Strona 3 z 18 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 21 do 30 z 180

W±tek: KUPOWANIE JAK KUPIÆ BMW E65 E66 krótki poradnik i wskazówki

  1. #21
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik Awatar minipk
    Do³±czy³
    Jun 2012
    Posty
    41
    BMW
    E66 740i
    Sk±d
    Kraków
    To by³ taki cwaniaczek handlarz i na ka¿de pytanie czemu co¶ nie dzia³a to mia³ gotowych ju¿ 10 odpowiedzi. Nie lubiê takich ludzi.
    M3 E46--->E38--->E65 :)

  2. #22
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Sep 2012
    Posty
    678
    BMW
    e65 730d :)
    Sk±d
    Bydgoszcz / Flensburg
    Koledzy radze sprawdzac jaki jest akumulator :) ja mialem od FIATA !! Sprawdzalem/szukalem,ale tego to sie nie spodziewalem :) koszt nowego: 1200zl.. Pozdrawiam i przestrzegam :)

  3. #23
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Aug 2012
    Posty
    104
    BMW
    750 e38
    Sk±d
    szprotawa
    Blog
    1
    przez dwa lata myslalem ¿e jak odloze troche keszu kupie e65 ogladalem kupê aut na fotklach prawie kazda ³adna kazda "ful wypas" (swoja droga ciekawe jak wyglada na welurach lub na szmacie ) odkad czytam posty na forum jestem szczesliwy ze zostalem przy e38 ........ mysle ze 40-50 ty¶ to ma³o na poz±dne e65 - a sylwetka ju¿ nie jest ¶wie¿a i przestaje siê podobaæ

  4. #24
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar euro_tuned
    Do³±czy³
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Sk±d
    Kraków
    Jak kto¶ chce kupiæ sprawne E65 z 2006/2007rok to 80/90ty¶ trzeba dac.. Przynajmniej jak tyle da³em i jestem zadowolony.

  5. #25
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Sep 2012
    Posty
    678
    BMW
    e65 730d :)
    Sk±d
    Bydgoszcz / Flensburg
    ja dalem 55+ wklad na poczatku czyli prawie 60 i jestem zadowolony. 2004r i 230k przebiegu od poczatku ten sam wlasciciel, polski salon i caly czas serwis aso. niby nie malo,ale duzo tez nie,a wiem co mam:)

    ps. Mi sie sylwetka z 2004r podoba baaardzo :)

  6. #26
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Mar 2012
    Posty
    99
    BMW
    BMW e65 730d lift,SMART ROADSTER COUPE
    Sk±d
    kutno/london
    wszystko sie nudzi z czasem, ale jak mam okazje przeleciec przez cale niemcy z przedoscia 180-200, lub jechac jakim kolwiek (normalnym samochodem) z kim¶ innym to wtedy zakoc***e sie na nowo:D

  7. #27
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Aug 2012
    Posty
    161
    BMW
    e65 3.0D 2003r marzec 218km
    Sk±d
    bialystok / uk
    to trzeba sie sprecyzowac: albo chcesz jezdzic najnowszym autem, ktory wszyscy beda postrzegac jako nowosc z salonu, to faktycznie e65 powoli przestaje robic takie wrazenie. ale jak przyjdzie zrobic z 1000km to wszystko sie zmienia... tym autem sie poprostu plynie, komfort jest niesamowity. nie sadze, aby w kwestii komfortu najnowsze 7er bylo duzo lepsze (nie mylic z technologia zastosowana w nowych beemkach).

  8. #28
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik Awatar MAFIT
    Do³±czy³
    Dec 2012
    Posty
    71
    BMW
    E65
    Sk±d
    SAMSIECZNO
    - ma³y/duzy monitor na panelu ¶rodkowym ???
    Nigdy nie widzia³em ró¿nicy w monitorach ???

  9. #29
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar Aldik
    Do³±czy³
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Sk±d
    Katowice
    No mega rzadko ale zdarza sie ma³y monitor ... nie wiem czemu ale wydaje mi sie ¿e to tylko po lifcie ?!!??

    Przypominam aby nie wpadaæ w paranoje, przed kupnem zastanówmy sie co tak naprawde nam jest potrzebne ? Ja mam masa¿e i nie u¿ywam, bez sensu to takie dla mnie... Monitor z ty³u hmm fajnie wygl±da ale te¿ raczej ma³o przydatny gadget jak je¼dzimy sami.. itd itp :)

  10. #30
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik Awatar rafal123
    Do³±czy³
    Aug 2010
    Posty
    37
    BMW
    E65 3.0d
    Sk±d
    Lubelskie
    Jest ma³y i du¿y monitor tzn navi buisness i navi professional, obydwa wystêpuj± w przed i po lifcie ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •