Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 52

Wątek: Trzecie finałowe podejście do kupna 7-ki :)

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    46
    BMW
    Chrysler 300M
    Skąd
    Warszawa

    Trzecie finałowe podejście do kupna 7-ki :)

    Witam kolegów :)

    Mój misterny plan zakupu 7-ki z Niemiec nie wypalił i po odpuszczeniu sobie tematu na kilka miesięcy postanowiłem jednak wrócić do "gry". Jestem już po oględzinach i jeździe próbnej kilku egzemplarzy, i mój wybór padł na 730d z 2004r. Oto link http://moto.allegro.pl/bmw-730d-shad...713928184.html . Jak auto przejdzie pomyślnie testy w ASO to finalizuję zakup. Czy macie może jakieś uwagi odnośnie tego konkretnego modelu?

    PS. Nie posiada masażu i wentylacji foteli, lodówki.
    PS2. Poradnik kupującego niezwykle mi się przydał i wielkie dzięki dla autora! :)

    Pozdrawiam, Michał

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    14
    BMW
    E65
    Skąd
    NYSA
    Witaj kolego ja bym raczej przemyślał sprawę, moim zdaniem przebieg podejrzany kto wywala tyle kasy na kupno nowej 7-ki i robi nią 92000 ale to tylko moja opinia
    Pozdrawiam

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mała233
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    273
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    Grudziądz Cork.ie
    bardzo mały przebieg jak na diesla,a poza tym ładna


    CZARNA FURIA..........CZARNA...FURIA..................... .....

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    174
    BMW
    E65 750i Shadow Line, ACC, 4 x Komfort Sitz, L7
    Skąd
    Śląsk
    @wojtmul w ogłoszeniu jest wyraźnie zaznaczone, że samochód jest sprowadzony :D Co do autka to wygląda na zadbany egzemplarz, masażu i wentylacji nie posiada dlatego że ma fotele sportowe (a nie komfortowe tak jak napisał właściciel w ogłoszeniu). Sportowych foteli nie można było skonfigurować z wentylacją i masażem. Szkoda tylko że autko bez rolet i domykania drzwi i chyba bez LOGIC7 (a ten zestaw grający to mega sprawa :D) ale i tak według mnie jeśli ten przebieg jest autentyczny to E65 godna uwagi :D

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    14
    BMW
    E65
    Skąd
    NYSA
    sprawdź w ASO przebieg

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    174
    BMW
    E65 750i Shadow Line, ACC, 4 x Komfort Sitz, L7
    Skąd
    Śląsk
    Dodam tylko jeszcze jedną rzecz, samochód jest w oryginalnym sport pakiecie który wg cennika wymagał dopłaty 41000 zł, obejmujący obniżone sportowe zawieszenie, Dynamic Drive, przyciemniane szyby, sportowe fotele (można było je też zastąpić pełnymi komfortami ze wszystkimi 3 guziczkami np tak jak u mnie, ale te sportowe stołki mają troszkę lepsze trzymanie na zakrętach :D), felgi 19" wzór 126, sportowa kierownica, drewno szlachetne sekwoja szara i obramowania szyb Shadow Line wysoki połysk.
    Ostatnio edytowane przez Bartek760i ; 23-07-2011 o 21:12

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    46
    BMW
    Chrysler 300M
    Skąd
    Warszawa
    Oczywiście, przebieg sprawdzę (z klucza) jak i pozostałe elementy. Z jazdy i ogólnego wrażenie wszystko wygląda ok - nagłe zatrzymanie z 160km/h bez żadnego telepania, wszystko równo i cichutko jakby jechał po szynach.

  8. #8
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Dorzuce swoją opinie o autku:


    PLUSY :
    - kolor,
    - białe kierunkowskazy,
    - sportowa kierownica - pisze jako plus jednak szczerze to ja osobiscie wole 4 ramienną
    - felgi,
    - 4 pokrętła od klimatyzacji,
    - ładne drewno z połyskiem,
    - domykana elektrycznie klapa,
    - koła zimowe - jak by nie patrzeć za komplet do e65 kółek zimowych trzeba wypłacić minimum 1900 zł

    MINUSY :
    - silnik 3,0 - wg mnie za słaby do takiej limuzyny,nie mówie już o kosztach ewentualnych napraw
    - shadow - kwestia gustu ale ja zdecydowanie wole chrom w połaczeniu z czarnym lakierem
    - brak grzanej kierownicy,
    - brak foteli komfortowych - w końcu to limuzyna a nie 3 po tuningu żeby miała sportowe fotele
    - przebieg - zastanówmy się - auto ma 7 lat czyli 84 miesiace podzielmy to na 92 tys przebiegu i wychodzi nam miesiecznie 0,9130..... troszke mało jak na takie autko, chyba że od dziadka z Wermachtu co do koscioła jeżdził tylko,
    - kompletny brak zdjęc tyłu i wyposazenia jakie tam jest - wg mnie działanie celowe - Ty byłeś, ogladałeś więc wiesz co tam masz,
    - przyciemniane szyby - dla mnie to nieporozumienie w tej klasie auta - powinny być rolety bo wyglada to świetnie

    OCENA KOŃCOWA :

    Za 69.900 dostajemy auto w tradycyjnym kolorze, w zakładam dobrym stanie technicznym (należy ocenic na ścieżce diagnostycznej i przez komputer) z kompletem kół zimowych z fajną, najmniej brudząca tapicerką oraz ze słabym silnikiem,słabo wyposażony (brak siedzeń komfortowych,grzanej kierownicy,prawdopodobnie brak logic7,tv oraz wielu innych bajerów - za to obniżone zawieszenie ,przyciemnione szyby,sportowe fotele itd - tylko po co?? na polskich drogach takie zawieszenie nie jest idealnym wyborem,do szyb będzie sie Policja czepiała itd a brak foteli komfort (wentylacje zwłaszcza) docenisz w upalny dzień gdzie masz czarne autko, czarny srodek i temp +30*C.Uwierz że warto mieć to na pokładzie - wiem bo mam taka sama konfiguracje kolorów

    reasumując moja ocena auta w skali od 1-10 to 5 ponieważ za te pieniadze można znależć lepiej wyposażony i zadbany egzemplarz a może i wersje long

    ale decyzja należy do Ciebie :)
    Ostatnio edytowane przez ADASIO ; 24-07-2011 o 10:16
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  9. #9
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez szmiciu Zobacz posta
    Oczywiście, przebieg sprawdzę (z klucza) jak i pozostałe elementy.
    Jezeli ktos cofal konkretnie to wszedzie bedzie pozmieniane.

    Postaraj sie o historie pojazdu w ASO i sprawdz wczesniejsze przebiegi z zagranicy.

    W niemczech kupno diesla oplaca sie przy dlugich trasach poniewaz podatek drogowy (platny rocznie) jest duzo wyzszy od silnikow benzynowych.

    Dieslami jezdza najczesciej przedstawiciele handlowi a auta sa z leasingu i sa oddawane po ok. 3 latach lub ok. 100 tys. km.

    Moim zdaniem przebieg malo prawdopodobny.
    Ostatnio edytowane przez Sebek ; 24-07-2011 o 10:16
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    Przebieg jest na 99% mało prawdopodobny, ponieważ już ktoś tam wyżej napisał "Nikt nie kupuje takiej limuzyny żeby nim nie jeździć, nikt w ogóle nie kupuje auta żeby nim nie jeździć, a co dopiero auto klasy LUXUS", ale są "kręcenia" i kręcenia, może jest kręcony z 200tyś na 95tyś, a nie że ma napisane 300tyś a jest kręcony z 900tyś - ważny jest stan techniczny, kondycja auta i to jak jest utrzymany a cyferki.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •