Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 59

Wątek: Uważajcie na bandytów na A4

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik Awatar brunoz
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    1,682
    BMW
    E38 740iA
    Skąd
    Katowice
    Blog
    11
    Tyż fakt... psiaki nie lubią czarnych beemek..
    Nein! Mein Schnitzel!

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik Awatar darkman
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    331
    BMW
    E38
    Skąd
    dolnośląskie
    Cytat Zamieszczone przez brunoz Zobacz posta
    Tyż fakt... psiaki nie lubią czarnych beemek..
    lubią lubią.... kręcić z nimi filmy, potem pokazywać palcem nieładnie ile tu ile tam... a potem dawać 10 pkt i 400-500 pln ;p

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sowa 7
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    215
    BMW
    E66 750Li
    Skąd
    Katowice
    Odnośnie tej atrapy klamki....
    Kiedyś dostałem od kumpla taką , wyglądała i ważyła tyle co normalna , tyle że była na kulki :) Miałem wtedy jeszcze E 32 i wracaliśmy z Czech z kumplami i niedaleko już Katowic , a dokładnie na Kamionce w Mikołowie zatrzymała na policja do rutynowej kontroli.Pełny program nam strzelili , łącznie z alko i trzepaniem samochodu.Wtedy właśnie stojąc obok beemki i patrząc jak gość ją przetrzepuje przypomniało mi się , ze leży tam ta giwera.Tak sobie tylko pomyślałem co będzie za chwile jak ją znajdzie :D Patrzał pod fotele no i w końcu dotarł do schowka.....W momencie jak gościu otwierał schowek , powiedziałem :"Nie jest prawdziwa" :D Na szczęście koleś był dosyć spoko , wziął ja do reki , pooglądał , obmacał i powiedział jedno zdanie : "Gdyby trafiliście na swieżaków z drogówki , już bylibyście na glebie" ;) Reszta wszystko było ok , wiec nas puścił , generalnie byli w porządku :) "Klamkę" ;) wożę dalej , właśnie np. gdyby natrafiły się takie natrętne rumuny , cygany lub innej podejrzanej maści kolesie....Pozdrawiam.

  4. #24
    www.foto-km.com Vip Awatar extino
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    652
    BMW
    BMW E32 740i V8 M62 1992 SHADOWLINE/E38 750i V12 M73 1999 / E65 745i V8 2002
    Skąd
    Poland
    No ja za ciekawej przeszłości nie miałem i jak ktoś by mnie tak sledził itp. to by sie zdziwił, powiedzmy ze bm jest dozbrojona podrecznie hii. A czarne BM 7 z przyciemnianymi szybami to nie kojażyły się z dobrymi ludźmi. Dodam iż moja pierwsza E32 750iL AVANTGARDE z lodówką i wersji HighLine sploneła, E32 740i którą byłem na zlocie miała przeboje z wybitymi szybami a nadkole od parady nie bylo spawane ale to już inna historyjka, w mojej rodzince od lat 90tych byly same 7, ale jak to mówią ludzie w czerni z czarnych bmw sa tajemniczy i skryci z ciekawymi historiami zycia

    Parenaście lat temu jak taki cygan by trafił na odpowiedniego faceta na trasie to by miał na A4 spaloną fure i dwie kulki w kolanach i tak by sie skończyła jego zabawa z pajacowaniem na drodze

    Cytat Zamieszczone przez Makaron Zobacz posta
    Ja wczoraj jechałem ciężarówką Kraków-Wrocław-Kraków i słyszałem właśnie o cyganach że się dostawiają, więc dziwne jest to że skoro tyle ludzi to zgłasza, to żadna służba się tym nie zainteresuje.....
    Ostatnio edytowane przez extino ; 21-07-2011 o 23:04

  5. #25
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Sowa 7 Zobacz posta
    Odnośnie tej atrapy klamki....
    Kiedyś dostałem od kumpla taką , wyglądała i ważyła tyle co normalna , tyle że była na kulki :) Miałem wtedy jeszcze E 32 i wracaliśmy z Czech z kumplami i niedaleko już Katowic , a dokładnie na Kamionce w Mikołowie zatrzymała na policja do rutynowej kontroli.Pełny program nam strzelili , łącznie z alko i trzepaniem samochodu.Wtedy właśnie stojąc obok beemki i patrząc jak gość ją przetrzepuje przypomniało mi się , ze leży tam ta giwera.Tak sobie tylko pomyślałem co będzie za chwile jak ją znajdzie :D Patrzał pod fotele no i w końcu dotarł do schowka.....W momencie jak gościu otwierał schowek , powiedziałem :"Nie jest prawdziwa" :D Na szczęście koleś był dosyć spoko , wziął ja do reki , pooglądał , obmacał i powiedział jedno zdanie : "Gdyby trafiliście na swieżaków z drogówki , już bylibyście na glebie" ;) Reszta wszystko było ok , wiec nas puścił , generalnie byli w porządku :) "Klamkę" ;) wożę dalej , właśnie np. gdyby natrafiły się takie natrętne rumuny , cygany lub innej podejrzanej maści kolesie....Pozdrawiam.

    ciekawa historia. ale mam inne pytanie. dlaczego nie można wozić plastikowej giwery na kulki? jest jakieś prawo które tego zabrania? to tak samo dziecko nie powinno się tym bawić i nie powinno sprzedawać tego w sklepach..

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sowa 7
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    215
    BMW
    E66 750Li
    Skąd
    Katowice
    Wydaje mi się ze można miec (tym bardziej ze nie trzeba mieć zezwolenia na nią) , chodziło tylko o to ze mogą uznac ja misiaczki za prawdziwa i nas zglebować ;)

  7. #27
    Początkujący Użytkownik Awatar korni8808
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    91
    BMW
    E32 740i
    Skąd
    Jawor
    Kolega kiedyś taką pukawką postraszył cwaniaczków we Wrocławiu, to później ganiała za nim policja aż go w domu znaleźli.
    Ja w tirze mam inne środku perswazji bezpośredniej tj. gaz pieprzowy i kilka noży, jeszcze nie zdarzyło mi się używać i oby tak pozostało.

    Co do cyganerii to w sobotę leciałem na zlot do Polskiej Nowe Wsi, to na A4 się kręcili i standardowo migali

  8. #28
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Tu się tak mądrzycie "co by było...." o cyganach na drodze.
    Sam nieraz spotykam i prócz wskakiwania pod samochód i natręctwa w "proszeniu" jak dla mnie nie są groźni.

    Ale dużo bardziej mnie wkurza, jak takie młode cyganki, a nawet cygańska dzieciarnia zbiera się w niedziele na mszy pod kościołem i w trakcie mszy, jak się ludzie modlą
    nagle zaczynają łazić w kółko i głośno i bezczelnie marudzić o kasę.
    Sam często w pogodny dzień stoję przed kościołem ze wzgl. na moje małe dzieci - strasznie mnie i wszystkich pozostałych to cygaństwo w środku mszy wku...a, nawet
    kilka razy ich pognałem, bo olewają prośby i wyjaśnienia że się inni chcą modlić i słuchać księdza.

    A taki cygan dobrze ubrany, w zasadzie prócz uciążliwości jest raczej niegroźny

  9. #29
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Akurat nie spotkałem się z cyganami w kościele jeszcze, w mojej parafii chyba ich nie ma, może nie widziałem bo zawsze stoję w środku. Jednak bez względu na to czy sępią w kościele czy na rynku to nie daje im nic. Nie ze skąpstwa, ale są odpowiednie służby i opieki które się nimi zajmą, jeśli tylko by chcieli

  10. #30
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,126
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Prawda jest taka ze nawet takie menty jak ta cyganeria to wolni ludzie i obywatele UE i zadne sluzby nie moga im nic zrobic dopoki nie popelnia jakiegos przestepstwa.

    Dopoki cyganuszki beda trafiac na takich co sie daja zdoic na tombak i inne takie, doputy sie ich nie pozbedziemy - i tu trzeba bic na alarm!

    Przede wszystkim nie ulegac pokusie na $$ z nieba... jak nie bedzie "leszczy" do wylowienia na tombak to obszczymurki zmienia lowisko...



    Ostatnio edytowane przez BOSS ; 21-07-2011 o 20:10
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •