Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Wątek: Alarm

  1. #11
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    No zrób zrób - z chęcią zobacze czego mi brakuje (moze masz jakis numer tego tel albo coś żeby wiedzieć co konkretnie szukać?)
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    Nie wiem jak to jest możliwe, ale w tym telefonie nie ma absolutnie żadnego miejsca na włożenie karty SIM, nie wiem jak to jest możliwe...

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mała233
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    273
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    Grudziądz Cork.ie
    W szufladce jest takie miejsce na kartę sim,chyba że u Ciebie jest jeszcze inaczej.


    CZARNA FURIA..........CZARNA...FURIA..................... .....

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    Ja mam telefon tylko w podłokietniku, szufladkę mam całkowicie pustą i tą górną i tą dolną.

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jaro_alfa
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    591
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    Bełchatów
    Odświeżam trochę temat: nie mam alarmu, ale kupiłem sobie lusterko z funkcją alarmu z diodą. Wydaje mi się, że ona nie jest "migająca", a za to odpowiada moduł alarmu. Chciałbym podłączyć diodę (kabel już sobie wyciągnąłem), żeby po zamknięciu "migała". Czy ktoś z Kolegów ma pomysł, jak to zrobić ?
    Ostatnio edytowane przez jaro_alfa ; 25-01-2013 o 19:37

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jaro_alfa
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    591
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    Bełchatów
    Eeee, z perspektywy czasu, jak czytam to moje pytanie, to mi się chce śmiać.
    Właśnie zabieram się za dołożenie alarmu, tzn. postanowiłem sobie dołożyć. Zaczynam od skompletowania potrzebnych części, a jak się ociepli, zabiorę się za montaż.
    Pzdr

  7. #17
    Vip Vip Awatar seban123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2,291
    BMW
    E65 745d i E32 M30
    Skąd
    Puławy, Lubelskie
    Blog
    1
    Dajcie sobie spokój z fabrycznym alarmem. To jest warte tyle co paczka zapałek.

    Jak już to kupić jakiś dedykowany pod auto. Alarm jest dobry tylko jak ktoś szybę wybije bo zaczyna wyć ale cicho żeby sąsiadów nie denerwować.
    Dla złodzieja to moment.
    Złodziej dorabia kluczyk i po włożeniu do stacyjki alarm jest z automatu wyłączany. To po co w takiej sytuacji alarm. Jak ma wejść do samochodu to i tak wejdzie.

    Skuteczne zabezpieczenie to uniemożliwienie diagnozy lub odcięcie jakiegoś ważnego zasilania.
    A alarm to tylko na drobnych włamywaczy co szukają gadżetów a nie kradną auta.

    Zastanówcie się czy warto bo moim zdaniem szkoda pruć auto aby to montować. Lepiej jakiś pstryczek. Jak alarm wymagany dla ubezpieczalni to tylko dołożenie czegoś dedykowanego. Nie ori!!! Alarmy dedykowane działają z ori pilotem. Mają głośniejszą syrenkę i jakieś skuteczniejsze odcięcie. Ale mają wadę tak samo jak ori są dezaktywowane po włożeniu uprawnionego klucza który złodziej dorabia sobie na poczekaniu. Aby bardziej się zabezpieczyć trzeba by kupić alarm z anty napadem. Tu już wsadzenie klucza nie pomoże.
    Wiedza o tym, gdzie znalezc informacje i jak ich uzywac to tajemnica sukcesu.
    Albert Einstein

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jaro_alfa
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    591
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    Bełchatów
    Cytat Zamieszczone przez seban123 Zobacz posta
    Dajcie sobie spokój z fabrycznym alarmem. To jest warte tyle co paczka zapałek.

    Jak już to kupić jakiś dedykowany pod auto. Alarm jest dobry tylko jak ktoś szybę wybije bo zaczyna wyć ale cicho żeby sąsiadów nie denerwować.
    Dla złodzieja to moment.
    Złodziej dorabia kluczyk i po włożeniu do stacyjki alarm jest z automatu wyłączany. To po co w takiej sytuacji alarm. Jak ma wejść do samochodu to i tak wejdzie.

    Skuteczne zabezpieczenie to uniemożliwienie diagnozy lub odcięcie jakiegoś ważnego zasilania.
    A alarm to tylko na drobnych włamywaczy co szukają gadżetów a nie kradną auta.

    Zastanówcie się czy warto bo moim zdaniem szkoda pruć auto aby to montować. Lepiej jakiś pstryczek. Jak alarm wymagany dla ubezpieczalni to tylko dołożenie czegoś dedykowanego. Nie ori!!! Alarmy dedykowane działają z ori pilotem. Mają głośniejszą syrenkę i jakieś skuteczniejsze odcięcie. Ale mają wadę tak samo jak ori są dezaktywowane po włożeniu uprawnionego klucza który złodziej dorabia sobie na poczekaniu. Aby bardziej się zabezpieczyć trzeba by kupić alarm z anty napadem. Tu już wsadzenie klucza nie pomoże.
    Seban, święta racja, zgadzam się z Tobą. Mam w aucie już kilka zabezpieczeń, ale pomyślałem o alarmie fabrycznym tylko i wyłącznie ze zględu na bardzo niskie koszty części. Niczym więcej się nie kierowałem.
    Pzdr

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    Najlepszy "Alarm" to chyba AutoCasco :) (Którą pewnie i tak większość ma wykupione przy droższych samochodach)

    Bo nieuniknionego i tak nikt nie uniknie, mi w zeszłym roku w nocy wybili dwie szyby w E65 i fabryczny alarm nawet nie drgnął, a gdyby miał jakiś dodatkowy który by zadziałał to cóż mi z tego skoro póki zszedłbym na dół to sprawca byłby już kilka kilometrów od miejsca zdarzenia.

    Jeszcze nie daj Bóg jak ktoś upatrzy sobie nasz samochód to te alaramy i inne zabezpieczenie "ominie" komputerowo bez problemu najmniejszego.

  10. #20
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Ogólnie wszystko w dzisiejszych czasach idzie tak ominąć że jak chcą zajumać furę to nic im nie przeszkodzi.

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •