Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 60

Wątek: [mechanika] Świece zalane olejem .....

  1. #11
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Cytat Zamieszczone przez MastaKleszcz
    Mam jeszcze pytanko ... Do wrocławiaków mianowicie czy opłaca się jechać do stando i to robić bo podejrzewam że krzykną niewiarygodną cene :P Czy lepiej jechac do jakiegoś dobrego mechanika i on nie edzie miał z tym problemów ... Jeszcze mam pytanko odnośnie weżyków od wspomagania(ciekną przy zbiorniczku) gdzie je można kupić ?? Pozdrawiam
    Wężyki kup w ASO-ja wymieniałem teraz te dwa właśnie od zbiorniczka i dałem coś koło 170pln za dwa węże
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  2. #12
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Można też wymontować te uszkodzone i podjechać do firmy zajmującej się hydrauliką i dorobisz te węże sporo taniej... ;)
    Dreams from Dreams - 7er...

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez MastaKleszcz
    Pomyliłem się ... udało mi sie teraz przełączyć na gaz przy zimnym silniku ... Na benzynie widać że chodzi bardzo równiutko natomiast jak przerzuce na gaz to kuleje ... Jade jutro do gazownika i pytam się co sie dzieje bo istnieje możliwość że jak silnik będzie ciepły jak do nich dojade to oni nic nie stwierdzą ...
    Słuchaj u mnie dopóki nie dałem do gazowania chodził elegancko. Po zagazowaniu najpierw kulał na niskich na gazie. Potem też na benzynie. Teraz mam tak, że kuleje i na tym i na tym i to bardzo. jak stoję na światłach czuję się jak w trabancie. Im bardziej rozgrzany tym bardziej kuleje. Zamówiłem nowe świece te co pisał Sebek 4-elektrodowe założę i zobaczę jak będzie. Jak dalej to samo, oddaję auto do nich i niech robią aż zrobią a jak nie zrobią to niech sobie w d..pę wsadzą tę instalację.

  4. #14
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez tristeza
    Cytat Zamieszczone przez MastaKleszcz
    Pomyliłem się ... udało mi sie teraz przełączyć na gaz przy zimnym silniku ... Na benzynie widać że chodzi bardzo równiutko natomiast jak przerzuce na gaz to kuleje ... Jade jutro do gazownika i pytam się co sie dzieje bo istnieje możliwość że jak silnik będzie ciepły jak do nich dojade to oni nic nie stwierdzą ...
    Słuchaj u mnie dopóki nie dałem do gazowania chodził elegancko. Po zagazowaniu najpierw kulał na niskich na gazie. Potem też na benzynie. Teraz mam tak, że kuleje i na tym i na tym i to bardzo. jak stoję na światłach czuję się jak w trabancie. Im bardziej rozgrzany tym bardziej kuleje. Zamówiłem nowe świece te co pisał Sebek 4-elektrodowe założę i zobaczę jak będzie. Jak dalej to samo, oddaję auto do nich i niech robią aż zrobią a jak nie zrobią to niech sobie w d..pę wsadzą tę instalację.

    Czy ten argument - "to niech sobie w d..pę wsadzą tę instalację" zostanie od razu przyjety ;D

    Jak bedziesz na zlocie to zerkniemy na to, pokaze ci co jest przyczyna nierownej pracy na benzynie (zle zaprogramowana instalacja).
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Oczywiście, że ten argument nie poskutkuje Właściciel to śliski cwaniaczek, no ale ponad prawem nie jest, także w razie czego dojdę swojego. Na razie spokojnie, może to świece - pożyjemy zobaczymy :)

    OK Sebek czekam na zlot :D

  6. #16
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    najmniej gaz kuleje na NGK BKR6E

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sebol
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    251
    BMW
    e60
    Skąd
    Świetochłowice
    nie mam gazu ale uszczelki polecam wymienic ja za moje dalem 280zeta(orginal) a wymiana kosztowala mnie 500 niezle co......takie to juz uroki V12:)))

  8. #18
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Wymiana świec moim zdaniem nie zlikwiduje problemu... Jeżeli elektronika jest prawidłowo wpięta to może Sebek lub ktoś kto ma oprogramowanie do ustawienia tej instalki skonfiguruje ci ją odpowiednio bo myślę, że tu leży sedno tej imprezy...
    Dreams from Dreams - 7er...

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Nie rozumiem tych uszczelek, wymieniane niedawno były u MastaKleszcza i znów je szlak trafił wrr... Badziewie... kosztowały coś ok 140zł z rabatem/...

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sebol
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    251
    BMW
    e60
    Skąd
    Świetochłowice
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Nie rozumiem tych uszczelek, wymieniane niedawno były u MastaKleszcza i znów je szlak trafił wrr... Badziewie... kosztowały coś ok 140zł z rabatem/...
    dlatego czasem raz zaplacic wiecej i miec swiety spokoj:)))

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •