Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34

Wątek: Sens zmiany e38 na e65, jest czy go nie ma?

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #8
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez Michal750 Zobacz posta
    Dlatego, jeśli masz tak idealny stan tego auta to zainwestuj 6-8k w dobrą sekwencję (na forum mamy chłopaków którzy zakładają, choćby i Nikoś). Nie ma się czego ani bać ani wstydzić.

    e65 ma mój kolega (e38 735i > e65 735i), jeździłem bawiłem się chwilkę. Kupiłbym to auto dla Logic7 które gra lepiej niż jakikolwiek sprzęt stacjonarny którego słuchałem a mam niezłe Hi-Fi w domu. Bardzo fajne są bajery jak wyświetlacz LCD w zegarach, idrive ze zmiennym oporem obracania zależnie od menu który działa rewelacyjnie, do tego jak pisałeś można mieć wentylowane fotele i inne bajery.

    Jednak 3,5 pali mu normalnie 17l lpg a to tak jak moje ex e38 przy katowaniu (średnio). Do tego ma głupi wybierak do biegów i kosztuje niesamowite pieniądze w serwisie. Do wielu czynności serwisowych trzeba wręcz podnosić silnik.

    Diagnostyka też już nie jest tak oczywista jak w e38 bo nie ma już złącza elektronicznego tylko głowica światłowodowa.

    Jeździ bardzo fajnie zwłaszcza z hydrauliczną stabilizacją pochylenia budy na zakrętach (nie wiem jak to się fachowo nazywa).

    Odnoszę jednak subiektywne wrażenie że to auto może się szybko znudzić.



    Gdybym był w Twojej sytuacji dołożyłbym sobie naprawdę zawalistą sekwencję - bo różnicy na co dzień nie ma żadnej poza grubszym portfelem - i wszelkie możliwe bajery i indywidualizacje i cieszyłbym się solidnym autem do czasu 760Li lub F02 która nie daje mi spokoju :P, ew. zmienić teraz na Longa ;) to chyba cieszy bardziej niż auto z półki wyżej ale trochę biedne.




    Mechanicy zwalają na auto zawsze kiedy mają problem z własnymi umiejętnościami. Ja np. usłyszałem parę mies temu że "kupno 5,4L to akt desperacki", EDC jak się zepsuje to nie da się naprawić i inne kwiatki. I to od dobrego uznanego u nas mechanika!

    Faktem jest jednak że Marcin w serwisie zostawił po kupnie wcale niezłej e65 5-10tys zł.
    nazywa się to DD czyli Dynamic Drive - czyli po polsku stabilizacja toru jazdy

    Nie zgodzę sie że autko może się szybko znudzić - z prostej przyczyny - mam go już 2 lata a wszystkich bajerów nadal nie znam i co chwile mnie czymś pozytywnym na szczęscie zaskakuje,poza tym komfort jazdy napewno nigdy mi się nie znudzi bo człowiek takie stworzenie że do tego co dobre czytaj luksus i wygoda szybko sie przyzwyczaja i niełatwo z tego rezygnuje.

    Saillupus popieram w 100% Twoje podejście co do gazu - prosze nie zabijaj tak pieknej maszyny jaką jest e65/66 i daj jej szanse żyć w naturalnym środowisku jakim jest PB bezołowiowa :)
    Ostatnio edytowane przez ADASIO ; 18-07-2011 o 23:36
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •