Strona 1 z 14 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 134

Wątek: [e38] Gasper ->> 728i

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    435
    BMW
    E38 728iA
    Skąd
    Kargowa/Berlin

    [e38] Gasper ->> 728i

    Witam Was wszystkich bardzo serdecznie. Mam na imię Łukasz, ale wszyscy mówią na mnie Gasper. Od zawsze uwielbiałem BMW Moim pierwszym autem było E30, potem przyszła pora na E36 coupe, a teraz (jestem pewien, że już na dłuższy czas) postanowiłem przesiąść się na E38.

    Są dwa modele BMW, które zawsze chciałem mieć. E24 i właśnie E38. Na oba na raz mnie nie stać, a żal mi jest trzymać rekina pod chmurką, więc wybrałem tę praktyczniejszą opcję. Jeździłem większością dostępnych wersji silnikowych E38, jednak V12 jeszcze nie miałem okazj. Z wszystkich najbardziej do gustu ( i potrzeb) przypadła mi 728i i taką zacząłem szukać.

    Długo nie trwało i znalazłem. 728i w automacie w 100% seryjnym stanie od starego niemca. Udokumentowany przebieg 145 tys km, poza tym stan auta to odzwierciedla. Nic nie bite, nie malowane, nie przerabiane i w środku nie palone. Szkop na sam garaż wydawał 60 euro miesięcznie, nie wspominając już o sumiennym serwisowaniu auta. Komplet czterech kluczyków to oczywista oczywistość ;)

    Od czasu zakupu zrobiłem tym samochodem jakieś 1000km i zakochany jestem w nim po uszy. Jest nawet lepiej niż sobie wyobrażałem Póki co pozostawiam ją taką jaka jest, mimo, że czekają na nią już od miesiąca nowe koła. Auto jest tak wygodne, że nawet mi przez myśl nie przeszło przymierzać nowych felg... Na seryjnych 16" jeździ się pięknie. W zawiasie nic nie wyklepane... hamulce świeżo po wymianie...

    Poniżej parę fotek po opłukaniu auta - przez cały czas jeździłem i nie miałem czasu się zająć kosmetyką.

















    Takich naklejek w aucie było więcej :)




    A tu biżuteria:



    BBS RXII 8,5 i 10x19"







    Dekielki dokupiłem nowe, bo w kołach brakowało dwóch sztuk...




    Wszystkie możliwości przeróbek optycznych znam doskonale i biorę niektóre pod uwagę, jednak w tej chwili jest mi potwornie żal ruszać cokolwiek. ;/ Nawet oryginalne 16", na których stoi są jak nowe. Oryginalna apteczka, zestaw narzędzi i latareczka w schowku też są. Blok, glowica i kolektor wydechowy są po prostu świeże, mimo, że nigdy nie myte.


    O takim aucie marzyłem!

    A tutaj moje dwie poprzednie Beemki:






    Pozdrawiam i szerokości :papa:

  2. #2
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    witam :D
    Pić trzeba ! Jeść można !

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ

    Re: Gasper ->> 728i

    Cześć, witamy :) Jak możesz to wpadnij na spot do Warszawy 29 marca - zapowiada się duża impreza
    Cytat Zamieszczone przez Gasper
    Są dwa modele BMW, które zawsze chciałem mieć. E24 i właśnie E38
    Mam b. podobne zainteresowania jeśli chodzi o BMW. Jeszcze E31 bym dodał, bo to też było ciekawe auto, chociaż trochę zapomniane przez historię - jak coupe W140 Mercedesa.
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    435
    BMW
    E38 728iA
    Skąd
    Kargowa/Berlin

    Re: Gasper ->> 728i

    Cytat Zamieszczone przez michal_5000
    Mam b. podobne zainteresowania jeśli chodzi o BMW. Jeszcze E31 bym dodał, bo to też było ciekawe auto, chociaż trochę zapomniane przez historię - jak coupe W140 Mercedesa.
    Moja koleżanka ma 850 i jak będzie ładna pogoda, to się przejadę. Dopiero po przejażdżce będę miał pełen obraz :)

    A co do zlotu... hmm. Nie mówię nie. Zobaczę jak będzie u mnie z innymi terminami. Zostały mi jeszcze 3 prace domowe do napisania :?

  5. #5
    7ka
    Gość
    Witam

    kojarze cie z innego forum ;)

    kola piekne!!!!!!!!!!!!!!! az ciekawi mnie jak to bedzie wygladac :D

  6. #6
    Witam i pozdrawiam Kolege.

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    witam i pozdrawiam rowniez

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Witam :) Ładna sztuka. Wpadaj na spocik to obadamy.

  9. #9
    Początkujący Użytkownik Awatar Jaro
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    55
    BMW
    Myślę o E38
    Skąd
    Polska
    Witaj, świetny stan tej betki, nie dziwie się że nie chcesz jej ruszać

  10. #10
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Witam serdecznie.

    Wzorowe przedstawienie się :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •