Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Oleje Allegro - fakty i mity

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK

    Oleje Allegro - fakty i mity

    Kolega straszy mnie żebym nie kupował oleju z Allegro, Castrol EDGE Sport 0w40 po 109zł / 4l ponoc nie ma takiej ceny w hurtowniach (jest ok 120zł).

    Co o tym sądzicie?? Jakieś doświadczenia??

    Aukcja: http://moto.allegro.pl/castrol-edge-...712306869.html

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    dolicz wysyłkę to wyjdzie jeden kij,dziś kumplowi sprzedałem za 114zł...

    Sent from my Desire HD using Tapatalk

  3. #3
    To wszystko kombinatorzy i maja olej z niewiadomego pochodzenia. Ja sprzedaje olej MOTUL i jestem autoryzowanym przedstawicielem poparty certyfikatem i sprowadzam olej od dystrybutora na polske a kolesie na allegro maja taniej ten olej niz ja w zakupie. Zadzwonilem w tej sprawie do mojego dystrybutora i okazuje sie ze kolesie maja olej z jakiegos przemytu i niewiadomo co jest w srodku i dla zabezpieczenia sie przed odpowiedzialnoscia kupuja pare baniek oleju oryginalnego dla podkladki a taki szary czlowiek kupuje taki olej a w srodku gowno i ma pozniej pretensje do dystrubutora na polske ktory to niema nic z tym wspolnego

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    Zapomniałem dodać że sprzedaję w " hurtowni" :)

    Sent from my Desire HD using Tapatalk

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    No to Maciek jaki problem wolę dopłacić 5zł i dać klubowiczowi zarobić, zrób mi cenę na tego Castrola i robimy deal ;)

    Ktoś jeszcze się wypowie w tej kwestii??

    A może po prostu kupują za granicą po dobrych kursach hm...?

  6. #6
    Castrol Mobil i te inne oleje rozlewane i sprzedawane u nas to wielkie G juz nie jeden silnik reanimowalem z nadmiernego nagaru po takim oleju a klienci nie mogli uwierzyc w to co widza po zdjeciu dekla od rozrzadu
    a poza tym jak taki olej moze byc dobry jak mozna go kupic nawet w biedronce

  7. #7
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez mirecki Zobacz posta
    Ja sprzedaje olej MOTUL i jestem autoryzowanym przedstawicielem poparty certyfikatem i sprowadzam olej od dystrybutora na polske a kolesie na allegro maja taniej ten olej niz ja w zakupie.
    Ja znow jestem dystrybutorem Motula na niemcy ale sprzedaje i w polsce a olej mam od Motul Deutschland i tez sie dziwie skad takie ceny w polskim necie ...

    Szczerze mowiac masowki ala Castrol lub Mobil nie zaleje za szybko do swojego auta, bynajmniej nie tego kupionego w polsce.

    Popatrzcie na zawartosc i jakosc niby tych samych produktow z polski i europy zachodniej - proszki, kosmetyki, chemia domowa itd.

    Od paru miesiecy mam stycznosc z olejami niemieckiej produkcji (niemieckie rafinerie) takie jak Pentosin, Meguin, Ravenol, Addinol, Pennasol.

    Nieznane w polsce ale moim zdaniem jakosciowo pierwsza klasa.

    Pentosin to olej OEM - zalewany do wiekszosci niemieckich aut w fabrykach do silnikow i skrzyn biegow, Meguin to znow spolka Liqui Moly a i po zalaniu ostatnio Meguin Quality 5W-30 Longlife 01 do e65 jestem bardzo zadowolony.
    Ostatnio edytowane przez Sebek ; 14-07-2011 o 19:40
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez Sebek Zobacz posta
    Ja znow jestem dystrybutorem Motula na niemcy ale sprzedaje i w polsce a olej mam od Motul Deutschland i tez sie dziwie skad takie ceny w polskim necie ...

    Szczerze mowiac masowki ala Castrol lub Mobil nie zaleje za szybko do swojego auta, bynajmniej nie tego kupionego w polsce.

    Popatrzcie na zawartosc i jakosc niby tych samych produktow z polski i europy zachodniej - proszki, kosmetyki, chemia domowa itd.

    Od paru miesiecy mam stycznosc z olejami niemieckiej produkcji (niemieckie rafinerie) takie jak Pentosin, Meguin, Ravenol, Addinol, Pennasol.

    Nieznane w polsce ale moim zdaniem jakosciowo pierwsza klasa.

    Pentosin to olej OEM - zalewany do wiekszosci niemieckich aut w fabrykach do silnikow i skrzyn biegow, Meguin to znow spolka Liqui Moly a i po zalaniu ostatnio Meguin Quality 5W-30 Longlife 01 do e65 jestem bardzo zadowolony.
    To prawda ciezko u nas z dobrym olejem a ja u siebie w warsztacie zalewam MOTUL lub MIDLAND
    w holandii lalem do swoich aut Valvoline
    jako ciekawostka wlasnie teraz czyszcze sobie kopulki zaplonowe i pod filtrem powietsza znalazlem kartke z wymiany oleju z 2007 roku i kartka jest oleju MOTUL jeszcze z niemiec bo auto wjechalo do nas do polski w 2009

  9. #9
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    A co powieciecie o motulu w " intercars-e" panowie?Czysta ciekawość:)

    Sent from my Desire HD using Tapatalk

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez e32maciek Zobacz posta
    A co powieciecie o motulu w " intercars-e" panowie?Czysta ciekawość:)

    Sent from my Desire HD using Tapatalk
    Napewno maja olej bezposrednio od dystrybutora z polski lub niemiec a w przyszlym miesiacu wychodzi nowy jeden cennik dla wszystkich dystrybutorow w polsce co oznacza stabilizacje cen oleju MOTUL legalnych dystrybutorow

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •