Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: [opony] Wanli !?!?! Pirelli P6000

  1. #11
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    Wanli tragedia,P6000 takze... :razz:
    Zgadzam się jedne i drugie to po prostu kibel... A P6000 to największa porażka jaką wypuściło pirelli opona ta ma straszne własności jezdne na śliskiej nawierzchni
    Dreams from Dreams - 7er...

  2. #12
    wanli są głośne ale całkiem nieżle się trzymają drogi bieżnik jak danlopy

  3. #13
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    u mnie itak cicho nie jest napewno nie tak cicho jak w E38 wiec mi bez róznicy a nowa opona przy moich przelotowych predkosciach by sie przydała.. tylko czy nie strzela tak jak nowe continentale.. ?!

  4. #14
    z tego co wiem to oponki robione na licencji najlepszyh twórców no i cena dobra bo na allegro 280zł nowe ja mam i jakoś nic się nie dzieje

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    280pln...? No to ja wam powiem, że ja widziałem dzisiaj na allegro Wanli S1088 235/45/17 za 215pln szt., i po prostu mnie zamurowało. Miałem jutro jechać zakładać GY F1 za 410pln szt, ale naprawdę zaczynam się zastanawiać czy nie założyć tego Wanli :/ tym bardziej, że bieżnik mają całkiem zacny :) Słyszałem tylko, że są strasznie głośne.....co na to kolega Fajter34 i ty Evan, czy jest aż tak tragicznie :/ No i jak porównanie z bardziej uznaną konkurencją....?

  6. #16
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    jest tez taka marka FEDERAL troszke tego sprzedalem i niebylo zadnej reklamacji

  7. #17
    szukaj kolego bieżnika s1099 mogą być cichsze bo s1088 tak jak wcześniej pisałem sa głośne ale tylko do 100 pużniej może być

  8. #18
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Cytat Zamieszczone przez fajter34
    szukaj kolego bieżnika s1099 mogą być cichsze bo s1088 tak jak wcześniej pisałem sa głośne ale tylko do 100 pużniej może być
    później - panowie tego nie da się już pomijać powoli... ;D
    Dreams from Dreams - 7er...

  9. #19
    7ka
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Słowik
    280pln...? No to ja wam powiem, że ja widziałem dzisiaj na allegro Wanli S1088 235/45/17 za 215pln szt., i po prostu mnie zamurowało. Miałem jutro jechać zakładać GY F1 za 410pln szt, ale naprawdę zaczynam się zastanawiać czy nie założyć tego Wanli :/ tym bardziej, że bieżnik mają całkiem zacny :) Słyszałem tylko, że są strasznie głośne.....co na to kolega Fajter34 i ty Evan, czy jest aż tak tragicznie :/ No i jak porównanie z bardziej uznaną konkurencją....?
    gratuluje porownania... Wanli vs Goodyear F1 :razz:


    nie rozumiem ....

    najpierw szukacie czegos mega taniego...a juz piszecie ze moga byc glosne...potem bedziecie sie borykac z problemem i pytania ze cos nie tak itp... ale coz...widze ze niektorzy zamiast kupowac markowe rzeczy do 7er szukaja tanich kiepskich rozwiazan :razz:

    przypominam ze to 7er ;)

    powodzenia

  10. #20
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Masz rację 7ka, ale jak człowiek widzi taką cenę to go kusi, w końcu to 2x mniejsza kasa.... ;)
    Mimo to jakbym kupił te Wanli to chyba nigdy nie miałbym do nich pełnego zaufania :/ , a F1 to F1, uderzy mnie to po kieszeni, ale za to ile radości :D
    7 to jednak ciężkie i mocne auto i lepiej zakładać coś sprawdzonego, niż potem przy 200km/h myśleć czy opona wytrzyma :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •