Popieram
Przez takich kolesi jak filipwwa z zajebistego forum 7er robi się śmieć. WojtekD pomyślcie o tym by od razu robić porządek z takimi chwastami a nie czekać na bezsensowne dyskusje. Uważam, że ten użytkownik powinien być od razu wyrzucony z forum.
Może zacznijmy temat w dziale VIP czy z zacnego forum 7er robimy ogólnopolskie forum zaśmiecajcie7er.pl
Jestem zniesmaczony, że administratorzy nie reagują na takie chamstwo a podniecają się np. błędami językowymi, które oczywiście też są niedopuszczalne. Zazwyczaj dział powitań jest miły i sympatyczny a tu taki zonk. :(





