Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 59 z 59

Wątek: Uważajcie na bandytów na A4

  1. #51
    Zaawansowany Użytkownik Awatar darkman
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    331
    BMW
    E38
    Skąd
    dolnośląskie
    Cytat Zamieszczone przez brunoz Zobacz posta
    Czyli morał taki, że można mieć atrapę klamki, ale podczas kontroli jak pan władza przeszukuje nam auto, to z mostu jak w pacierzu mówimy, że w schowku jest atrapa klamki ;-)
    mnie przedwczoraj uświadomili, że nóż dłuższy niż ileś tam to już broń biała.... i nie można... ;p ale jak będzie krótszy, to można... ;p nie chcieli łyknąć tekstu, że to na grzyby... ;p

  2. #52
    Doświadczony Użytkownik Awatar brunoz
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    1,682
    BMW
    E38 740iA
    Skąd
    Katowice
    Blog
    11
    No przecież śrubokrętem jak i widłami też można zahakać..
    Nie rozumiem tych ustawodawców, którzy określają normy broni...


    P.S. Widły nawet groźniejsze od klamki, bo od razu cztery dziury robią..
    Nein! Mein Schnitzel!

  3. #53
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Jak tak "TO" czytam, to się szczerze mówiąc rzygać chce.

    Temat zszedł zupełnie z kursu, a Wy pie.xxxx.cie jak to można gliniarzowi naskoczyć z atrapą broni.

    Prawda jest taka, że i tak policja ma za małe uprawnienia, ba... w ogóle jest prawo źle skonstruowane godząc w interesy
    zwykłego człowieka jako poszkodowanego, broniącego się (tu choćby oskarżenie późniejsze o pobicie przy samoobronie przed agresorem!!!!).

    W normalnej sytuacji taki pan policjant powinien sponiewierać delikwenta w błocie, zrobić kubeł z du-py, i pare innych rzeczy zniechających
    do bandytyzmu.

    Wyobraźcie sobie że każdy będzie jeździł bezkarnie z "klamką" i wymachiwał innym - w koncu znajdą się tacy co po krótkim czasie zaczną strzelać do innych,
    bo ci im przeszkadzają, wolniej jadą, .... i tp.
    Albo durniu zecgcesz odreagować i pokażesz atrapę komuś jadącemu obok, a ten przerażony ze strachu wjedzie na pobocze....w drzewo...w budynek... w pieszych !!!

    Czy wy kuxxxx wiecie jakie bzdury piszecie ??!!!!! Zastanowcie się nad sobą

  4. #54
    Doświadczony Użytkownik Awatar brunoz
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    1,682
    BMW
    E38 740iA
    Skąd
    Katowice
    Blog
    11
    Senior Hubertus7er,

    tylko nie na klawiaturę proszę. Na niej często spoczywają kanapki.
    Rozumiem Twoje rozgoryczenie, ale idąc tym tropem, to inne narzędzia, takie jak młotek, klucz 32 czy może gumiana pała, albo kawał kabla również mogą być narzędziem zbrodni i siania strachu. Fakt, że pokaując jadącemu równolegle kolesiowi przez szybę klucz płaski czy nawet oczkowy, albo kłębek stalowej linki, narażę go na niebezpieczeństwo zapowietrzenia się i pęknięcia ze śmiechu, nie stanowi większej różnicy dla niego. Ale machając klamką nie narażam przynajmniej siebie na samookaleczenie się dziwnymi przedmiotami.

    Oczywiście to żart..

    A teraz do rzeczy. Dlaczego my, zwykli użytkownicy dróg musimy kombinować, żeby nie dać się takim typkom z jedną brwią? Dlaczego odpowiednie władze nie potrafią sobie z tym procederem poradzić? Gdyby były skuteczne - a sądząc po postach w tym wątku nie są - to nie byłoby potrzeby denerwowania się podczas jazdy. A skoro nie dają sobie rady, to my musimy. I tłumaczenie, że przecież mogą się wystraszyć i zjechać w grupkę akurat przechadzajacych się dzieci po autostradzie lub samotne drzewo na lewym pasie, nie przemawia do mnie. To oni również stanowią dla nas zagrożenie i oślepiając, trąbiąc, zajeżdżając drogę mogą spowodować atak paniki niespodziewającego się kierowcy i niebezpieczną sytuację na drodze...

    Tak więc oczywiście, nie należy dzieciakom wymachiwać bronią, że umyli nam szybę na światłach wbrew naszej woli. To kierowca powinien wiedzieć, kiedy czuje się zagrożony i wtedy potrzebne są nadzwyczajne środki takie jak klamka. Możesz sobie tłuc w swój monitor, ale ja uważam, i zapewne inni koledzy również, że atrapa klamki w kryzysowej sytuacji jest lepsza niż brak tej atrapy.
    Nein! Mein Schnitzel!

  5. #55
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    Phi... Ale żeście chłopaki pojechali ideologicznie muahahah

    MOGĘ mieć broń bez zezwolenia i nosić ją ze sobą nawet do kościoła
    MOGĘ mieć zezwolenie na broń palną i też ją nosić do kościoła
    NIE MOGĘ grozić nawet pistolecikiem na kapiszony jeżeli nie działam w samoobronie
    NIE MOGĘ nawet pokazać fuckera kierowcy obok bo to też karalne tak samo jak NIE MOGĘ pobić go gołymi pięściami które mam zawsze przy sobie


    ...za dużo filmów gangsterskich. Pistolet na CO2 to przedmiot jak każdy inny ...dajmy na to flaszka wódki, 300km samochód - trzeba się umieć obejść bo można zabić.

  6. #56
    Zaawansowany Użytkownik Awatar lionix
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    618
    BMW
    728 E38
    Skąd
    Łdz
    zresztą takich broni na kuleczki używa się przecież w ASG, sam się kiedyś bawiłem w takie coś, ja to śmigałem z bronią pod pachą (replika AKMa, takie cos http://gunfire.pl/product-pol-1152190485--CM036-.html ) no i mina ludzi w tramwaju boska :D, no bo w takich "szczelankach" po lesie biega się w pełnym mundurze ;)

    raz mnie policja z tym w nocy jak wracałem zatrzymała (szedłem chodnikiem i to na ramieniu), na początki było nerwowo "chodź no tu, ręce na widoku" ale po chwili wszystko się wyjaśniło, spisali mnie i poszedłem dalej :)

    ktoś podobno zadzwonił na policje że terrorysta biega z karabinem <lol>
    od tamtej pory nosiłem w futerale :)

    co do uprawnień policji, była by ścieżka zdrowia to obszczymurki osiedlowe rozwalające przystanki by się raz a dobrze nauczyli i by więcej nie fikali :) takie moje zdanie
    Ostatnio edytowane przez lionix ; 02-08-2011 o 11:42

  7. #57
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Dzięki brunoz za "wymierzony mi policzek" :p :D

    A tak na poważnie - o to tu właśnie chodzi .... trzeba odpowiednio sobie radzić i umieć radzić a nie zgrywać cwaniaka.

    @ lionix
    Takich historii jest torche mi znanych.
    Moich znajomych zwinęli na nockę, bo sobie dla żartu kiedyś po mieście jeździli polonezem w kominiarkach (na 4 radiowozy ich najechali ).
    Sam się podobnie przekonałem w nocy przez posiadanie "niebezpiecznych" przedmiotów, .... ale nie o to tu chodzi.

    A wracając do tematu - dzisiaj kolega widział jak się przed południem jacyś 2 delikwenci szarpali koło Jędrzejowa z cyganami z jakiejś e34 na bodajże litewskich tablicach .

  8. #58
    Doświadczony Użytkownik Awatar brunoz
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    1,682
    BMW
    E38 740iA
    Skąd
    Katowice
    Blog
    11
    Hubertus7er, nie miałem takich zamiarów. Jestem pokojowo nastawiony i nawet mrówki bym nie przejechał :-)
    Ale napiętą sytuację może rozładować jakaś zabawna opowiastka...

    No i jak sam widzisz - jest niebezpiecznie na ulicy...
    Nein! Mein Schnitzel!

  9. #59
    Zaawansowany Użytkownik Awatar DoDominik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    503
    BMW
    e32 m30b30 88'
    Skąd
    Kluczbork
    Blog
    9
    A tak apropo " straszenia "

    http://www.youtube.com/watch?v=tRS_saXRj1U

    ________________________________________

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •