Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Mruganie ringów SMD w e38 na wylaczonym silniku.

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    ej a tak na powaznie - czy to problem?.. a niech sobie mrugnie czasem:D lubi to:d moja mruga ale tylko i wylacznie jakmam kluczyk wsadzony w stacyjke:) jak wyjety - spokoj wiec nie widze problemu:) nie zostawiac kluczyka w stacyjce!:D

    PAnowie pojawil sie problem:) ringi przestaly dzialac ale polowicznie:) mam podlaczone pod postojowki i pod zarowke od drzwi:) czyli jak zapale postojowki to sie swieca i jak otwieram z kluczyka tez:) ALE przestaly mni dzialac na postojowkach.. w przekazniku cos klika ale sie nie zapalaja... jak zapale swiatelko w srodku auta dzialaja... dodam ze stalo sie tak po dzwonku - ale tez nie odrazu bo dzialay jeszcze kilka dni (bo to byl dzwoneczek a ringi nie ucierpialy ani przekaznik tylko szklo lamy poszlo i uchwyty ale to nie ma zwiazku z ringami.. ) podlaczylem ringi tym samym kablem tak samo jak do starej lampy i nie dzialaja... a srednio mi sie usmiecha jezdzic z wlaczonym swiatelkiem w srodku... moze cos sie spalilo i jedna opcja przestala dzialac?... moge zrobic tak ze "rozdwoje" kabelek idacy do kabiny i podepne go pod postojowki?:> ale czy przy zapaleniu postojowek nie ebdzie mi sie zapallo swiatlo wsrodku i na odwrot? pomocy!!:D cieszylem sie niezmiernie z obu opcji irngow...
    Ostatnio edytowane przez BOSS ; 13-01-2012 o 09:49

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •