Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 130

Wątek: 4.4 a 5.4 czy faktycznie koszta zupełnie róźne?

  1. #121
    Vip Vip Awatar kruger32
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,827
    BMW
    BMW e38 750 il audi a8 d3 4.2tdi exlusive
    Skąd
    Bielsko
    panowie przez 5 lat miałem 740 m60b40 od roku mam 750 m73b54 i powiem krótko 750 il jest o 250 kg cięższa a i tak idzie o niebo lepiej od 740 odczucia z jazdy są zupełnie inne kultura pracy też może dzwięk v8 był bardziej bojowy ale to kwestia gustu wracając do głównego wątku koszty :( 740 paliła w granicach 16/17 750il 22/24 różnica znaczna czy warta uważam że NIE części do740 do wyboru do koloru rynek wtórny ogromny 750 1/4 z tego liczba warsztatów ogarniających v12:( ilość miejsca w komorze silnika aby wykonać najprostsze czynności :(chociaż jestem zagorzałym przeciwnikiem lpg to sam koszt instalacji oraz owy brak miejsca na nią też wskazuje na v8 co do ilości zaworów pewnie że przy 4 osiągi były by lepsze czy mniej awaryjne idąc tym torem po co w w m60 b44 zastosowali tak przeklinane vanosy sprzedając 740 kilkanaście osób jako pierwsze pytanie /czy ta 740 na vanosach/ każdy model e38 miał jakiś mankament jak nie pękajace głowice to padające turbiny owe vanosy itp gdybym miał sam z konfigurować auto napewno padło by longa również w wersji hige line i v8 bez vanosa moim zdaniem to idealne połączenie max wyposażeni z bez awaryjnym silnikiem i przyzwoitym spalaniem

  2. #122
    Vip Vip Awatar NoVy
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    495
    BMW
    Było : E38 2.8 iA/ Było : E32 4.0 V8/ Obecnie : ///M3 e46
    Skąd
    Wrocek City / Southampton
    Cytat Zamieszczone przez Jakub Zobacz posta
    na jakieś wybory się nie szykujesz
    A skąd Kubusiu :D po prostu nie lubię jak ludzie nie potrafią się pochamowac mimo wszystko na ogólnym :)

    To tak jakby w kościele podczas kazania księdza wstał chłop czy baba i krzyknął bądź krzyknęła cytuję : "zamknij m...e parchaty ch... uważaj co mówisz " chyba by było nie na miejscu i nie w czas >>>> i tyle w temacie :D

    Pozdro Kubuś :D
    Wieśniactwo to stan umysłu nie miejsce zamieszkania .........

  3. #123
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    Słuchaj ja Cie obrażam??? podaj gdzie Ja Ciebie obraziłem??? To Ty jeźdisz po mniem prywatnie ja poprosiłem tylko o prostą rzecz daj logiczny argument czemu 5,4V8 będzie wolniejsze od 5,4 V12 a Ty nie masz albo pragniesz widzę zachować dla siebie i najeżdżasz na mnie ile wlezie to Ty się ogarnij i zobacz na swopje posty bo dla mnie zachowujesz się jak typowy stereotyp cwaniaka z bmw jestem wielki mam wileką łapę i ci przyjebie bo masz inne zdanie jak ja to jest twój fachowy argument?????

    Oto poziom kulturalny kolegi ginspirations z jego pw do mnie bo podono go obraziłem nie wiem tylko czym żadjąć jakieś tezy na poparcie jego słów???


    pyskowac to mozesz do swojej starej

    nie przeginaj jebana kurekwo struny, bo dla mnie wycieczka na te twoja zajebana dechami wioche nie robi problemu, ale jak przyjade to obic ci leszczu morde, a nie udowadniac ze gowno warte jest twoje v8! stul kurwo ryj, bo przegniesz pale, a nie sztuka wyprowadzic mnie z rownowagi. jak cie dojade to modl sie zeby ktos ci po karetke zadzwonił, nim z toba skoncze. chcesz, jedno twoje slowo i bedziesz mial zlot bemek na podworku.

    zastanow sie dwa razy do kogo zaczynasz. ja mam 26 lat, waze 100 kg w czystym miesniu, mam 42,5 cm w bicepsie i przeszlo 120cm w klacie - blisko 7 lat kulturystyki. spojrz w lustro i zastanow sie czy chcesz zebym cie odwiedzil! nastepnym razem dwa razy sie zastanow nim zaczniesz pyskowac do kogos kogo nie znasz. nie sztuka zgrywac cwaniaka na forum, pocwaniakuj mi tak stojac przede mna, wtedy pokazesz czy masz jaja cwelu.

    koniec pw i to ja Ciebie obrażam??? poprzez prośbę o argument z wiedzą???? przeczytaj sobie co napisałeś i pomyśl trochę moze na drugi raz jaka opinie wydajesz posiadaczom naszej marki kulturystyka Boga z Ciebie nie robi.

  4. #124
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Normalne to to nie jest. Kolego mięśnie mięśniami ale uwierz mi że i jeden porządny strzał od kogoś kto wie co w trawie piszczy i to nie on potrzebował by karetki.. Nawet taka wiadomość na PW nie będzie tolerowana na forum 7er !
    Ostatnio edytowane przez Jakub ; 29-07-2012 o 17:43

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  5. #125
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    dokladnie normalne to to nie jest zreszta przeciez isałem Wam już ja nie podważam pozycji silnika V12 to zajebisty silnik wg mne i na pewno dostanę od zdrowego 5,4 ale po pierwsze jestem ciekaw ile bo akurat ja uwielbniam wyścigi nic na to nie poradzę :) po drugie silnik v12 z jego kultura pracy i zastosowana technologią 4 zaworów to yłby dopiero wymiatacz tylko do tego dążę zreszta widać to po 760i w e-65 osiagi powalaja w stosunku do słabszych wersji

  6. #126
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    ja pierdziele, są tutaj tacy ze staraja sie przetłumaczyc ze s500 jest mocniejsze od s600, sa dane techniczne ale nie.... zdzira po twojej wypowiedzi ahhh..

  7. #127
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Picollo
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    242
    BMW
    e38 2.8i 2000r
    Skąd
    Witnica/lubuskie
    widze że atmosfera niezła być może zdzira ma trochę racji że gdyby v8 miało pojemność 5,4 i po 4 zawory na dzbanek to wymiotło by N73 ale prawda jest prawdą nie ma co się kłucić v8 to v8 a v12 to v12 i tyle gdybać też można bo gdyby babcia miała wąsy była by dziadkiem:D

    Najważniejsze jet aby mieć 100% frajdy, frajdy z jazdy jaką daje BMW 7 Piotr Laskowski:p

  8. #128
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Inur
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    394
    BMW
    740iM (M60), M3 GT2
    Skąd
    Poznań
    Cytat Zamieszczone przez ginspirations Zobacz posta
    Z tym jak ktoś powiedział że przy szaleństwie 750 kończy się na drzewie... dla mnie znów bzdura. Po pierwsze auto jest bardzo dobrze dociążone i ma rewelacyjny środek ciężkości. Po drugie jak włączyć jej utwardzane zawieszenie idzie jak przyklejona, a każdą najmniejszą nierówność niesamowicie przenosi na auto.
    Wszystko fajnie tylko co zrobisz jak już się ta przyczepność skończy? Będzie płacz. Auta pokroju E38 wprowadzają w stan błogiej nieświadomości szczególnie na szerokich oponach bo nie czujesz że prowadzisz dwutonową krowę. Problem jednak w tym, że po przekroczeniu granicy przyczepności auto staje się nieprzewidywalne i zamienia się w taran a opanowanie go nie jest łatwe. Fakt że ta granica jest daleko, zrobiłem E38 parę kółek na Torze Poznań z ciekawości i byłem zaskoczony jakie to generuje przeciążenia na słoneczkach ale uwierz mi że ogarnięcie tego w poślizgu jest trudne. Uważam że mam w tym temacie coś do powiedzenia bo trochę już pojeździłem w drifcie, rajdach, po torach i zaliczyłem sporo startów w zawodach.

    Polecam wyjechać na matę poślizgową albo pobawić się jak spadnie śnieg gdzieś na placu to zrozumiesz przy bezpiecznej prędkości o co mi chodzi, jeśli oczywiście jeszcze tego nie robiłeś. Grunt to jednak mieć porównanie do auta normalnych gabarytów, chociażby czegoś pokroju E39. Dlatego nadal upieram się przy tym że E38 to NIE AUTO DO ZABAWY :) To prędzej limuzyna, którą na krętej górskiej drodze potrafi dać pewną przyjemność z jazdy.

  9. #129
    Vip Vip Awatar NoVy
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    495
    BMW
    Było : E38 2.8 iA/ Było : E32 4.0 V8/ Obecnie : ///M3 e46
    Skąd
    Wrocek City / Southampton
    Nie no to już jest szczyt wszystkiego!!!! Nie powiem bo trochę chce mi się śmiać z tego co napisał kolega do Zdziry na PW : mięśnie 100 kilo wagi woow i co z tego na tym sie swiat nie opiera zeby komus dac w gebe i niby byc tym tzw. Kozakiem ;/
    Cytat Zamieszczone przez Zdzira 850I Zobacz posta
    nie przeginaj jebana kurekwo struny, bo dla mnie wycieczka na te twoja zajebana dechami wioche nie robi problemu, ale jak przyjade to obic ci leszczu morde, a nie udowadniac ze gowno warte jest twoje v8! stul kurwo ryj, bo przegniesz pale, a nie sztuka wyprowadzic mnie z rownowagi. jak cie dojade to modl sie zeby ktos ci po karetke zadzwonił, nim z toba skoncze. chcesz, jedno twoje slowo i bedziesz mial zlot bemek na podworku.

    zastanow sie dwa razy do kogo zaczynasz. ja mam 26 lat, waze 100 kg w czystym miesniu, mam 42,5 cm w bicepsie i przeszlo 120cm w klacie - blisko 7 lat kulturystyki. spojrz w lustro i zastanow sie czy chcesz zebym cie odwiedzil! nastepnym razem dwa razy sie zastanow nim zaczniesz pyskowac do kogos kogo nie znasz. nie sztuka zgrywac cwaniaka na forum, pocwaniakuj mi tak stojac przede mna, wtedy pokazesz czy masz jaja cwelu.
    No jakiś kabaret po kabarecie w koszalinie :D szacunek dla kolegi za wytrwałość w ćwiczeniach ale tutaj to się nie popisał w ogóle !!!!

    Era ludzi kamienia łupanego już się skończyła i to jaki kto jest mega silny i nie wiadomo jakiej budowy się skończyła niestety , zresztą jak kolega @ginspirations także lubię wycieczki czyli mamy coś wspólnego jednak :D !!!! Dla mnie w tym momencie ten Pan jest płytki jak fontanna na Wrocławskiej Pergoli :D jak ktoś nie wiem to google powie i pokaże !!!

    Cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość choć mi się ciśnie bardziej cięta riposta dla pana @ginspirations ale się powstrzymam bo po prostu nie ma sensu zaczynać bo widać jak to się odbywa :/

    Głosujcie na Novego !!!!! :P

    I dobrze @Jakub piszesz
    Wieśniactwo to stan umysłu nie miejsce zamieszkania .........

  10. #130
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,124
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    I tym srednio milym akcentem koncze dyskusje w tym temacie - dopiero po odpowiednim przeczyszczeniu i rozdaniu "wyroznien" dla najlepiej bijacych piane temat bedzie odblokowany!

    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •