Witam Was wszystkich bardzo serdecznie. Mam na imię Łukasz, ale wszyscy mówią na mnie Gasper. Od zawsze uwielbiałem BMW Moim pierwszym autem było E30, potem przyszła pora na E36 coupe, a teraz (jestem pewien, że już na dłuższy czas) postanowiłem przesiąść się na E38.

Są dwa modele BMW, które zawsze chciałem mieć. E24 i właśnie E38. Na oba na raz mnie nie stać, a żal mi jest trzymać rekina pod chmurką, więc wybrałem tę praktyczniejszą opcję. Jeździłem większością dostępnych wersji silnikowych E38, jednak V12 jeszcze nie miałem okazj. Z wszystkich najbardziej do gustu ( i potrzeb) przypadła mi 728i i taką zacząłem szukać.

Długo nie trwało i znalazłem. 728i w automacie w 100% seryjnym stanie od starego niemca. Udokumentowany przebieg 145 tys km, poza tym stan auta to odzwierciedla. Nic nie bite, nie malowane, nie przerabiane i w środku nie palone. Szkop na sam garaż wydawał 60 euro miesięcznie, nie wspominając już o sumiennym serwisowaniu auta. Komplet czterech kluczyków to oczywista oczywistość ;)

Od czasu zakupu zrobiłem tym samochodem jakieś 1000km i zakochany jestem w nim po uszy. Jest nawet lepiej niż sobie wyobrażałem Póki co pozostawiam ją taką jaka jest, mimo, że czekają na nią już od miesiąca nowe koła. Auto jest tak wygodne, że nawet mi przez myśl nie przeszło przymierzać nowych felg... Na seryjnych 16" jeździ się pięknie. W zawiasie nic nie wyklepane... hamulce świeżo po wymianie...

Poniżej parę fotek po opłukaniu auta - przez cały czas jeździłem i nie miałem czasu się zająć kosmetyką.

















Takich naklejek w aucie było więcej :)




A tu biżuteria:



BBS RXII 8,5 i 10x19"







Dekielki dokupiłem nowe, bo w kołach brakowało dwóch sztuk...




Wszystkie możliwości przeróbek optycznych znam doskonale i biorę niektóre pod uwagę, jednak w tej chwili jest mi potwornie żal ruszać cokolwiek. ;/ Nawet oryginalne 16", na których stoi są jak nowe. Oryginalna apteczka, zestaw narzędzi i latareczka w schowku też są. Blok, glowica i kolektor wydechowy są po prostu świeże, mimo, że nigdy nie myte.


O takim aucie marzyłem!

A tutaj moje dwie poprzednie Beemki:






Pozdrawiam i szerokości :papa: