Strona 15 z 18 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 180

Wątek: KUPOWANIE JAK KUPIĆ BMW E65 E66 krótki poradnik i wskazówki

  1. #141
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    @LogiHuś a czy znasz to auto od nowości ? Pewnie nie,więc co już było w motorze zrobione nie możesz wiedzieć. Może nawet ów silnik był wymieniony. Żadne uszczelnienie rurki nie wytrzyma 500kkm. Chciałbym aby to była prawda ,ale cuda się nie zdarzają.

  2. #142
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,438
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    @LogiHuś jak Miro mówi, że coś jest nieprawdą, to jest nieprawdą. Musisz się z tym pogodzić.

  3. #143
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN

    Post

    Cytat Zamieszczone przez damned1 Zobacz posta
    @LogiHuś jak Miro mówi, że coś jest nieprawdą, to jest nieprawdą. Musisz się z tym pogodzić.
    A to @LogiHuś o tym nie wiedział ????/ No nie wierzę

  4. #144
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek89
    Dołączył
    Aug 2017
    Posty
    264
    BMW
    F01 740XD
    Skąd
    EPJ
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    Jeżeli jest cała w oryginale i oceanu nie przepłynęła to korozja nawet w śladowej ilości nie występuje.
    Klepane ,spawane,prostowane z wspawanymi ćwiartkami itd to już nie są dla mnie auta więc rdza jak najbardziej wskazana aby je jak najszybciej zeżarła i szybko znikną z drogi :)

    Temat rdzy ok nie występuje ale czy w ogóle nic a nic? jesteście pewni? ściągnąć osłony wszystkie pod autem i na 100% znajdziemy jakieś wykwity małe które naszły od śrub poniżej fotki , właśnie jestem na etapie usuwania tego mechanicznie , starcie później odłuszczenie na to Fertan , podkład epoksydowy i na koniec bitex, są to śladowe ilości ale jednak są, auto nie było składane z 5 nic nie było wspawane, prostowane a jednak czas robi swoje i nawet najlepsze zabezpieczenie po latach jazdy po naszych solnych drogach zrobi robote. Najważniejsze zrobić to za w czasu aby nie poszło głębiej :) tak wiec Panowie mówić prawdę jaki stan podwozia jest a nie, blacha zewnątrz trzyma się idealnie








  5. #145
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,438
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Masz 12 letnie auto. W porównaniu do E38 czy E32, które miałoby 12 lat, to taka rdza to nie rdza, choć dobrze, może się zdarzyć, jednak to nie jest "problem nr 1" w tych modelach i w większości przypadków można poprzestać na ogólnych oględzinach.

  6. #146
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek89
    Dołączył
    Aug 2017
    Posty
    264
    BMW
    F01 740XD
    Skąd
    EPJ
    Cytat Zamieszczone przez damned1 Zobacz posta
    Masz 12 letnie auto. W porównaniu do E38 czy E32, które miałoby 12 lat, to taka rdza to nie rdza, choć dobrze, może się zdarzyć, jednak to nie jest "problem nr 1" w tych modelach i w większości przypadków można poprzestać na ogólnych oględzinach.
    nie jest to rdzewienie całego auta, ale powiedzenie ze taka rdza to nie rdza to nie na miejscu. Właśnie od takich wykwitów zaczynają się problemu z rdza… , najlepiej od razu w zarodku to wyeliminować i mieć spokój jeżeli auto robisz pod siebie. Ja w każdym aucie usuwam to i nie czekam aż rozejdzie się to po całym podwoziu , ponieważ poźniej jest nie do uratowania.

    Oczywiście mowa po podwoziu nie nadwoziu tam na ta chwile nie zauważyłem występowania rdzy
    Ostatnio edytowane przez krzysiek89 ; 27-08-2018 o 09:21

  7. #147
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Ja rok temu wymieniałem łącznik wału więc miałem wszystkie plastiki ściągnięte i nic nie zauważyłem.
    Pewnie dużo zależy gdzie auto jeździło , czy było zimą garażowane w ogrzewanym garażu itd.
    Niemniej jednak posiadając takie auto i dbając o niego warto poodkręcać te plastiki i obadać teren.

  8. #148
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,247
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez damned1 Zobacz posta
    Masz 12 letnie auto. W porównaniu do E38 czy E32, które miałoby 12 lat, to taka rdza to nie rdza, choć dobrze, może się zdarzyć, jednak to nie jest "problem nr 1" w tych modelach i w większości przypadków można poprzestać na ogólnych oględzinach.
    Zapytaj może Qby albo Mario80 jak bardzo te ich ponad 25-letnie E32 rdzą zaszły ;)

  9. #149
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,438
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez tuczi77 Zobacz posta
    Zapytaj może Qby albo Mario80 jak bardzo te ich ponad 25-letnie E32 rdzą zaszły ;)
    Proszę nie manipulować faktami. Ciekawe jakby te auta wyglądały, jakby były eksploatowane zgodnie z przeznaczeniem ;) Auta kolekcjonerskie zostawmy w garażu i porównujmy tylko te, które robią te kilkadziesiąt tysięcy kilometrów rocznie.

  10. #150
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    To na pewno nie jest rdza z tego auta, obok musiał stać jakiś stary ford i po prostu przeleciał z niego taki brązowy nalot :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •