Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: 730i MEGA IGŁA! ;)

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2

    730i MEGA IGŁA! ;)

    http://otomoto.pl/bmw-730-german-sty...C19844273.html

    Właśnie wróciłem z oględzin..

    Na pierwszy rzut oka ładna i zadbana. Mimo że golas, zdecydowałem się zadzwonić. Z gadki koleś ogarnięty, zdecydowany i w sumie szczery. Lekko cwaniakowaty.. Myślę pojadę i pomacam ;)

    Zdecydowanie kolesia uleciało gdy zajechałem na umówione miejsce swoją 750i. Gadka przybrała poważniejszy i szczerszy ton niż w rozmowie telefonicznej ;)

    Natychmiast przystąpiłem do odpytywanka o historię auta.
    Ogólnie to koleś mało wie.. Ma je od ok 6miesięcy (jakoś nie kwapił się do przerejestrowania na siebie), wymienił tylko świece i olej... Jaki zawias, jakie rzeczy były robione.. Kompletnie nic nie może powiedzieć. Wie, że auto miało przygodę parkingową prawym przodem. Ja patrząc na lakier, pofałdowania nadkola, wzmocnienia i pas przedni powiedziałbym że lewa strona była dzwoniona.. Zacieki lakieru na błotniku tylnym, nadkolu, wewnątrz błotników.
    Mam wrażenie, że całość była lakierowana (chromy, nerka łącznie ze spryskami też polakierowane w kolor nadwozia). W trudno dostępnych miejscach i szczelinach ślady pasty polerskiej. Przednia szyba nieoryginalna Pilkingtona, kontrolka jaśków nie świeci (obie żarówki), kiera bez poduchy. Rudej nie uświadczysz nigdzie. Wszsytie spinki i osłony we wnętrzu pozakładane prawidłowo. Pod maską brakuje kilku plastików i spinek. Mocowanie zbiorniczka płynu kombinowane. Sporo trytytek itp..

    Silnik chodzi równo, nie faluje, nie smrodzi paliwem czy olejem. Na korku oleju brak masła czy innych osadów, to samo z korkiem płynu chłodniczego. Jak na V8, długo trzeba kręcić by zaskoczył. Check Control OK, temperaturę trzyma i ładnie się wkręca.. Wydech rzeczywiście rasowo brzmi. No ale nic dziwnego, bo końcowy jest z 750i :D Obie głowice zapocone przy kapach.. Z tyłu w okolicach rozrusznika zauważyłem krople wody na osłonie.. Auto podobno myte dzień wcześniej, więc to nie od tego.. Nie wiem skąd tam woda..

    W środku średni wypas.. Szara skóra.. prócz deski wszystko obszyte. Stołki manualne, grzane z podparciem lędźwiowym. Tylne dupy grzane. Klima działa przyzwoicie. W komplecie 2 klucze zakodowane (alarm działa!) immo nie działa bo podobno poprzedni owner zgubił kość (czujka jest, ale odłączona). Auto domyka okna i szybki z pilota w kluczykach.. W bagażniku siedzi fabryczna zmieniarka na 6cd z osprzętem, ale radia BMW na przodzie brak.. Audio w cenie auta i idzie razem z autem. Nie zgadza się na wyjęcie i zejście z ceny. Radyjko to jakaś winda Alpiny dotykowa + SUB aktywny na 2 wzmakach.. Całość warta ~2,5k

    Zawias miękki.. Jakieś -40 niewiadomego pochodzenia.. Przypuszczam, że same springi zmienione. Prawa końcówka drążka do wymiany, ogólnie nic co wymaga zainteresowania.. Tylne tarcze styrane, klocek nierówno zbiera. Przód OK.

    Kolesia nie interesują negocjacje i pomimo moich "odkryć" idzie w zaparte. Podobno miał kilka beemek V8-ek i teraz zbiera na E38 z 3,5 :D Twierdzi że lepszy silnik niż 4.4 i dużo mniej pali :D Nie wiedział też że w V8 są vanosy.. No pogratulowałem pięknego auta i życzyłem szybkiej sprzedaży ;) Odjechałem z uśmiechem na ustach i banana mam jeszcze teraz jak to piszę :]

    IMO za tę cenę ni ***a... :D


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  2. #2
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Chciałbyś mieć grzanie tylnego tyłka :p

    Na zdjęciach,fakt,wygląda nie źle. Jednak ciężko o idealną sztukę z tych lat.Zauważ że jak Twoja była na allegro też kilka nieprawidłowości było widać na fotkach a nie wspomniałeś w ogłoszeniu (mówię o jakichś detalach)

    No cóż...takie wady jak ma ta z ogłoszenia nie uwazam za jakieś straszne usterki i myślę że trochę chęci i by to wszystko usunął

    A wydech to wiedzę jakiś "tjuningowany" a nie z 750 :D

    P.S- po co byłeś ją oglądać?
    Ostatnio edytowane przez Dzuda ; 21-07-2011 o 17:58

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Wiesz, przyzwyczajony jestem do ogłoszeń gdzie sprzedający twierdzi iż ma max wypas i że stan jest igła :] Wrażenia to na mnie akurat nie robi.. A co do mojego ogłoszenia (http://otomoto.pl/bmw-750-C19561745.html), to żona twierdzi że chyba rzeczywiście nie zależy mi na sprzedaży.. Nie napisałem że jest igła ;) :P

    Tak czy inaczej buda.. No musi być nieruszona.. Pomimo zalet takich jak fabryczny działający alarm, czy obszycie skórą a nawet grzane dupy z tyłu.. No nie przekonuje mnie to.. A już tym bardziej za tę cenę..


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    466
    BMW
    e32 730
    Skąd
    Koszalin
    i lampy przód ala black hella :) pewnie przekonany że ma oryginały :P

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar 7er Fanatic
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    434
    BMW
    Ciemna strona mocy
    Skąd
    okolice wwa
    Na początku rzuciłem oko na fotki myślę e32 kolegi z forum Maćka. Ale jednak nie :) za Pół roku będę się rozglądał za e32 ale na pewno nie takiej i nie za taką cenę 15 koła

  6. #6
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Kafarek,mi nie jest dane oceniać.

    Chodzi mi o to że masz E32 i wiesz jakie to auto (każde e32-wiek itd) nie ma co się spodziewać "igieł".

    Patrząc na auta do kupna ciężko już znaleźć E65/E60 igłę nie wspominając o E38 czy E32.

    Uważam że trzeba trochę dystansu do tych aut które mamy (e32)

    Jest zasada...chcesz igłę-jedziesz do salonu,proste....

    Buda w E32 nie ruszona przez ~20 lat to już rodzyn i takie egzemplarze chodzą po 10koła ale nie ZŁ ale €

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    moja jest nieruszona ale w tym biednym kraju nikt mi tyle nie da co piszesz Dzuda :) zwłaszcza, że restzty tez nie ma sie czego dooczepic rudej brak wypas działa i ma sie dobrze slnik podobnie wydech sportowy silnik na lm podobnie jak most skrzynia motul potem castrol jedyne co mi sie w moim aucie nie widzi to kolor skóry wolałbym jasna :) i wolalbym, żeby moje v8 miało z 5,ol :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •