie myle 12tys. Auto ogólnie jest super ,ale nie jechałem nim:)

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    87
    BMW
    540i E34
    Skąd
    Mroków
    Wiecie 19 letnia 735 to raczej nie jest łatwo zbywalne auto. Ja 2 miesiące sprzedaje Forda Fieste z 2005r 1.6 tdci i miałem jak na razie 2 telefony:(

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    299
    BMW
    E24 - 635 CSi, E32 - 750iL, E34 - 530i
    Skąd
    KRK
    Blog
    12
    Jeśli masz pieniądze, to jedź i kup to auto dziś. Będziesz miał jedno z najfajniejszych e32 w Polsce.
    Jest prawie jak nowe z wyglądu a mechanicznie nic nie niepokoi. Oczywiście na tyle, na ile można stwierdzić na jeździe próbnej.
    Jest Szwajcarem, jednym z tych, o których się marzy oglądając autoscout.ch, i zastanawia się, jak to się dzieje, że jest na świecie naród, któy potrafi uszanować swoją własność do takiego stopnia, oraz że auto po ponad 200kkm, może tak wyglądać.
    Ostatnio edytowane przez Banol ; 29-07-2011 o 08:37

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    87
    BMW
    540i E34
    Skąd
    Mroków
    Muszę pogonić Fiestę najpierw. A swoją drogą to ja nie wierze w te przebiegi rzędu dwieście parę tysięcy km w 19 letniej siudemie. Moja Fiesta ma 6 lat i 162kkm, wiec 10 tysi rocznie to jest abstrakcja na takie auto, za które ktoś wybulił ponad 300tyś. zł. Ja tyle robię ale nie jeżdżę do pracy tylko czasem do sklepu i do znajomych. Te auta po prostu się nie zużywają w tym stopniu co dzisiejsze...Ja bym obstawiał że ta jak i większość 7er z ogłoszeń ma śmiało 400-500 kkm, ale wole to niż 6 letniego Forda, w którym skrzypią mi plastiki jak jadę po dołach :/

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    468
    BMW
    735iA
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez Banol Zobacz posta
    Jeśli masz pieniądze, to jedź i kup to auto dziś. Będziesz miał jedno z najfajniejszych e32 w Polsce.
    Jest prawie jak nowe z wyglądu a mechanicznie nic nie niepokoi. Oczywiście na tyle, na ile można stwierdzić na jeździe próbnej.
    a co jeździłeś tym autem?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •