Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44

Wątek: Czy wiemy co jemy ?

  1. #1
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1

    Czy wiemy co jemy ?

    Czy wiemy co jemy, czy moze ktos inny nad nami o tym decyduje ?

    Poczytajcie sami:

    http://wiktorinoc.blogspot.com/2011/...-drzwiami.html
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  2. #2
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Jakoś nie jestem tym bardzo zdziwiony. To co robi się teraz nie jest komentowane w stacjach komercyjnych ale dowiedzieć się o tym można z TV TRWAM oraz niezależnych źródeł internetowych. A było mówione, że GMO nie będzie w EU
    Ostatnio edytowane przez olejus ; 18-07-2011 o 18:09
    Pić trzeba ! Jeść można !

  3. #3
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    "Przeciwko było PIS," - jakoś mnie to wcale nie zaskoczyło. Jak do tej pory oni w tej kadencji przeważnie są przeciw.

    Olejus - przestań wypisywać te bzdury, że jedynym źródłem rzetelnej informacji jest TV Trwam !!!
    Gra muzyka

  4. #4
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez WojtekD Zobacz posta
    "Przeciwko było PIS," - jakoś mnie to wcale nie zaskoczyło. Jak do tej pory oni w tej kadencji przeważnie są przeciw.

    Olejus - przestań wypisywać te bzdury, że jedynym źródłem rzetelnej informacji jest TV Trwam !!!
    Za kadencji Sejmu PIS/LPR/SO to PO było przeważnie przeciw.
    Pić trzeba ! Jeść można !

  5. #5
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Cytat Zamieszczone przez olejus Zobacz posta
    Za kadencji Sejmu PIS/LPR/SO to PO było przeważnie przeciw.
    Zgadzam się z tym twierdzeniem w 100% - w związku z tym to, że PIS jest obecnie "czemuś" przeciwne nie może być w żadnym przypadku argumentem za tym, że to "coś" jest złe.
    Gra muzyka

  6. #6
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,241
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Czy możemy zakończyć już tą kampanię wyborczą na forum? Niedawniej jak z 2h temu Bezi zamknął jeden podobny temat...

    P.S. TV Trwam nie jest na pewno telewizją niezależną. Wszyscy doskonale wiemy kto nią zarządza.

  7. #7
    Vip Vip Awatar sebobass
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    688
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Tarnobrzeg
    Na pewno rzetelnych informacji w tym czy innym temacie nie ma się co spodziewać w TVN, Polsacie czy programach typu Lis. Wolność słowa w naszym kraju możemy zobaczyć po tym jak załatwiono Pospieszalskiego, a i Jaworowicz pokazuje już same historie z cierpiącymi dziećmi, tematów związanych z administracją się boi.

  8. #8
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez sebobass Zobacz posta
    Na pewno rzetelnych informacji w tym czy innym temacie nie ma się co spodziewać w TVN, Polsacie czy programach typu Lis. Wolność słowa w naszym kraju możemy zobaczyć po tym jak załatwiono Pospieszalskiego, a i Jaworowicz pokazuje już same historie z cierpiącymi dziećmi, tematów związanych z administracją się boi.
    Brawo !!
    Wojtku , Roberto nie spierajmy się o politykę ale nie wstydźmy się o niej mówić. Ja szanuje osoby które głosują w wyborach na PO czy SLD i nigdy nie powiedział bym POOwiec , ale nie szanuje tych co nie oddają żadnego głosu a później narzekają i to powinno być naszym "szlagierem". Ja również mam słowa krytyczne pod PIS bo nie zgadzam się w 100% z tą partią ale jest mi do niej bliżej niż do PO czy SLD i tego nie wstydzę się tutaj powiedzieć. Przez kilka lat jedna z telewizji robiła z ludzi głosujących na PIS "debili" i "nieudaczników" i tak zostało ludziom którzy nawet na myślenie nie maja czasu tylko łapią to co się im powie a kłamstwo powiedziane 100 razy staje się prawdą.
    Pić trzeba ! Jeść można !

  9. #9
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,241
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez olejus Zobacz posta
    i tak zostało ludziom którzy nawet na myślenie nie maja czasu tylko łapią to co się im powie a kłamstwo powiedziane 100 razy staje się prawdą
    Wypraszam sobie takie wypowiedzi pod moim adresem!!!
    Mam swoją głowę, swój rozum i potrafię sam wyciągać wnioski. Nikt mną nie musi sterować. Żadna telewizja i żadne radio!!! A że moje i Twoje wniosku różnią się od siebie zasadniczo nie znaczy wcale, że masz rację.
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 18-07-2011 o 18:43

  10. #10
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez tuczi77 Zobacz posta
    Wypraszam sobie takie wypowiedzi pod moim adresem!!!
    Mam swoją głowę, swój rozum i potrafię sam wyciągać wnioski. Nikt mną nie musi sterować. Żadna telewizja i żadne radio!!!
    Jeżeli uważasz to co napisałem "przez kilka lat jedna z telewizji robiła z ludzi głosujących na PIS "debili" i "nieudaczników" i tak zostało ludziom którzy nawet ..." to ja wypraszam to sobie.
    Pić trzeba ! Jeść można !

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •