Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: cześć

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #13
    Vip Vip Awatar Mariusz735i
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    397
    BMW
    E38 740iA, było E32 735i
    Skąd
    Cyców, lubelskie
    Cytat Zamieszczone przez kris13 Zobacz posta
    Witam Kolegę.
    Coś mi się wydaje, że jeśli dalej tak będziesz cwaniakował, to koledzy szybciutko sprowadzą Cię na ziemie.
    Pozdrawiam!
    Popieram
    Przez takich kolesi jak filipwwa z zajebistego forum 7er robi się śmieć. WojtekD pomyślcie o tym by od razu robić porządek z takimi chwastami a nie czekać na bezsensowne dyskusje. Uważam, że ten użytkownik powinien być od razu wyrzucony z forum.
    Może zacznijmy temat w dziale VIP czy z zacnego forum 7er robimy ogólnopolskie forum zaśmiecajcie7er.pl
    Jestem zniesmaczony, że administratorzy nie reagują na takie chamstwo a podniecają się np. błędami językowymi, które oczywiście też są niedopuszczalne. Zazwyczaj dział powitań jest miły i sympatyczny a tu taki zonk. :(
    Ostatnio edytowane przez Mariusz735i ; 10-07-2011 o 18:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •