Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Alarm

  1. #21
    Vip Vip Awatar seban123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2,291
    BMW
    E65 745d i E32 M30
    Skąd
    Puławy, Lubelskie
    Blog
    1
    Jak ktoś sobie zamontuje jakieś odcięcie diagnozy to jedyne co złodziejowi zostaje to laweta lub pistolet przy głowie właściciela. Innej opcji nie ma.
    Wiedza o tym, gdzie znalezc informacje i jak ich uzywac to tajemnica sukcesu.
    Albert Einstein

  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2014
    Posty
    21
    BMW
    750i
    Skąd
    Żukowo
    Blog
    1
    Witam,
    Panowie w moim e65 mam alarm. Dotychczas przy zamykaniu świeciły kierunki i po chwili migała dioda pod lusterkiem. Teraz jednak kiedy zamykam kierunku nie migają, a dioda nie świeci się. Nie wiem co i jak zrobiłem. Jak to włączyć?

  3. #23
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    30
    BMW
    było: e36 320i e46 330d obecnie: e66 750Li
    Skąd
    mazowieckie

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Bob1984 Zobacz posta
    Witam,
    Panowie w moim e65 mam alarm. Dotychczas przy zamykaniu świeciły kierunki i po chwili migała dioda pod lusterkiem. Teraz jednak kiedy zamykam kierunku nie migają, a dioda nie świeci się. Nie wiem co i jak zrobiłem. Jak to włączyć?

    A syrena od alarmu daje sygnał ? Alarm Ci się nie załącza po jakimś czasie ? może się nie uzbraja wogóle, ostatnio miałem taki przypadek że po kilku minutach od zamknięcia auta, (brak sygnału syreny przy zamykaniu) załączał się alarm. U mnie powodem był czujnik pokrywy silnika chyba był za nisko podniosłem wyżej na regulacji problem zniknął. Proponuje podpiąć się kompem. INPA powinna wskazać powód.

  4. #24
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2014
    Posty
    21
    BMW
    750i
    Skąd
    Żukowo
    Blog
    1
    Sygnału brak. Będąc w środku zamknąłem ostatnio auto i nic. Siedziałem chwile i alarm się nie załączył. Czytałem że po przytrzymaniu znaczka BMW na kluczyku można alarm wyłączyć, może w podobny sposób sie też włącza?

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik Awatar szatann
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    488
    BMW
    e66 745LIA oraz e65 730D_FL
    Skąd
    warszawa

    Post

    jezeli testujesz alarm siedzac w srodku to wiedz ze samochod poprzez maty w siedzeniach wie ze ktos siedzi i nie zalaczy alarmu (nawet jezeli bedzie on dzialal poprawnie). sprawdzaj po opuszczeniu samochodu.

  6. #26
    Początkujący Użytkownik Awatar mrogal
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    15
    BMW
    e65 750i
    Skąd
    Pasłęk
    Cytat Zamieszczone przez Bob1984 Zobacz posta
    Witam,
    Panowie w moim e65 mam alarm. Dotychczas przy zamykaniu świeciły kierunki i po chwili migała dioda pod lusterkiem. Teraz jednak kiedy zamykam kierunku nie migają, a dioda nie świeci się. Nie wiem co i jak zrobiłem. Jak to włączyć?
    Mam to samo i to kolejny raz, co i czym robię że alarm jest aktywny, tzn kierunkowskazy migaja i dioda miga normalnie A teraz znowu coś zrobiłem, że tylko zamykają się drzwi kierunkowskazy nie migaja i dioda nie jest aktywna
    Czy można aktywować i dezaktywowac alarm pilotem?

  7. #27
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Jeśli mamy alarm to domyślnie jeśli sterownik nie zobaczy zamkniętych wszystkich drzwi(a także bagażnika i chyba maski też) to kierunkowskazami nie poinformuje nas o zamknięciu auta.
    Na początek odłącz krańcówkę maski(odłączcie wtyczkę) i sprawdź czy coś się zmieniło
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  8. #28
    Początkujący Użytkownik Awatar mrogal
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    15
    BMW
    e65 750i
    Skąd
    Pasłęk
    Cytat Zamieszczone przez cursor Zobacz posta
    Jeśli mamy alarm to domyślnie jeśli sterownik nie zobaczy zamkniętych wszystkich drzwi(a także bagażnika i chyba maski też) to kierunkowskazami nie poinformuje nas o zamknięciu auta.
    Na początek odłącz krańcówkę maski(odłączcie wtyczkę) i sprawdź czy coś się zmieniło
    Sprawdziłem wszystko i w czujniku maski zasniedzialy (zielonkawo) kabelek byl, przeczyscilem posmarowałam o wszystko wróciło do normy 😊
    Dzięki za pomoc

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •