Strona 10 z 18 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 180

Wątek: KUPOWANIE JAK KUPIĆ BMW E65 E66 krótki poradnik i wskazówki

  1. #91
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,438
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław

    Post

    Podczepię się pod ten temat. Czy ktoś zna kod wyposażenia "Podgrzewanie przedniej szyby"? Z góry dzięki za odpowiedź. Przyszły chłody i się zastanawiam, czy ja to mam, czy nie ;) Jedyny wpis o przedniej szybie, jaki mam, to:
    S358A Climate comfort windscreen

  2. #92
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Otóz to. Tak jak np jest w Subaru - spirale pod piórami wycieraczek. O ogrzewaniu całej szyby nie ma mowy.

  3. #93
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    185
    BMW
    740i
    Skąd
    PWR
    Cytat Zamieszczone przez Jakub Zobacz posta
    Zwykłe nie gra wcale, hi-fi gra ok bo masz 2x suby pod fotelami, logic7 gra super ale niestety awaryjny jest a widać że nawet na dzień dzisiejszy ciężko o dobrego speca do jego naprawy.
    Witaj. Czy te trzy systemy idzie jakoś odróżnić po zdjęciach, czy oglądając na żywo? Czym dokładnie różni się hifi od logic7?

  4. #94
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    W skrócie to dodatkowym wzmacniaczem, i większą ilością głośników i procesorem DSP. Tylko w L7 grają głośniki w tylnich drzwiach. Generalnie bardzo awaryjny sound system, mnie nie powala.

  5. #95
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    Nie mam wielkiego punktu odniesienia, ale myślę że nie gra najgorzej, nie powiem że "dla mnie wystarczający" system, bo wiem że można "więcej", najchętniej bym posłuchał i chciałbym być w posiadaniu systemu Bang & Olufsen z A8 D3 które wydobywa z siebie 1000watt, a o tym co teraz oferuję B&O w BMW z aktualnych taśm produkcyjnych czy Audi (chyba 1440watt) nawet nie wspominam.

  6. #96
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    185
    BMW
    740i
    Skąd
    PWR
    Cytat Zamieszczone przez euro_tuned Zobacz posta
    W skrócie to dodatkowym wzmacniaczem, i większą ilością głośników i procesorem DSP. Tylko w L7 grają głośniki w tylnich drzwiach. Generalnie bardzo awaryjny sound system, mnie nie powala.
    No tak, ale chodziło mi o rozpoznanie np. po fotkach. W E38 DSP to duże maskownice za tylnymi zagłówkami i dodatkowy mały wyświetlacz obok radia pod klapką drewnianą, lub opcja DSP w menu głównym navi.
    A skoro w L7 grają głośniki w tylnych drzwiach, tzn, że w pozostałych systemach nie ma tam głośników (i maskownic)?

    W E38 DSP top-hifi oferowało subwowery za zagłowgami z tyłu (porażka), 7pasmowy korektor graficzny i echo/pogłos. Oraz nieco dodatkowej mocy. Tak samo jest w L7, czy korektor mamy już w hifi? Jest coś jeszcze?

  7. #97
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    Jak rozpoznać czy w danym E65 mamy na pokładzie L7 - wchodzimy w menu iDrive - Enterneiment - Tone (czyli w ustawienia bassu itp.) i tam będzie widniało logo L7 oraz napis w opcjach ustawień Logic 7 - po tym poznasz na pewno, a najlepiej jak będziesz jechał oglądać auto, podaj VIN kolegom w odpowiednim dziale to Ci od ręki powiedzą które z trzech możliwych opcji nagłośnienia posiada dane E65 : STANDARD - HiFi - HiFi DSP Logic 7.

  8. #98
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    W buisness i hifi są maskownice w tylnich drzwiach ale głośników tam nir ma. Generalnie optycznie nie ma jak poznać. ale jak otworzysz w bagażniku osłonkę nawigacji to zobaczysz wzmacniacz. W vinie L7 to jest pozycja S677.

  9. #99
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,438
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez euro_tuned Zobacz posta
    Otóz to. Tak jak np jest w Subaru - spirale pod piórami wycieraczek. O ogrzewaniu całej szyby nie ma mowy.
    Czyli skrobaczka do szyb trafia na stałe wyposażenie auta :/

  10. #100
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    783
    BMW
    e65 730d
    Skąd
    UK
    Zawsze można dołożyć webasto i zapomnieć o zamarnietych szybach i wsiadac do ciepłego auta😊

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •