Jestem nowy,mam 17 lat w lutym prawo jazdy.Mam Mazdę 323.Jestem zajarany serią 7 można powiedzieć od 3 roku życia :D. Mieliśmy dużo BMW,ale 7 i X5 podobają mi się najbardziej.Mam na oku 7 E32,w przyjaznym komisie,ale nie mam czasu jechać,chyba jeszcze nie ma po co,ale pojechał bym choćby dlatego,żeby przekonać się czy jest sens jeszcze marzyć :D. Gadałem tylko z gościem,który tam pracuje to ciul taki,że nie wiem. Jakby nie wiedział o czym mówi. Pytam się go czy silnik zagazowany,dobra powiedział:że nie.Pytam jak silnik,odpowiada: ok.Dobra pytam czy klima działa,a on: nie wiem nie sprawdzałem.HAHA.Chciałbym,żebyście sami ocenili.Chociaż na pierwszy rzut oka nie wygląda zbyt estetycznie.Uważam,że jak w ogóle można wystawić samochód w takim stanie do sprzedaży,brudna fest,no i jeszcze widać,że gościu,który wstawił ją do komisu,przejechał się na pożegnanie bo błocie,upieprzona najbardziej za tylną osią :/(nie wiem dlaczego:D).Martwie się,że może być zarżnięta,ale jak nie ta to inna.Gościu z komisu wysłał mi zdjęcia gdzie jest rdza.Trochę tego jest,ale w Mazdzie też miałem rdze,ba nawet dziure w progu,poradziłem sobie z tym,a z ogniskami korozji myśle,że nie będzie większego problemu.Skoro nie jestem pełnoletni,to myślę,że mogę się powołać na Maćka (sennapowieka),to mój kuzyn.Pozdrawiam i szerokiej drogi! To link do BMW: http://grib.gratka.pl/ogl/12478853.html Narazie!