Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Witam serdecznie.

  1. #11
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,965
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Witam kolege na forum.

    Cytat Zamieszczone przez Phoenix Zobacz posta
    Wlasnie jakie jest realne spalanie w trasie tych dwoch silnikow -manual r6 i V8 4-biegowy automat?
    To pytanie zadaj juz najlepiej w dziale e32 ...
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    13
    BMW
    e46ci
    Skąd
    CSW
    ok, pozostaje tylko wiecej czytac i bogacic wiedze na temat tych pieknych maszyn!
    upss... V8 ZF 5HP30 ma chyba 5 przelozen

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Picollo
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    242
    BMW
    e38 2.8i 2000r
    Skąd
    Witnica/lubuskie
    jeśli chodzi o e32 v8 to polecam pięknie się tym jezdzi ja mam taką tylko 3litry i żałuje że nie szukałem 4literków bo spalanie mniej więcej podobne a mocy więcej pozdrawiam i witam w gronie 7er

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    13
    BMW
    e46ci
    Skąd
    CSW
    Cytat Zamieszczone przez Picollo Zobacz posta
    jeśli chodzi o e32 v8 to polecam pięknie się tym jezdzi ja mam taką tylko 3litry i żałuje że nie szukałem 4literków bo spalanie mniej więcej podobne a mocy więcej pozdrawiam i witam w gronie 7er
    Juz sie zdazylem o tym przekonac ze w bmw spalanie zalezy od ilosci cylindrow a nie od pojemnosci. Na poczatku szukalem 3er w szesciu garkach ale znalazlem ladne r4 i nie zaluje. Podobnie pewnie bedzie podczas poszukiwan 7er, wolal bym zadbane 730 niz 4L padline. Jaka masz skrzynie u siebie? Pytam bo nie wiem jak pracuje manual w e32 a zadnym automatem jeszcze nie mialem przyjemnosci polatac

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Picollo
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    242
    BMW
    e38 2.8i 2000r
    Skąd
    Witnica/lubuskie
    Ja u siebie mam manual troche lipa bo trzeba wachlować ale to szczegół skrzynka manualna jest ok niema co tu pisać jeśli chodzi o automat to wiadome jest jedno wiekowe auto może już mieć wyeksplatowaną skrzynie tylko ptyanie czy poprzedni własciciel wymieniał olej na czas bo to jest ważne w automacie. Jak wiadomo BMW e32 i e34 miały podobny a nawet ten sam sprzęt ja mam nie miłe doświadczenie z automatem bo kiedyś w e34 padła mi skrzynia a koszta naprawy są wysokie i z automatem dałem sobie luz aczkolwiek nie twierdze że automat to śmietnik.Musisz popytać ludzi którzy mają e32 w automacie oni napewno powiedzą że warto

  6. #16
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    13
    BMW
    e46ci
    Skąd
    CSW
    Chcialbym automat z racji ze wygoda na pewno i nie jezdzilem zadnym autem z automatyczna skrzynia i bylo by to cos nowego. Jedno i drugie mi nie przeszkadza, do manuala jestem tez dobrze nastawiony pod warunkiem ze plynnie zmienia biegi

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Picollo
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    242
    BMW
    e38 2.8i 2000r
    Skąd
    Witnica/lubuskie
    no ja teraz jakbym miał kupować to tylko automata ale e38 jak już ze skrzynią steptronic być może będę takiej szukał na dobrym wypasie chociaż moja e32 zle nie jest wyposażona nie moge narzekać

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •