Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 59

Wątek: Uważajcie na bandytów na A4

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków

    Uważajcie na bandytów na A4

    Witam, poniżej przedstawię moją krótką historię z dzisiaj na autostradzie A4 jak jechałem koło godziny 12:00 z tatą odcinkiem z Krakowa do Wrocławia. Można to traktować jako ciekawostkę ale także jako przestrogę dla siebie i swoich znajomych.

    Uważajcie na cyganów na A4. Dzisiaj jechałem do Wrocławia, 90km przed miastem doczepił się na trasie do nas jakiś bordowy MB W210. Ja na lewym pasie, on na prawym. Potem jechał na za nami i mrugał długimi. Pierwsza myśl - policja. No ale po wozie widać, że nie.Prędkość też miałem ok. Blachy też jakieś niemieckie. Następnie zjechał na prawy i zrównał sie z nami. Coś macha rękami, na początku myślałem, że to nie do mnie albo że może świateł nie mam lub coś się z wozem stało, no ale byłem pewien że wszystko jest ok. Ten dalej macha. Ja go mijam i na prawy, myślałem ze pomknie do przodu, skąd! Zjechał na ten awaryjny pas i ewidentnie chce żebyśmy się zatrzymali. Ja ani myślę. Od tego momentu wiedzieliśmy już z kim mamy do czynienia. Ojciec zobaczył że w wozie morde cygana . Ja w tym samym momencie na lewy pas i gaz w podłogę. Wszystko miało miejsce może przy 120-130km/h. Dobrze, że pod maską 4.0 V8 ('07 E65 FL) więc od razu jak depnąłem to na liczniku 220km/h, nie miał szans tym swoim trupem i zgubiliśmy dziada. Zaraz zadzwoniliśmy na 112. Powiedzieli, ze niestety mają wiele takich zgłoszeń, i absolutnie nie zatrzymywać się ani nic. Jak ktoś naiwny i sie zatrzyma to nie wiadomo co taki rumun wyjmie z kieszeni i co mu odbije. Pewnie samochód sobie upatrzył. Zapewne mieliśmy sporego pecha, że trafiliśmy na takiego cygana, ale lepiej uważać. Gaz do dechy i zgubić bandyte.

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    na bank chcieli jumnąć furę. Dobrze zrobiłeś że sie nie zatrzymałeś.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Makaron
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    141
    BMW
    BMW E-38 740 IA 4.4
    Skąd
    Kraków
    Ja wczoraj jechałem ciężarówką Kraków-Wrocław-Kraków i słyszałem właśnie o cyganach że się dostawiają, więc dziwne jest to że skoro tyle ludzi to zgłasza, to żadna służba się tym nie zainteresuje.....

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Aha, czyli tak jak myślałem i tak jak mówili. To nie jeden wybryk tylko częsty przypadek ..:/ Wiedzą to powinni patrolować bardziej te drogi nieoznakowanymi wozami..

  5. #5
    Ostatnio pisano o tym w temacie http://7er.pl/showthread.php/15151-Numer-na-Armani-Gift-w-DE .
    Sam miałem podobną przygodę jakieś 4 tygodnie temu na A4 na wysokości Opola. Koleś tak samo świrował w czarnej e34. Machał rączką, światełkami migał, awaryjnymi też ale olałem go i się dość szybko odpierd... . Nie wiadomo co debile chcieli ale najlepiej olać i po sprawie. Także nie jesteś jedyny ale dobrze że się o tym pisze bo przynajmniej coraz więcej ludzi kuma że coś jest nie tak i wiedzą jak się zachować.

  6. #6
    Początkujący Użytkownik Awatar Jareknes
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    69
    BMW
    E32 iA M60b30
    Skąd
    DZG xxTL Zgorzelec
    "Zloto" ,oferuja , kasy na paliwo potrzebuja , stali na poboczu srebrna e38 biale koszule , machaja zeby stanac wiec zwolnilem i okno uchylam , a kolo wystawia reke pelna jarmarcznych pierscieni, no to olalismy kolesi . Zona zadzwonila na 112 i tez uslyszelismy zeby sie nie zatrzymywac , ze duzo takich zgloszen. 3-4 miesiace w tyl opanowali a-4 na odcinku zgorzelec- krzywa , widac teraz powedrowali taborem na wschod.
    Noblesse oblige

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar brunoz
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    1,682
    BMW
    E38 740iA
    Skąd
    Katowice
    Blog
    11
    Kur... a ja ostatnio ujeżdżałem w te okolice kilka razy... Całe szczęście, że nie trafiłem na nikogo takiego.
    Nein! Mein Schnitzel!

  8. #8
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Jacy to bandyci, banda obszczymurkow wykorzystujacych ludzka naiwnosc, a w naszym kraju takich nie brakuje.

    W trasie na zeszloroczny zlot probowalismy na A4 inaczej z nimi pogadac, zatrzymalismy sie, gosc podszedl ale szybko skonczyl rozmowe (wystraszyl sie chyba zarosnietego Damiana ;D).

    Plan byl taki zeby goscia zlapac za krawat, przymknac okno do szyi i pareset metrow wolnym tempem podjechac .... niestety nie udalo sie.

    Tutaj video z innej prowokacji takze z terenow Zgorzelca:




    Niestety sa to najczesciej obywatele EU i nie mozna ich wydalic.

    Sprawa zakonczyla sie uniewinnieniem, goscie dzialaja dalej ...
    Ostatnio edytowane przez Sebek ; 18-07-2011 o 10:56
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Haha :D Ale tam przy aucie to nie był jakiś nachalny ani arogancki :D Szkoda, ze z tym krawatem wam nie wyszło :)

  10. #10
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Też mnie kiedyś cyganie zatrzymywali i na brak kasy na paliwo próbowali naciagać - to trwa już z dobry rok jak nie wiecej na A4
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •