Strona 8 z 18 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 71 do 80 z 180

W±tek: KUPOWANIE JAK KUPIÆ BMW E65 E66 krótki poradnik i wskazówki

  1. #71
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik Awatar Pitu888
    Do³±czy³
    Mar 2014
    Posty
    40
    BMW
    e66 750iL
    Sk±d
    Pruszcz Gdañski
    istotn± rzecz± w e65 jest to czy ma wej¶cie aux mo¿e to g³upota ale czemu nie pod³±czyæ sobie telefonu czy mp3 i nie s³uchaæ muzyczki a nie co chwilê p³yty nagrywaæ i na dziurkach przy 20" ko³ach s³uchaæ przeskoków:), kupuj±æ te¿ e65 trzeba siê liczyæ z tym ¿e za jaki¶ czas bêdziemy chcieli j± zmieniæ na co¶ innego wiêc im wiêcej wyposa¿enia tym ³atwiej w pó¼niejszej odsprzeda¿y
    750iL bez kagañca i jest rado¶æ z jazdy...

  2. #72
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Mar 2014
    Posty
    105
    BMW
    E38 3,0D E65 3.0D
    Sk±d
    BMW Klub Gniezno
    Witam takze zastanawiam sie nad e65 najbardziej mysle o 3.0d slyszalem wiele zlego na 4.0d a na benzyny do 2003 roku to juz ksiazke ludzie pisza ja mam zamiar kupic 2003-2004 moze 2005 co polecacie i kwestai z zawieszeniem byly pneumatyczne wszystkie czy niektore tylko czy jest ktos z okolic Gniezna spotkal by sie ze mna na kawie pokazal swoja 7 poradzil itp przedtem jezdzilem e38 takze 3.0d i nie nazekalem bylem bardzo zadowolony z gory dziekuje za podpowiedzi Pozdrawiam

  3. #73
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar MC1
    Do³±czy³
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Sk±d
    Otwock
    Cytat Zamieszczone przez WladcaE38 Zobacz posta
    Witam takze zastanawiam sie nad e65 najbardziej mysle o 3.0d slyszalem wiele zlego na 4.0d a na benzyny do 2003 roku to juz ksiazke ludzie pisza ja mam zamiar kupic 2003-2004 moze 2005 co polecacie i kwestai z zawieszeniem byly pneumatyczne wszystkie czy niektore tylko czy jest ktos z okolic Gniezna spotkal by sie ze mna na kawie pokazal swoja 7 poradzil itp przedtem jezdzilem e38 takze 3.0d i nie nazekalem bylem bardzo zadowolony z gory dziekuje za podpowiedzi Pozdrawiam
    Co do diesla to naprawdê daje ¶wietnie sobie radê z E 65 (dobrze jak by¶ kupi³ tego 231km) tylko oczywi¶cie wa¿ne jest ¿eby kupiæ fure od kogo¶ kto dba³ b±d¼ dok³adnie sprawdziæ przed zakupem bo ulep mo¿e Ciê troszkê kosztowaæ. Ja mam w³a¶nie takiego diesla i od roku lejê paliwo i ¶migam bez ¿adnych problemów.

  4. #74
    Vip Vip Awatar Jakub
    Do³±czy³
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Sk±d
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna

    Post

    Kolego W³adcae38 a co zmieni³o siê w benzynach do 2003r.??? Ka¿de maj± te same bol±czki praktycznie do koñca produkcji. To ¿e kto¶ co¶ s³ysza³ , czyta³ gdzie¶ na forum vw czy trabanta nie zawsze jest prawd±... Co do diesla - tez bym siê teraz nad tym zastanowi³- wszyscy w miarê ogarniêci mechanicy znaj± dobrze ten silnik.

    B.-±d¼ M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedy¶ kupiê ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  5. #75
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    May 2014
    Posty
    783
    BMW
    e65 730d
    Sk±d
    UK
    Rada dla ka¿dego najlepiej znalezc kogos z inpa i zrobic testy podczas jazdy testowej niewiele to bêdzie kosztowaæ a moze zaoszczêdziæ wiele bynajmniej u mnie tak by³o tylko ze ja nie mia³em nikogo i miesiac po kupnie wymieniony wtrysk przeplywka i jakies czujniki a juz mam zdiagnozowane ze konczy sie konverter w skrzyni biegów a to dopiero 4 miesiace od kupna.

  6. #76
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Mar 2014
    Posty
    105
    BMW
    E38 3,0D E65 3.0D
    Sk±d
    BMW Klub Gniezno
    Jakub z tego co s³ysza³em to juz skorygowali bolaczki raczkowania e65 w benzynie od marca 2003 ktore wychodzily tak slyszalem od ludzi takich jak wy co jezdza takimi samochodami i tez chce znac wasze zdanie A ty napisales tak ze bena nie disel nie do konca to co mam hybdryde kupic w tamtych czasach jak chce 7 ...... co do diesla to bym wolal starego juz nie ma 184km 3.0d takiego mialem i nic a nic sie nie dzialo a kolega mial 194km 3.0 to wtryski itp ...... zecz oczywista ze nalezy dobrze kupic ....
    A pytanie do kolegi Armana czy nivo bylo w kazdym modelu ? bo ja u siebie nie mialem a kolega w 4.4 mial jedni chwala drudzy nazekaja jak w zyciu ale niby tanszy w eksploatacji bez ciekawe jak z awaryjnoscia
    A kupil bym benzyne tylko jeszcze nie slyszalem zeby ktos byl zadowolony chodzi o czujnik valvorin i lancuszkach podobno sie nie sprawdzaja i od tego sie zaczyna a zas to leci kasa z kieszeni ;p
    Benzyne jak juz bym kupil to 4.4 bo 3.5 za slaba jest nie chodzi o moc ale o moment obrotowy wiem ze diesle niby slabszy ale moment wiekszy kolega mial e38 3.5 ja 3.0d i mowil ze wolal by diesla jesli chodzi o starowanie ;p

  7. #77
    Vip Vip Awatar Jakub
    Do³±czy³
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Sk±d
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Bardzo chaotycznie piszesz...W marcu by³ tylko upgrade elektroniki, reszta mechanicznie jest idealnie taka sama. Wielu z nas ma autka z przed tego zabiegu i nie s³ysza³em aby kto¶ tak faktycznie na t± elektronikê narzeka³- dla mnie to mit który powsta³ w latach jak zaczêto sprowadzaæ mocno walone e65 i sk³adane by³y z 2 lub 3 sztuk. £añcuchy siê nie sprawdzaj±? czujniki valv?? Nie wiem sk±d masz te info. ;) Nivo nie ka¿de e65 mia³o, a nawet je¶li ma to jest to bardzo prosty system na kompresor powietrza.

    B.-±d¼ M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedy¶ kupiê ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  8. #78
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Mar 2014
    Posty
    105
    BMW
    E38 3,0D E65 3.0D
    Sk±d
    BMW Klub Gniezno
    Odnosnie Valvetronic moge cie zarzucic tematami na forum i na allegro byly ostatnio 3 z uszkodzonym czujnikiem A co do nivo moze i prosty ale amortyzatory sa drozsze o 100% to nie wiem czy takie proste .... Czym jeszcze mozesz sie podzielic na temat e65 na co zwrocic uwage itp co robiles przy swojej ile ja masz itp
    Ostatnio edytowane przez WladcaE38 ; 15-09-2014 o 22:21

  9. #79
    Vip Vip Awatar Jakub
    Do³±czy³
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Sk±d
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    O problemach valvetronica to s³ysza³em w silnikach w serii1. Amorki z gwarancj± w stanie idealnym z auta o znikomym przebiegu mog³em mieæ za oko³o 2 tys. Moje s± ok wiêc nic nie kombinowa³em. Ca³e nivo to amorki, kompresor ( cena oko³o 300 z³) , 2x czujnik cena 150 z³ i to tyle. Resztê bol±czek masz opisane w dziale e65. W skrócie : uszczelniacze, rurka a reszta jak trafisz.

    B.-±d¼ M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedy¶ kupiê ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  10. #80
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Mar 2014
    Posty
    105
    BMW
    E38 3,0D E65 3.0D
    Sk±d
    BMW Klub Gniezno
    No wlasnie jaki koszt w 4,5 tych uszczelniaczy rozumiem ze tylko w tym byly tak wadliwe czy w jakis jeszcze a co z Dynamic Drive bo slyszalem ze super jak dziala gorzej jak nie dziala .... A co do amorow to tak jak mowiem 100% roznicy ;p a i co z tymi alternatorami chlodzonymi ciecza podobno caly trzeba wymienic jak padnie .... W sobote jade do Berlina z kolega zobaczyc e 66 2006 rok 4.5 zobaczymy co to mialem kupic starsza ale moze ta bedzie godna kupienia:)


    Mod Edit:
    proszê o stosowanie interpunkcji. Bez bardzo ¼le siê czyta.
    Ostatnio edytowane przez Bezi ; 16-09-2014 o 07:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •