Strona 16 z 55 PierwszyPierwszy ... 6141516171826 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 550

Wątek: wiejski tuning

  1. #151
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Cytat Zamieszczone przez capoZe32 Zobacz posta
    Bezi czyli wg Ciebie takie coś nie może się poruszać po drodze bo wystaje poza obrys tak?
    http://m.onet.pl/_m/ae21e646104f7a9b...45e5e,21,1.jpg

    http://img444.imageshack.us/img444/7083/bmwbbslt5.jpg

    Od dawien dawna wiadomo, że poza obrys nie może wychodzić bieżnik opony
    Według Polskiego prawa nie wolno, natomiast od interpretacji Policji na miejscu zależy wszystko, natomiast prawo mówi wyrażnie że nie...jest dużo takich lekko "martwych " przepisów w ruchu drogowym:
    -przyciemnione przednie szyby-policja przeważnie na ma ze sobą czujnika, jeśli ma to musi ci okazac ori lub xero legalizacji( raz na rok musza taka wykonac) dopiero wtedy mogą ci ew.zabrać dowód lub kazać zrywać a jak mówią tak na oko to możesz ich wyśmiać...ale większość o tym nie wie
    -tablica rejestracyjna z przodu- polskie prawo mówi " ma być widoczna zamontowana z przodu" ... nic nie mówi o miejscu,że na stałe, w osi pojazdu jak wysoko nisko ( w przeciwności do tylnej tablicy której umiejscowienie jest jasno i konkretnie sprecyzowane )
    -głośność wydechu-- jak policja zatrzyma i mówie że za głośny tłumik to na jakiej podstawie? uchem zmierzyła dB? musi mieć stanowisko diagnostyczne, przyrządy ustawione w odpowiedniej odległości od końcówki wydechu, silnik musi mieć odpowiednią temperature, otoczenie tez i dopiero wtedy pomiar jest wiarygodny...

    TAKIE SA PRZEPISY

    a że reszta zależy od policjantów na miejscu to druga sprawa...
    ale konkludując...jeżeli policjant miałby jakieś "nawet nie wiem jakie ale sie dowiem" przyrządy do zbadania na miejscu że to wystaje poza obręb auta a jak widać na gołe oko tak jest to miałby prawo zabrac dowód rejestracyjny...KONIEC KROPKA.
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  2. #152
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kubosh
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    858
    BMW
    E46 330xd E53 4.4i E65 730d lift
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    9
    sweet 7er ;))


  3. #153
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BRABUS
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    864
    BMW
    E32 735iL & Espace4 & K1200RS ;)
    Skąd
    Mwek
    ciekawe co za lalunia taka jezdzi:D
    http://7er.pl/signaturepics/sigpic2642_1.gif

  4. #154
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    Cytat Zamieszczone przez Bezi Zobacz posta
    wystaje poza obręb auta
    Bezi a czym jest ten "obrys"? Bo ja myślę że rozmiary obrysu można jakoś logicznie uzasadnić jedynie gabarytem auta na szerokość a gabaryt praktycznie zawsze wyznaczają lusterka bo to one są najbardziej skrajnym punktem z boku auta...

    Mało który samochód ma takie felgi aby wystawały poza linię lusterek (wyznaczoną prostopadle od podłoża chcąc się czepiać)

    Podpytaj o to kolegę czy kogo tam masz - ciekawe co odpowie :)

  5. #155
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    W obrys auta lusterka się nie zaliczają.
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  6. #156
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Bezi mądrze mówi wy wiecie swoje policja swoje a oni w tej sprawie wygrają jak macie koła takie jak pokazaliście na przykładach .. dowód leci od ręki.
    W pozostałych kwestiach jeśli macie znajomość prawa to mogą was pocałować jeśli nie jesteście świadomi i się zgadzacie na pomiary na oko to wtedy przegrywacie a policja sie cieszy że wyrolowali kolejnego.

  7. #157
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia
    Ja miałem trochę mniej wystające o tak i też mi zawinęli dowód. Pomiarem było położenie lizaka na oponie opierając go o błotnik. "Policaj" stwierdził, że to wystarczy do zatrzymania dowodu.
    "W czasie deszczu gdy wiatr wieje, słychać Alfę jak rdzewieje."

  8. #158
    Vip Vip Awatar szczurek
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    1,336
    BMW
    e38 740d e39 525d e65 745i pędzlem malowana m5 sznicer gangsta stajl
    Skąd
    wrocek city
    no mi wczoraj chcieli zabrać dowód za brak jednego wstecznego i ze mi przeciwmgielne z przodu nie działały. dowód mam w kieszeni nadal.
    codziennie rano budzę się piękniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem :P

  9. #159
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Przemo e32
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    320
    BMW
    E38 728i '98 Orientblau
    Skąd
    WGM
    Blog
    7
    mi chcieli zabrac za pomaranczowe postojowki i czerwone kierunki z tylu, ale udalo sie jakos wynegocjowac kompromis :P

  10. #160
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,390
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •