Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 83

Wątek: Udana naprawa pixeli licznika w e38.

  1. #21
    (pre) Neo Katechu Men Vip Awatar hatecraft
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,088
    BMW
    735i - E38 FL Aut.
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    7
    Sposób s otworkami może spowodować podświetlanie sąsiedniej kontrolki, jeśli się źle wywierci.
    Ale rzeczywiści jest IMHO dużo lepszy od zdejmowania wskazówek.
    Skrzynie automatyczne się zużywają! Przy przebiegu 200 kkm nie oczekujcie bezawaryjnej pracy...

    Kiedy ludzie przestają wierzyć w Boga, to nie jest tak, że w nic nie wierzą, ale wierzą w cokolwiek.
    G. K. Chesterton

  2. #22
    Vip Vip Awatar seban123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2,291
    BMW
    E65 745d i E32 M30
    Skąd
    Puławy, Lubelskie
    Blog
    1
    Numer 1 na czarną listę.

  3. #23
    (pre) Neo Katechu Men Vip Awatar hatecraft
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,088
    BMW
    735i - E38 FL Aut.
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    7
    Cytat Zamieszczone przez seban123 Zobacz posta
    Ja tą widzę zdobywałem latami. Oddaję ją za darmo poświęcając czas który jest cenny. Jak ktoś nie umie tego uszanować to inna sprawa. Trochę zaangażowania powinno być z drugiej strony.
    To jest dobre, słuszne i potrzebne, ale tylko wśród profesjonalistów -- w przypadku uczeń - nauczyciel.

    Co do kolegów - jak nie przeginają (przyjedź do mnie, to tylko 100km, i napraw mi za darmo) to chętnie pomagam.
    A wiedzę rozdaję za darmo bez żadnych warunków wstępnych. W końcu na tym forum dużo się dowiedziałem - też za darmo.
    Skrzynie automatyczne się zużywają! Przy przebiegu 200 kkm nie oczekujcie bezawaryjnej pracy...

    Kiedy ludzie przestają wierzyć w Boga, to nie jest tak, że w nic nie wierzą, ale wierzą w cokolwiek.
    G. K. Chesterton

  4. #24
    Vip Vip Awatar seban123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2,291
    BMW
    E65 745d i E32 M30
    Skąd
    Puławy, Lubelskie
    Blog
    1
    Również pomagam jak mogę. To była tylko informacja dla zwiększenia mobilizacji do wykonania pewnych czynności które należy wykonać aby ułatwić pomoc. Daję kolegom rady ale jak grochem o ścianę w niektórych przypadkach.

  5. #25
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    odgrzewam kotleta aby wszystko było jasne na zakończenie http://www.bmw-swiat.pl/index.php?op...omoc&Itemid=94

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik Awatar lionix
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    618
    BMW
    728 E38
    Skąd
    Łdz
    sluchajcie jak by kupic nowa tasme to jak ja przymocowac do monitorka i plytki?? bo na lutowanie to za male

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik Awatar magik2.7
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    176
    BMW
    E38 735i 2000r.
    Skąd
    Newmarket/ UK
    potwierdam z wierceniem 4 otworów to dziala sam tag robilem i .......ZROBILEM ;)
    BUMERMANIAK

  8. #28
    Vip Vip Awatar seban123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2,291
    BMW
    E65 745d i E32 M30
    Skąd
    Puławy, Lubelskie
    Blog
    1
    Nie zawsze wymiana taśmy załatwia sprawę. Czasami wycierają się wyświetlacze w miejscu gdzie jest przyklejana taśma do wyświetlacza. Wtedy zostaje tylko wymiana wyświetlacza na inny najlepiej przedliftowy.
    Przypadłość wycierania się wyświetlaczy występuje w modelach poliftowych głównie. Odklejanie się taśmy w modelach przedliftowych. Te w większości da się naprawić w 70% przypadków bo reszta wymaga nowej taśmy. Wszelkie naprawy bez wymiany taśmy pomagają ale nie na długo i nie w 100%. Wymiana taśmy i ewentualnie wyświetlacza daje 100% pewności że będzie ok pod warunkiem że robi to ktoś co ma w tym doświadczenie.
    Wiedza o tym, gdzie znalezc informacje i jak ich uzywac to tajemnica sukcesu.
    Albert Einstein

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik Awatar lionix
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    618
    BMW
    728 E38
    Skąd
    Łdz
    no ja mam calkowicie urwana tasme wiec i tak wymiana ale jak ja przymocowac do ekranu

  10. #30
    Vip Vip Awatar seban123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2,291
    BMW
    E65 745d i E32 M30
    Skąd
    Puławy, Lubelskie
    Blog
    1
    Po prostu ją dobrze docisnąć. Ona sama w sobie się klei. Nagrzej jakiś blok metalowy i na gorąco popraw.
    Kup sobie od razu ze 3 jak nigdy tego nie robiłeś i życzę powodzenia.
    Wiedza o tym, gdzie znalezc informacje i jak ich uzywac to tajemnica sukcesu.
    Albert Einstein

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •