Troszkę do dujpy :mrgreen: To juz wole sie irytować brudnym zderzakiem. Myślałem o czymś duuużo mniejszym ;-)
Troszkę do dujpy :mrgreen: To juz wole sie irytować brudnym zderzakiem. Myślałem o czymś duuużo mniejszym ;-)
Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98